Teyzesinin Evinde Siktim

By

Selamlar seks hikayeleciler sizlerde okuyun!kırmızı dükkan havlu yakaladı ve ellerini sildi. Memnun, o kamyon yatağın kenarından yaptığı bira aldı ve Sean karanlıkta durdu nerede parlak garaj üzerinden yürüdü. Onu mutfak lavabonun üzerinde ışık ile aydınlatılan pencerede caddenin karşısında, onun komşusu oldu. O bulaşık makinesi yerleştirmeden, o tahmin, yemekler, temizlik ve düzenli bir ritimle çalıştı. Derin V yakalı bir soluk pembe t-shirt onun pürüzsüz, bronzluk cilde ve yuvarlak göğüsler görüntülenir.

Gömleğinin cebine ulaşan, Jim, bir paket sigara çıkardı üstü açık saygısız ve ücretsiz bir salladı. Ağzına paketi Kaldırma, onun dudakları ile sigarasını yakaladı. Paketi geri cebinde gitti. O sessiz bir Snick ve bir alev çizim, onun hafif tekerlek thumbed. Parlamaya karşı gözlerini kısarak, Jim hafif ateşli kalbine sigara batırılmış. Derin bir nefes kısaca sıkıcı portakal kömür dönüşüyor önce ucu parlama yaptı. O nefesle önce Jim an çarptı lezzetlendirilen.

Onun dikkatini karşısında sürüklenen müzik soluk sesleri geri taşındı. O dövmek zaman onu hareket izledi. Gece gece sonra, o gölgelerde durdu ve onun çalışmalarını izledi. O taşındı ediyorum kadar, o bir kadın aslında mutfakta bir şeyler yapmanın keyfini olabileceğini bilmiyordum. Annesi yemek, temizlik, iç bir şey nefret. Annesinin en sevdiği sözler biri her lanet gün insanların aç olsun ‘oldu! Ve her lanet gün farklı bir şey istiyorum! ‘

Ama, bu kadın, komşusu, müzik koymak ve onun işleri aracılığıyla ona yol dans etti. O içine aldım ve o yüksek sesle oynadı. Onun bu kalça, kendi bir hayatı vardı. Ve bir gülümseme, yüzündeki her zaman bir gülümseme.

Jim evin önüne otomobillerinden biri yaslandı. Destek için cebine bağladım onun başparmak ile, o parmaklar şişenin boynuna kıvrılmış, onun uyluk karşı bira düzenledi. O sigara ve sadece izliyor, gölgelerin içinde derin durdu.

‘Alacağını Ne? “Diye merak etti. ‘Ben onun dikkatini çekmek için ne yapabilirim?’

“Adam, ben neredeyse annenle yaşamak istiyorum sadece her gece buraya gelip onu izlemek,” Sean dedi.

Jim’in cevap onun sigarasından başka sürükle oldu.

“Neredeyse,” Jim asla karşısında pencerenin kapalı gözlerini alarak, bir süre sonra dedi.

“Ne?”

“Ben ‘neredeyse’ dedi. Neredeyse annemle yaşamak istiyorum. “Nihai sürükle alarak, Jim beton onun sigarasını flicked ve yaptığı açılış altında ezilmiş.

“Evet, ben herhangi bir civciv var Jim, için Ma ile yaşamaya değer var sanmıyorum.”

Jim anlaşma güldü ve onun bira bitirdi.

“Hey, dostum. Ben gitmem lazım. Ben yedi yarın sabah iş yerinde olmalı, “dedi Sean.

Yardım, adam için “Tamam, teşekkürler. Biz ayın sonuna kadar çalışan kamyon olacak. “

Sean evin önüne muşamba kaplı aracın kapalı kendini itti ve Jim bir jive tarzı el sıkışması verdi.
“Yarın?” Sean dışarı, yukarı, Jim işaret parmaklarını başparmak çift tabanca çekim sordu.

“Ah, ben yarın yapamam. Ben kapanış vardiya çalışıyorum. Pazar günü olsa çalışıyor. Ben gidiyorum. “

“Tatlı. Size Pazar görüyor musun? “

“Kesinlikle.”

Jim Sean arabasına üzerinde lope ve almak. O paketi dışında başka bir sigara çıkardı ve onu yaktı izledim. Sean kaldırımdan soyulması önce iki kez motoru revved. Jim eğlence başını salladı ve caddenin karşısında pencerenin geri, onun sigara gözleri çekti.

Kadın uzaklıkta Sean’ın arabası sürücüsünü izlemek için onu yemekleri kadar baktı. O, onun muhtemelen onu göremiyordu gölgelerde derin gizli olsa da, Jim onun işi bitirmek için arkasını döndü önce o yarım dakika için doğru ona baktı yemin edebilirim. Kadın ışığı ortaya çıktı ve ona gözden kaybetti.

Evine karanlık gittikten sonra, Jim yatağa içinde gitmeden önce yaptığı son sigarasını bitirme, evin kaldı.

Cumartesi gecesi, Jim gece dışarı düşürebilir önce, ön dışarı büyük işareti ışıkları kapatarak, onun son hareket geçen anahtarı flicked. O dükkanın kapılarını kilitli ve ıssız otopark dışarı gitti. Onun kamyon yakın tek araç oldu. Yol boyunca Meksika restoranı otopark Cumartesi gece revelers dolu doluydu ama araba kalabalık henüz Jim çalıştı oto dükkanlar yakın dökülen olmasaydı.

Jim onun kamyonun kabin içine tırmandı kontak anahtarı sıkışmış ve o kadar ateş. O çalışan kalmak için güvenmeden önce, motoru devirli, gaz pedalına birkaç kez goosed. Isınmasını için bekledi ederken, o bir sigara yaktı ve sürücüye iletimi bırakarak ve sürü çekerek önce yarısını füme.

Evinin önünde kaldırım boyunca park zaman geçti. Jim duman bitirme, motor kestikten sonra bir kaç dakika için yaptığı kamyon oturdu. O dışarı tırmanma önce pencereden dışarı ölü popo flicked.

Bunun yerine onun odasına gidiş içinde, o kamyonun kapısını kapattı ve kadının evine doğru seyir, bunun önüne yürüdü. Onun mutfak penceresi tüm yol karanlık değil loş ama. Evin bir yere derin Işık pencereden bir soluk bir parıltı döküm. Onu ev işlerini yapıyor olmak için çok geç oldu. O donuk krom tampon karşı ayağını dinlenme böylece bir bacak bükme, ön çamurluk karşı eğildi.

Jim yere ulaştı ve onun sigara için duygu, onun iş gömleğinin cebine okşadı. Onları bulmak, o paketi çıkardı ve gevşek bir salladı. O ciğerlerine duman çekti başını arkaya eğerek, onu yaktı. Sol elinin parmakları sağ elinde gelen paketi almak için açık yaptığı iş gömleğinin cebine yayıldı. Gözler geri onu penceresinde, Jim duman üfledi ve onu düşündüm.

Sadece ses soğutmalı olarak sokak onun Chevy motor geçiyor, karanlık ve sessiz. Sigara kapalı başka bir sürükle alarak, o karanlığın içine fısıldadı.

“Neredesin?”

Büyü gibi, onun gölgeli formu karanlık mutfak penceresinden genelinde taşındı. O kucaklama, profilde bir adam duruyordu. Kadının başı erkek boynunu öpmek için izin, geri eğik. Onun uzun saçları aşağı çekilir ve görünümü dışında.

Adam çıplak göğüslerini öpmek için onu gömlek kaldırdı. O onu o adamın dikkatini zevk Jim söylüyorum yüzünde onu meme, ifadesi emmek izledi. Komşusu adamın yüzünü okşayarak ve başka bir öpücük için onun bunu getirmeden önce sevgilisinin saçları ile parmaklarını koştu.

Jim kadının istekli katılımını izlerken sert büyüdü. Yumuşak ışık, o onun vücut üzerinde ellerini çalıştırmak böylece kenara iterek, adamın gömlek düğmeleri undid. O adamın karnına aşağı yolunu öpmeye önce yaptığı meme ile oynadı.

Jim asla kadının gözlerini alarak, onun iş pantolonunun üzerinden onun sert yarrak ovuşturdu. O başka bir öpücük için onu yakın çekerek, erkeğin boynuna kollarını şalgamı. Onun hala ağzında ile, adam onu aldı ve Jim’in görünümü dışında taşıdı.

Jim gösteri gece boyunca olduğu karar vermeden önce dakika başka bir çift için yaptığı kamyon karşı durdu. O evin içinde ve onun karanlık odaya yöneldi. Kilitli onun yatak odasına kapı, Jim gres lekeli çalışma gömlek çıkardı ve yere düştü. Onun botlarını kapalı parmaklı. Jim döngüler dışarı kemerini çekin böylece onun kemer tokası üzerindeki hızlı bir römorkör yakalamak yayımladı. Onun pantolon, çorap, iç çamaşırı ve dağınık bir yığın yere gitti.

Jim geldi ışığı açmak için rahatsız etmemişti. Uzatarak, onun annesi koridordan gelip ona dırdırı başlamak olmaz bu yüzden sessiz tutmak, onun stereo çevirdi. O yatakta çıplak yere attı, o onun hakkında düşünürken streetlamp, onun sayfalarında havuzu soluk turuncu ışık.

O taşındı ediyorum bu yana tüm aylarda, gece onun yerinde herkes üzerinde görmüştü ilk kez oldu. Ve az, onunla onu alıyorum. Jim onu gömlek çıkarmadan gizemli adam sahneyi geri oynadı. Aşağı ulaşan, o kadının sevgilisi olmak hayal ederken yavaş yavaş bunun uzunluğunu çalışma, yumruğunu onun yarrak kavradı.

Onun meme kiraz hafifçe tadı ve göğüsleri onun avuç sıcak ve sağlam olacaktır. Kendisi o onları dışarı adım olabilir kadar onu külot aşağı soyma önce çıplak karnına öperken gördüm. Jim sert okşadı gözlerini kapatarak. Onun yastık içine iterek, yan başını çevirdi. Onun stereo Müzik onun nefes ağır sesleri boğuldu. Zihninde, kadın onun yarrak bekliyor, ondan önce çıplak duruyordu.

Evye kenarına onu kaldırdı Jim elinde çıplak eşek hissediyorum hayal. Onun kot düğmesine undid ve kalçalarına onları iterek, pantolonunun fermuarını açıp ederken onu onu öpmeye düşündüm. Onun yarrak arzu, haraç dışarı çıkıntı olur.

“Jim Becer beni,” diye zihninde yalvardı

Onun vücudunu kavradı ve onu üzerine onu kaldırdı Parmakları onun kalça eti gamzeler yapacak. O fantezi ayak uydurmak için çalışıyor, onun yumruk onun yarrak karşı sert kavradı aynı zamanda onu sıkı ıslak am içine kayar hayal. Onun nefes hayal hissediyorum kulağına karşı sıcaktı.

Jim onun mide genelinde cum kalın ipler zirveye kadar kalça yatak kapalı yükselen, daha hızlı okşadı. Orada kendini temizlemek için bir şey etrafında hissetmeden önce geri nefesini almak için bir dakika yatıyordu. Onun iş gömleği bulma, o kadar çekti ve karışıklık temizlemek için kullanılır. Katta geri gömlek atarak, Jim takla attı ve uyumaya gitti.

Pazar günü, Sean geldi ve onlar kamyon üzerinde çalışıyoruz gün geçirdi. Karşısında kadın hakkında düşünmek için herhangi bir zaman yoktu. Işık gökten soluk ve Sean o çalışma vardiyası önce bazı uyku alabilir ayrılmak zorunda dek çalıştı.

Sean gittikten sonra, Jim biraz zaman araçları ve parçaları organize ve temizlik geçirdi. Onlar projeyi bitirme çok yakın. Bir sonraki hafta sonuna kadar, onlar kadar bile yangın kamyon almak mümkün olabilir. O çalışmadığı, kırık bir şey almak ve bunu düzeltmek, o iş yapmak, değerli yapmak mümkün iken her zaman Jim tatmin duygusu verdi.

Jim pegboard son aracı asılı ve meskûn gres çok kaldırarak, çamaşır lavabo pomza sabunla ellerini yıkadı. Tertibatı kapalı Büküm, o çamaşır yakın kazık kapalı bir dükkan havlu yakaladı ve ellerini kurutulmuştur. Kullanılan havlu çamaşır makinesi yanında büyüyen kirli kazık üzerine kendi yolunu buldu.

O, onun driveway garaj dışarı yürüdü, bir sigara yaktı ve karanlık gece havaya duman üfledi. Onun driveway sonunda, Jim ön kapıya geçit sürmek bölünmüş ve onun penceresine karşısında baktı düşük blok duvara oturdu. Karanlık oldu. Gecenin bu süre Sıradışı. Normalde, o yemekleri yaparken penceresinde vurgulanır olurdum.

O Önceki gece hatırlayarak, onu tutarak, sigara kapalı bir derin nefes aldı. Sevgilisi tekrar bu gece miydi? Neden o işleri yapıyor değil miydi? O sadece hayal olabilir. O serin gece havaya duman başka uzun akışı üfledi.

Karanlık sokak süzülüyor kadının bedensiz sesi “Do sen, bana Jimmy? Bu sigara birini yedek düşünüyorum”.

O kaynak ararken, onun penceresinin açıdan baktı.

Ona bakarak evinin önünde kaldırıma oturdu.

Adrenalin onun kalbini bir tekme-start verdi. Demek için bir şey düşünmek açılamıyor, Jim duman kapalı bir nefes aldı.

Kadın, uzak yüzünü kırma bir gülümseme attı ve sonra bekleyen, ona baktı. Sessizlik üzerine uzanıyordu.

“Eh?” Diye sordu. “Ben bütün gece yok. Sana bir duman serseri veya miyiz? “

Bu onun fırsatı olabileceğini fark, o gitti.

“Sen sigara içen sizin için kötü olduğunu biliyorum.” O kadar kısa geldi serin ve duygu için umut, dedi. Jim gül ve ona doğru gidiyoruz, kaldırım basan. O kaldırıma onun yanında aşağı düştü. O kot ve ince askıları ile düşük kesim beyaz tank top giyen, iyi baktı.

“Yani her iki yönde bakmak için rahatsız olmadan sokak kapısı olduğunu. Ben bir sigara istemedim ben, Jimmy istedi olmazdı. “

Orada yine oldu. Onun adının kadının tanıdık kullanım ona ilgisini onun araba onu izlemek daha bir şey yapmadım asla çünkü vardı.

O yumuşak taraflı paketi almak için gömleğinin cebine attı. Onun bilek bir fiske uygulanan içinden bir tek sigara üretti. Bir gülümseme ile, o asla onun gelen gözlerini alarak, dudakları ile onu sonuna kavramak için eğildi. O o hiçbir sutyen giydi fark Onun eğlenceye gördü.

Paketi geri Jim’in gömlek cebine gitti. Onun pantolon cebine düzeltmek için bacağını Doğrultma, o onun hafif almak için elini kaydırdı. O onun üzerine elini kıvrılmış ve aşağı itti zaman o fiske üzereydi.

“Bunu yapmayın. Sadece eğilip ve bana bir maymun umurumda, “dedi.

Kaşları şaşkınlıkla vurdu.

“Sen, bir maymun lanet ne Jimmy biliyorsun, değil mi?”

O sadece exhaling ve o onun sonu kapalı onun sigarasını yakmak böylece öne eğilerek önce ucu ateşe, onun duman kapalı derin bir nefes aldı, bir şey söylemedi.

Onun kucağına elini kaydırdı. Onların sigara uçları bir araya geldi Jim’in sigara neredeyse onun dudaklarından düştü ve onun kot aracılığıyla ona okşayarak başladı. Ona durdurmak isteyen değil, yerinde tutarak, onun ile elini kaplı. Jim parmaklarının arasında unutulmuş o yanıyordu onun serbest elle, onun ağzından onun duman çekti.

O füme ise onu okşayarak devam etti. Bu oluk su yavaş damlama içine parmaklarını düştü yalnızca sesler uzak köpeğin havlaması, Jim’in hızlı nefes alma, ve onun unutulmuş sigara hiss idi. O sigara bittiğinde, o sokağa onu popo flicked ve ona yaslandı. Dudakları sadece onun kulağına altında boynunun yan bulundu.

“Neden benimle içeri gelmiyorsun?” Diye fısıldadı ve garaj doğru onu sürmek kadar yürümeye kaldırıma kalktı.

Jim izledi. O garaj kapısı yarım kadar vardı. Ona içinde kaybolur izledi. Garaj yaklaşırken, Jim belden eğildi ve içinde mürekkep karanlığın içine kayar, kapının altından eğildi.

Karanlıkta açma korkusuyla bir adım atmak korkuyor, onun gözleri ayarlamak için bekleyen durdu. Sessiz ve o zaten evin içine gitmişti eğer o merak etti. Jim’in gözleri yeterince arındırıldığında, o sadece evin içine kapı ışık ince bir çizgi yapabilir.

Bir gölge, ışık bar geçti bu engelleme ve kadın ona oldu. O ellerini uzattı ve karanlıkta göğsünde onları koşarak, gömleğinin karşı düz onları koydu. Gömleğinin cebine ulaşan, onun sigara kaldırıldı ve onları bir kenara attı. Paketi onun solunda yerde sessiz bir kızak ile indi. Onun parmakları gömleğinin düğmeleri bulundu ve onları geri almayı başladı. O hızlı çalıştı ve kısa sürede onları tüm çözülmek vardı.

Jim omuzlarında kapalı malzeme shrugging ile birlikte ona yardım. O gerek yoktu, karanlıkta onu göremedim. Sıcak parmakları kot kemer içine kaydırdı ve yakın onu çekerek, çekiştirdi. Dudaklarını onun dokunduğu zaman o, sert ağzı açık nefes alıyordu. Jim ağzına inledi. Hızlı ellerle, o Jim’in kemer tokası, pantolonuna düğmesini, fermuar undid.

Hâlâ ona her şeyi yapmasına izin durdu. Onun istekli parmakları onun yarrak sarılı. O ağzını onun bulma, bir yandan onu okşadı. Onu serbest el ile, o onu her acı çimdik ile inilti yapım onun meme sıkışmak.

Jim’in stomached ona içindeki basınç bina karşı sıkılır.

O, onun bileğine üzerinde iki elinizi kenetlenmiş o gelmeden önce onun vuruş durdurulması. Onu öpmeye arasında, o “içeri gidelim.”, Dışarı kekemelik başardı O cevap onu selam hissetti.

Onun bilek ücretsiz Çekme, onun elini tuttu ve evin içine karanlık garaj götürdü. Onlar o uzaktan onu izlerken sayısız saatler geçirdiği mutfak penceresinden geçti. O bir köşeyi döndü ve onlar onu yatak vardı.

Kadın yatağa onu itti. Denge Kapalı, Jim hırıltı ile sırtına indi. Onun iş botları meraklı kapalı bacaklarının kapalı yılan onun kot onu izin. Onun yatakta tüm yol oldu böylece çıplak, o kendini geriye itti. Lavanta sabunu soluk parfüm onun yastık kokulu.

Deri onun kot döngüler onu kemer serbest çekti sessiz Şıngırtısından ardından, kumaş arasından tısladı. O düğme ve fermuar undid. O kot çıkarmak için onu bekleniyor. Bunun yerine, o, yatağa tırmandı ona yol kadar yapılmış onun karşı vücudunu sürükleyerek. Onunla seviyesini çekti, onu kapsayan, onun üzerinde onun bütün vücudu uzandı ve onu dil ağzını keşfetmek, onu tekrar öptü. Onun nefes zaman onun yarrak karşı sarstı.

Onun ellerini gömlek ve onun kot arasındaki küçük boşluğa beline çıplak cilt aradı. Ona karşı onu hareket üzerinde bir miktar kontrol sahip olmak isteyen, onun kemer içine ve kıçını üzerinde aşağı ellerini kaydırdı. Elleri sadece çıplak cilt karşılaştı zaman bir patlama Jim’in midesinde gitti. Hiçbir külot.

O çıplak kıçını kavradı ve onun kalça eğrisi üzerinde ellerini yukarı kaydırarak önce ona karşı onu çekti. Yine kontrolünü kaybetme kenarında, hareket, onun kot tarafından engellenmiş ellerini tekrarladı.

“Ah, bunu lanet seksi” dedi.

Jim aşağı geri çalışırken, onun hareketini yavaşlatan, ona karşı onu sıkı çekti. O emme ve ısırma, onun yarrak üzerindeki baskıyı hafifletti ve boynuna boyunca ağzını izledi. Bir an için uzak Breaking, o çıplak göğüslerini ifşa onu tank top kapalı şanti ve bacaklarının serbest onu kot salladı.

Onu straddling, o onun aracılığıyla parmaklarını şalgamı. Avantaj kullanarak, onun başının üzerinde kollarını kaldırdı ve onun yastık karşı tutturulmuş. Onların sandıkları bir araya geldi ve böylece kadının vücudunu aşağı getirdi. O ilk sonra omzunu öptü bit zaman Jim’in cilt zevkle dalgalı. Onun kollarının alt aşağı parmaklarını firar, düşük kaydırdı. Her dil kendi göbek içine daldırma alt dönen, onun meme genelinde flicking, dışarı parladı. O onun yarrak ulaşana kadar devam etti.

Onun yüzünden saçlarını temizlemek için yan başını savurma, o yavaş yavaş ağzına onu almadan önce onu okşadı. Hissi neredeyse onu gönderdi. O onu emmek izlerken onun yüzüne kapalı saçlarını tutarak, ellerini savaştı. O o geldi ve yatağa yanına kadar tırmandı hemen önce onu serbest bıraktı.

“Jimmy Öp beni.”

Onun yüzüne takla attı ve onun ağzını getirmeden önce yüzünü okşadı. Daha sonra diğeri göğsü okşadı ve heyecanlı sertlik hissi, onu meme üzerinde parmaklarını koştu. O onun karnına, teni pürüzsüz ve yumuşak, yuvarlaklık sadece bir ipucu hayal ediyorum daha güzel oldu.

Onun çıplak cilt okşadı ederken biraz daha öptü. O, hızlı nefes o ışık çevrelerde kadar ve vücudunun aşağı onun parmak uçlarını sürükledi zaman kadar arching oldu. Kalçaları, yatakta kapalı gül onların iniş parmaklarını karşılamak için süzme ama o onu am sadece kısa durdurma tuttu.

Artık beklemek açılamıyor, onun elini yakaladı ve onun uyluk arasına zorladı. Onun kaygan kıvrımları içine parmaklarını kaydırdı. Onun inliyor onu çağırdı. O onun içinde iki parmak kaymış, o arada bacaklarını kenetlenmiş ve onun elini becerdin onu orada düzenledi.

O onun üstüne almak taşındı ama o aşağı onu geri itti. Onun kalça üzerine bacağını Kayar, o oturdu ve onun yarrak karşı kendini sallanan başladı. Onun parmak onun meme alay ederken Ona onu girmesine izin vermedi. O içeri almak için çalışıyor, kalçaları kavradı ama onu geri düzenledi.

, Diye sordu ona bakıyordu “Sen, Jimmy beni becermek istiyor musunuz?”

“Evet.”

“Ne benim adım?”

Jim hiçbiri hiçbir fikrim yoktu. Ona içine itmek için süzme, sert ona karşı çekti. O onun uyluk güçlü kaslar ile onu geri düzenledi.

“Ne benim adım?”

O ne diyeceğini bilmiyordu ama o, o bir cevap bekleniyor söyleyebilirdi.

“Bilmiyorum.”

Ona onu am içine onun yarrak ucu kayma izin. Jim vücudunun sıcaklıkta inledi.

“Sen adını bile bilmiyorum, bir kadın lanet bir sorun yok mu?”

Jim’in aklı kalın ve koyu pekmez gibi oldu. O düşünüyorum sadece olamazdı hissediyorum. O uzak onun yarrak onu aşağı kuvvet çalıştı ama o çok güçlüydü. O onu dışarı kayma izin, kendini yukarı çekti.

“Ben daha önce hiç görmedim,” dedi.

O biraz daha derin onu alarak, geri ona karşı kaydırdı.

Onun nefesi göğsünde dışarı patladı.

“Kendinizi mastürbasyon ve sen bana casusluk ettik sonra bana hayal musunuz?”

“Evet.”

O sadece küçük bir penetrasyon sağlayan, onu orada hazır tuttu.

“Bana ve benim arkadaşım izledikten sonra dün gece mastürbasyon mı?”

“Evet.”

“Eğer, her gece Jimmy beni izle musun?”

“Eğer benim- nasıl biliyorsun”

Sorular üzerinde idi. Onun yarrak tüm uzunluğu aşağı kayar, tüm yolu geri oturdu ve onun soru dudaklarında öldü. Ona uygun bir pozisyon bulma, ona karşı kendini çalıştı. Kadın kaldıraç için göğsüne karşı kollarını hazırladı. Onu aşağı iterek ağırlığı zor Jim bilinçlenmesine, tam bir nefes çekmek için yapılmış. O kendini onun yarrak tüm yol kadar çekti ve geri aşağı battı gibi onun orgazm bina hissettim.

Jim onun yüzüne yayılan herhangi bir porno filmde hiç görmemişti ecstasy bir göz izledim. Onun nefes kısa, heyecanlı patlamaları ile havayı doldurdu. Ona karşı taşlama, hızlandırdı. Ter bir parlaklık derisini kaplı. O, onu uzun saçları uyluk gıdıklama gelmeye başladı kadının kafası geri başlıklı. Jim yarrak etrafında kenetlenmesi sert onu am hissediyorum de inledi. Onu orgazm sesi onu bitirdi.

“Ben de gelmek için gidiyorum,” diye fısıldadı.

Kadın hızla atından ve onun ağzına yarrak aldı. Dudaklarını ve dilini onun uzunluğu aşağı süzüldüğünü zaman Jim’in kalça yataktan yükseldi. O boğazını aşağı sıcak akarsuları çekim, sert geldi. O, onu tüm aldı o kuru ve onun kalça onun altında hareket durmuştu kadar emme.

Dudakları arasında onun yarrak Kayma, onun elinin tersi ile ağzını sildi. Kocaman bir gülümseme ile, o yanına, onun parmak uçları göğsünde oynayan uzattı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort