Zengin Kızla Dublax Villada Sikişmeler

By

Arkadaşlar ben fakir biri olarak.. Zengin bir erkek arkadaşım sayesinde böyle bir gece yaşadım. Fakirliğin gözü çıksın diyorumki amına koyim. Bizyaşamiyoruz resmen. Zengin hayatı farklı beyler! Parayı siksem çoğalırmı? :p

banyoda sikisen evli vif

Zengin bir arkadaşımın doğum günü partisi vardı …. hikayexyz.com beni de davet etti. Bende partiye katıldım, ilk başlarda çekiniyordum çünkü tanımadığım kız grupları vardı. Doğum günü olan arkadaşım beni kızlı erkekli olan bir grubun içerisine davet etti ve bende gittim. Kızlar mini etekliydi ve çok seksilerdi. Muhabbet oldukça koyuydu ve bir süre sonra seks konusu açıldı ve bir kız sevgilisinin ayaklarını yalamasını çok sevdiğini söyledi ve ben bu durumu çok garipsedim. Kız bunu farketti ve ayaklarını bir anda azğıma dayadı.

bnim olmalıydı onları öpüp koklamalı ve yalamalıydım.ama nasıl olacaktı.bir anda aklıma aşağılamak geldi sağ gösterip sol vuracaktım.hemen söze girdim ve ne tip insanlar var abi ayaklar öpülür mü onlar koku yapar nasır tutmuştur dedim ve yüzümü buruşturdum. kız bana bakarak hiçte bile dedi bnim ayaklarım çok güzel ve yumuşaktır dedi.

bn ortamı iyice kızgınlaştırmak için bırak pınar ya dedim adı pınar dı.ayak bu sonuçta dedim ne kadar güzel olabilir ki koku yapar dedim.şuan bile midem bulandı görsem kesin kusarım galiba dedim.bunu üzerine pınar iyice kızmış gibi duruyordu ve bir anda hareketlndi ayakkabısını çıkartıverip bir anda ağzıma kadar sokmuştu.bir süre öyle kala kalmıştık bn hem çok şaşkın hemde çok haz almış durumdaydım. ayağını iyice ağzıma kadar sokmuştu artık.ne dersin ha dedi o kadar kötü değilmiş değil mi dedi.bn çek şunları kusmak üzereyim dedikçe daha da sokuyordu halbu ki bnim istediğim de tam buydu.ne kadar belli etmemeye çalışsamda ayaklarını öpüyor kokluyor resmen yalıyordum.hele ki o ten çorapları ile yalamak bni bnden alyordu.çok hafif bi koku vardı ama bu beni daha da zevklendiriyordu.

öylece 2 dk olmuştu galiba artık ayaklarını çekiyordu bn ne kadar çek şu toynaklarını desemde içimden resmen yalvarıyordum çekmesin diye.ama artık ayaklarını çekmişti benim ise ağzım hala açıktı ve açık kalmıştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort