Sevgilimin Arkadaşıyla Yataktayız

By

bakire kiz gotten veriyor

Selam arkadaşlar ben 18 yaşında bir gencim. Uzun süredir bu siteyi takip ettiğim için seks hikayemi de buradan sizlerle paylaşmak istedim. Uzun boylu ve etrafımdakiler tarafından yakışıklı olduğu söylenen biriyim. Anlatacağım hikayem daha bu yaz yaşandı ve çok yeni. Benim eski sevgilim var adı Esra. Beni aldattığı için ondan ayrılmıştım. Ama o günden bu yana da aldatılmayı bir türlü kendime yediremiyordum. İçimde acayip bir intikam ateşi vardı ve artık ne yapıp edip onu sikmeyi kafama koymuştum. Aradığım fırsat ise yine onun beni araması ile ayağıma geldi. Beni aradı ve bana buluşalım mı diye sordu. Yaptıklarından sonra hala utanmadan buluşmak istemesi beni zaten iyice çileden çıkarmıştı. Ama yine de kafamda sikme düşüncesi olduğu için onun bu teklifini kabule ettim ve buluşmak için söylediği yere gittim.

Gittiğimde sanki hiçbir şey olmamış gibi boynuma sarılıp özür diledi ve benimle barışmak istediğini söyledi. Ben de sikmek istediğim için onun bu teklifini kabul ettim. Neyse bir parkta oturduk tabi yiyiştik konuştuk falan sonra da ayrılıp evlerimize gittik. İşte artık aradığım fırsat ayağıma gelmişti. Onu sikmek için tek yapmam gereken bir ev ve zaman ayarlamaktı. Hafta sonu annemlerin tatile gidecek olması ile aradığım mekanı ve zamanı da bulmuş oldum. O hafta boyunca her gün buluştuk ve onu gerçekten sevdiğime sevdiğim için barıştığıma ikna ettim. Hafta sonunda da annemlerin evde olmayacağını söyleyerek bize çağırdım. Önce dışarıda buluşmak istedi ama ben evde buluşmak konusunda ısrarcı olunca beni kırmayarak eve gelmeyi kabul etti. O gün sabah olduğunda annemler evden çıktı. Ben de acayip heyecanlanmıştım. Bunu aradım hemen ve gelmesini söyledim. Aradan bir saat kadar geçmişti ki kapı çaldı. Büyük bir heyecanla kapıyı açıp onu içeriye aldım. Salona geçip oturduk. Tabi biraz sonra da öpüşmeye başladık. Daha ilk dakikadan korkutmamak için çok üzerine gitmedim ama o zaten öpüşürken kendinden geçmeye başlamıştı bile.

Baktım çok zevk alıyor bende boynunu ve kulak memelerini yalamaya başladım. En sonunda da göğüslerine kadar indim. Memelerini dışarı çıkartıp yalamaya başladığımda başına gelecekleri anladı ama aldığı zevkten sesini çıkartamıyordu. Meme uçlarını ısıra ısıra emmeye başlamıştım. O da çoktan zevkten inim inim inlemeye başlamıştı bile. En sonunda bunu soymaya başladım. Ama ben soyarken istemiyorum demeye başlamıştı. Benimse artık hiç durmaya niyetim yoktu. Kıyafetlerini tamamen çıkarttım ve koltuğa yatırıp kendimde soyundum. Bu defa amını yalamaya başladım. Amını yalarken demin istemeyen kız gitmiş benim orospu sevgilim sok diye yalvarmaya başlamıştı. Ben de anın tadını çıkartıyor sikimi amına sürterek zevk suları ile ıslatıyordum. En sonunda daha fazla dayanamadım.

Bir hamlede sikimi amına sokuverdim. Ben kızlığı bozulacak kanlar akacak diye bekliyordum ki o ne kız değilmiş bu orospu. Resmen beni ikinci defa kandırmıştı. Ben de bu anın hırsıyla sert bir şekilde sikmeye başladım. Bir yandan da kaltak orospu diye küfürler yağdırıyordum. O kadar hızlı sikiyordum ki orospu ağlaya ağlaya boşaldı. Ben de boşaldım ama hala sinirim geçmemişti. Bu defa onu domalttım ve hiç alıştırmadan yırtarcasına yarrağımı götüne kökledim. Kız resmen işim bittiğinde götünün üzerine oturamıyordu. Ama bu benim umrumda bile değildi. Ben alacağımı aldım ve ondan sonra da bu orospuyu postaladım. Şimdi arıyor yalvarıyor ama artık iş işten geçti.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort