Tren istasyonunda

By

birçok sex hikayeler okuduktan sonra çok cesur oldu. Bu beni daha bu site aracılığıyla birçok şeyi benim duygularımı iletmek ve öğrenmek için yardımcı olur. Sonunda size sekshikayesex.info teşekkür ederim. Ben bir tren Vijayawada giderken tüm 2 gün geri oldu bulunuyor.

Ben onun Pazar akşamı etrafında 16:00 benim pasaport ile ilgili bir doğrulama için polis müfettişi bir çağrı var bence. Temelde vizag ve ben de orada doğrulama vermek zorunda bunun için Vijayawada benim 2 ve mezuniyet tamamladı. Yani ertesi sabah orada ulaşmak için var.

Ben tren istasyonuna gitti ve 08:00 de tren yakalamak. Bu güney Andra bölgede çok yavaş yolcu treni. Tamamen yolcu ile kalabalık ve ben yapamam hissettim ama gitmek zorundayım var. Ben hiçbir seçenek sol ve trene bindik ediyorum. Nedense ben bir yan köşe koltuk başardı ve kendimi ayarlanabilir ve müzik keyfi başladı. Bazen sonra uykuya nedeniyle ağır kalabalığa ve ben rahatsız ediyorum gürültü gitti ve aniden uyandım.

Yanıp sönen gözleriyle ben arkanı dön ve diğer tarafta görmüş ve ben kırmızı ve siyah kombinasyonu sari bu normal bir Telugu güzellik bulundu. Bir şey bir inci gibi parlıyor ve ben o derinlemesine bir bakış var ve ben yarım maruz onun göbek ‘olarak buldum. O iki kişi tarafından paylaşılan yan koltuğa oturuyor. Onun genel bölmesi

Bu arada ben onun hakkında söylemeyi unutma. Ben de bilmiyorum Onun adı. Ben sordum vermedi. Bu hikaye için benim rüya kız adını Neelima kullanarak anlatmak yapabilirsiniz. Evli ve 25-27 yaşlı ve adil görünüyor ve ona şekil 34-24-36 ilgili.

O zaman kendini ayarlıyor onu koltuğunda rahat değil. Onun göbek görmesini tamamen uyandım ve sürekli ona bakmaya başladı. O göbek kapalı vermedi ve şimdi tamamen maruz kaldığı. Ben bu harika bir görünüm keyfini yaşıyorum. Onun göbek deliği biraz cazip ve ben onun göbek bakarak devam.

Şimdi o kendi kucağında uyumak için viraj ve ben onu bölünme küçük bir görünümü var. Bu sütlü beyaz kavun da tren ışık odaklanmak nedeniyle parlayan ediyor. Ben teni göstermek her bit zevk duyuyorum. O süre aynı pozisyonda ve benim uyku kaybettim ve onu odaklanarak başladı.

Sonra bazen o tamamen rahatsız hissettim ve onu paylaşılan koltuğundan aşağı almak ve benim koltuk yakın boş alan oturdu. Vay ben mutlu hissettim. Şimdi tamamen boş alan tarafına doğru döndü ve ben ona ayak yanında bacaklarımı tuttu. Ben benimki ile ayağını dokunmadan başladı ve hiçbir tepki yok yani şimdi benim şans denemek istiyorum. Ben belki o yarım uyku olduğunu düşünüyorum ve o tepki değil bu yüzden.

Bir süre sonra o uyandı ve tekrar aynı şeyi. Hatta şimdi de o tepki değil farklı Şans olarak aldı ve mayın ile bacaklarını dokunarak devam. Ben bu ben de she bence zevk alıyorum. O boş alan oturdu ve herkes gidiyor ve o gitmelerine izin ileri eğmek zorunda her gelişi için o gün geliyor. Her zaman o ben onu bölünme belirti var eğildi. Ben yükselterek başladı horoz ve benim çanta ile kaplı.

Birkaç dakika sonra yine orada rahatsız ve mutsuz hissetme hissettim. Şimdi planım vardı ve onu bu tarafa çevirin ve onun önceki konumuna karşısında oturup dedi. Şimdi vücudu bacaklarımın ve ellerimi çok yakın. Şimdi herkes onu bozmadan bacaklarının üzerinde onu geçerken. Şimdi gerçek eğlence başladı. Şimdi benim bacaklar ve sürtünmesi ile onun uyluk dokunmadan başladı. Orada boş alanda daha fazla bagaj ve hiç kimse bu yüzden cesurca benim adım attı Burada neler fikrim yok.

Ben sürekli onun uyluk ve benim foot.After ile ben kıçını altına ayağımı yerleştirilen biraz zaman onları ovuşturarak dokundu. Vay !!! Soooo yumuşak kıçını olduğunu. Ben uzun süre ve kıçını altında hareket ve onun yumuşaklığı zevk ayağımı tuttu. Şimdi bu görünümde neredeyse onu bölünme tam bir görünüm olsun. Bana siyah sutyen ve onun derin bölünme de görülebilir giyer ve ben üst o görünümü gibi. Üst gelen bölünme görmek her zaman zevk ve ben şimdi zevk alıyorum.

Ben çok azgın hissettim ve biraz cesaret toplayıp onunla konuşuyor ve onun ayrıntılarını soran başladı. O da vizag ve o 15 gün için bazı alan çalışması için W.Godavari gidiyor. O boyunca onun dört kadın arkadaşları ile. Ben kocası hakkında sordu ve o trende olup olmadığını sordum. O kocası gelmiyor dedi.

Ben içeride mutlu ve tren hızı bazı şakalar hissettim ve o da özgürce konuşmaya başladı. Bir gece yolculuk ve herkes un ve koltuk üzerindeki uyur ile meşgul. Ben bu doğru zaman doğruladı ve ben yavaş yavaş onu yan göğüsler dokunmadan başladı ve hemen o tepki nasıl oluyor bilmiyorum olabilir geri ellerimi kaldırıldı. Orada onun yanından hiçbir tepki ve yine ben yan onu göğüsler dokunmadan başladı biraz cesaret topladı.

Ben taraftan tam hissediyorum almıyorum ve ben üst ve holdingin onları dokunmadan başladı. O kendini onun kalan sari ile onu top kaplı ve elimi onun göğüsler üzerinde. Şimdi yavaş yavaş onu göğüsler basarak ve onları hissediyorum. WOW !!!! Bu güzel bir duygu ve çok yumuşak oldu. Ben yavaş yavaş onu siyah sutyen içine elimi yerleştirilir ve onun bluz içinde onu çıplak göğüslerini dokundu. Ben meme başı aradı ve birkaç dakika için o tutun ve ona meme üzerinde benim parmak dönen.

Onun sütlü göğüsler çok yumuşak ve ben yavaş yavaş bastırarak ve teni göstermek ve ona dokunmak her bit zevk duyuyorum. O da azgın hissettim ve bir süre için onu sari üzerine elimi tutun. Birkaç dakika sonra ben onu diğer boob elimi yerleştirilir ve 1 gibi aynı yaptım. Bu arada ben diğer yolcuları gözlemleyerek ediyorum.

15 dakika için benzeri onları bastıktan sonra. Benim çekmece içinde geldi ve onu göğüsler elimi bırakmamıştı. Ben ağzımda onun göğüsler onu öpmek veya hissetmek için herhangi bir şans vermedi ama bu kısmen keyfi bana o evli bayan ile mutlu hissettiriyor. Eğer benim hikaye gibi umuyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort