Zengin Ve Dul OROSPUYLA Birlikte Olmak

By

Bu paranın amına koyayım.. Bu yüzden çürümüş amcık sikiyoruz..: ) Jigolo olmak kötü birşey arkadaşlar denemeyin sakın! Mide kalmıyor hem günah hemde. Parası okadar iyi değil! ama kadın sizi beğenirse ömür boyu hem sikiş hem para içinde yüzersiniz!

 

got sikme anal sikis acisiz zevkli

 

Hikayexyz.xyz Sex hikayeleri Bizimkilerin para sevdası yüzünden yaşadığımız yerin zengin  kadınlarından dul kırtasiyeci ile evlendim tabi oda genç erkeği bulunca olmaz demedi hemen kabul etti hatta beraber gezerken soranlar oluyordu yakının mı diye ama yok benim ki deyince kadınlar ağznın tadıbı biliyorsun sen deyip gülüşüyorlardı ama asıl bomba evdeki kızdı onunla tanışmam fazla sürmedi

Ah ismi bile güzel, daha 17 yaşında ama Aysel uyanık karı, koca genç kızı da siker diye hemen yatılıya postaladı kızı, kız da annesine sinirli pek bize gelmez babaya gider. Bazı geceler, Aysel’i sikerken kızını hayal ederim, gözlerimi kapattığımda.

Çoğu zaman gizlice tuvalette resmine boşaldığımda oldu ve en sonunda geçen ay, artık Aysel’in ısrarlarıyla İsmihan bize gelecekti ve bunu bana söylediğinde pek sevinmiş gibi davranmadan hatta düzenimiz bozulur gibi surat asmıştım. Bu şekilde zaten yıllar içinde Aysel’in güvenini kazandım ya, Aysel beni arkadaşları konusunda bile böyle test ederdi, hatta bir keresinde farklılık olsun diye o dullardan ve kocası artık sikişemeyenlerden birini sikmiştim.

İsmihan geldi, 1 ay kalacaktı bizde muhakkak yalnız kalırdık bir gün ama 10 gün olmasına karşın kıza ne kadar iyi davransam ve kıvılcım alsam da yalnız bırakmıyordu Aysel. İyi davranıyordum kıza, eee O benim kızım sayılırdı, Aysel yabancılık çektirmek istemediğim için iyi davrandığımı sanıyordu ve beni tebrik ediyordu ki bir gün teyzesi yani moruk baldırım bizi çağırdığında yeğenini görmek için Aysel ben yorgunum İsmi’yi sen götür getir dedi.

En azından İsmi’ye bir iki cinsel şaka yapıp, ileride yalnız kaldığımız anlar için zemin hazırlayacaktım, planım buydu.
İsmihan’ın arabada ara sıra bacaklarına baktım ve O bunu fark ettiğinde her seferinde gülüyordu, çaktırmadan ve ben tamam görev diyecektim ki bunaldım hava alalım baba çek bir köşeye dedi, ben de mal gibi otobanın kenarına durdum ama daha tenha bir yer yok mu dediğinde hemen uzakta olsa içimde büyük bir sevinçle ormanlığın girebildiğim kadar içine girdim.

kocasini aldatan kadinlar

Araba durduğu anda baba diye elini bacağıma attı ve hızlı hızlı nefes alıp – inlemeye başladı İsmihan ben şok olmuştum, çoğu zaman düşüncelerimin hayallerle sınırlı olduğunu, asla sikemeyeceğimi düşünür, üzülürdüm ama neredeyse İsmihan beni sikecekti, sikimi elleriyle çıkarttı emdi.
Arabanın ön koltuğundaydım hala ve üstünde geniş, kısa bir etek vardı hiç birimiz soyunmadık, sadece sikim dışarıdayken öyle bir ön koltukta üstüme oturdu ki sikimin başı, amına değdi, bastırsa girecek.

Gözümün içine baktı, ben olanlara hala inanamıyordum ve zevkten ölüyordum ama yine de birden ittirdi amını sikimin üstüne, çok dardı ve İsmihan acı içinde, zevk alır gibi inledi. Eteğini kaldırıp, zorla da olsa baktı sikimin nasıl amına girdiğine ve çok büyük baba bu dedi, o an ben de baktım kan geliyordu, İsmihan kızmış meğerse, hiç çıkartmadı zıpladı yarrağımın üstünde ve ben boşaldım.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort