Seksi Ogrenci Sarhos Olunca Kaydim

By

Selamlar beyler bayanlar : D sex hikayeleri Ben cin ve tonik bir yudum aldı ve öğrenci barda genç kalabalığın arasında rahat hissetmeye çalışıyorum, gülümsedi. Bu yüksek oldu. Yüksek sesle ve karanlık ve eklektik. , Görülen yarışıyor, çevrelerindeki kişiler üzerinde bir etki yapmaya çalışıyorum, kendi kişiliğinin farklı yönleri ile denemeler, kendilerini ve yenibulundu bağımsızlığını keşfetmek, dünyada ilk kez dışarı dallanma insanların tam, duyulmasını eğlenmek, ve o kadar canlı. Ve sonra umutsuzca kadar dikkat çekmeyecek sürede bu ders alarak almaya çalışırken, beni orada.

Doğru, herkes için çekim! Derin bir ses önümde yaralı masaya atış gözlük bir tepsi koyarak duyurdu. O mükemmel kullanmış olanlar farklı görünüyor yansıtmak için görünen, çeşitli zamanlarda ve yerlerde toplanan sanki bu odada bile mobilya, bir köhne bir koleksiyon oldu.

Bir tezahürat Sarah ve Izzy, karşımda oturan onların kızarmış yüzleri ve yüksek sesler, belki onlar zaten içmek için fazlasıyla yeterli vardı düşündüren kadar gitti. Bizim atama sonuçları almıştı çünkü onlar, tüm sonra, son üç saat birası supping olmuştu, ve henüz bile 06:00 değildi.

Şahsen, ben sadece içeri cin vardı davranarak, benim içecekler diğerlerinden daha uzun sürer yapma ve benim yuvarlak iken düz tonik su alarak çok sarhoş önlemek başarmıştı. Sadece ben öğrenci hayatta kalmak için öğreniyordu birçok tekniklerin bazıları iki ay önce bir olgun öğrenci olarak hayat başlamadan beri hayat.

Ah, ben emin değilim,” Ben çekim yaparken benim günlerinden beri bu olmuştu . Ben gerçekten bir hamle yapmak gerekir, huzursuzluk ile çekim süzerek, oldukça uzun bir süre protesto ve hatta o zaman hiç yoktu büyük bir parti kızı.

Izzy masanın üzerinden ulaşan ve sadece kalkarken ve bırakarak beni engelleyebilir sanki elimi kapma, slurred “Olmaz, biz gitmene izin değil, biz Sar? Vardır. Öyle değil mi. Benim kendi ihtiyacı uyacak ve yaptım kabul. Yani sadece mayın elini orada oturdu. Garip. Değil o fark gibiydi.

Ahah, Sarah peri gibi yüzünde etrafında yuvarlanan onu vahşi sarışın bukleler göndererek, şiddetle başını sallayarak, kabul etti. Ben Sarah ve benim cam etrafında beşiği onu altından elimi slayt fırsatı aldı.

Eh, belki biraz daha uzun Ben düşündü.

Ben onlar sıvalı biliyorum, ama benim bir parçam beni kalmak istedim memnun oldu. Ben sadece bazı eski örümcek kafalı, bazı sıkıcı eski nag olarak beni görünce düşünmüştü.

Ben katılıyorum, Elliot yanıma oturarak, ekledi, belki henüz terk edemez. Senin için değildi, biz kutlamak için bir şey olmazdı. Size olmadan atama geçen, yalnız bir hak alma şansı durdu olmazdı. “O orantısız gülümseme, onun mavi gözleri parlayan olduğunu gülümsedi. Sonra seninle geri yürüyeceğiz, sadece biraz daha uzun kalmak, git. O tepsiden bir atış cam aldı ve önümde yerleştirdi, elini benim aracılığımla bir ürperti göndererek, mayın karşı fırçalama ki hem hissettim lezzetli ve aynı zamanda yanlış. Ona baktı ve gözleri benim bakışlarımı düzenlenen bir allık benim yanakları ısınma, gülümsedi.

Tamam, belki ben düşünmüştü daha küçük bir tipsier oldu.

O benim kafamda ses hatırlattı senden on yıl daha genç. Ama kahretsin, o iyi görünümlü olduğunu, ve o kesinlikle yaş farkı umurumda değildi, o kız kendi yaş bana sadece aynı muamele. Nicer, aslında. Ben ona bana böyle bakmak hissetmişti ilk kez değildi.

Ben ters kızlara baktı, ama onlar konuşma derin olduğunu, bu yüzden dikkatle ve Ortadoğu’da kriz veya ülke ekonomisinin durumunu tartışıyor olabilir ki birbirlerine böyle yerçekimi ile bakıyordu, kendi dünyasında kaybolmuş. Ama hayır, oldukça yüksek sesle parçacıkları onlar belirgin piç Jet Izzy’nin ontekrarofftekrar ilişki hakkında konuşuyorduk, kulak misafiri olabilir. Yine. Isim ne tür Jet yine oldu?

Ne olursa olsun, onlar kesinlikle Elliot flört benim girly tepkiyi fark etmemişti. Aman Tanrım, cehennem benimle yanlış neydi? Aslında sarhoş muydu? Ben gerçekten benimle flört kibar olmak için satın almıştı her uygun genç yirmi yaşındaki çocuk hayal olduğunu Alan ile bölme beri böyle bir desperado dönüşmüştü? Benim gibi bir düz, utangaç, sıkıcı eski kişiyle?

Onun sırıtma artık tam cazibesi watt kadar aydınlatma, sordu, “Lütfen?, Ve ben onlar beni tedavi edildi gibi, aptal olmak durdurmak ve arkadaşları gibi bu kişileri tedavi etmek kendime söyledim. Mates.

Güzel! Biraz daha, “Ben bir gülümseme ile anlaştılar. Peki, ne arkadaşları hakkında konuşmak ? Elbette, içme! Ben cam şuruplu sıvı kokladı. Sambuka? Ben gençken Mmmm o her zaman benim en sevdiğim oldu.

Çok iner gibi Benimki de, yani hastalıklı tatlı sadece güzel boğazını ve yanıklara aşağı slithers.

Ben kaşlarını kaldırdı ve bir cevapta düşünmeye çalışıyorum, ondan baktım, ama sadece, benim doğamda şaka bu tür değildi ve bu yüzden yansıma, muhtemelen geldi, başka bir şey Mmmm, yönetilen dışarı yanlış. Tanrım!

“Hadi, bunu kızlar hadi bakalım,” Ben atış cam kadar hazır tutan, şeylerin ruhu almak ve Elliot üzerimde gibiydi büyüyü bozmak için çalışıyor, diye bağırdı.

“Evet, çekim! Woohoo! Iz üzerinde, bu senin başını dışarı sıralamak olacak gel, Sarah Izzy bir atış cam geçen ve kendisi için birini alarak, ilan.

“Evet! Alkol tedavisi! Izzy ilan etti.

Elliot yine o gözlerle bana bakıyordu “Tamam, burada kimin parlak ve bize ilk yıl bile üzerinde, önce elbette dışarı flunk hiçbirinin sağlamak olabilir bize yolda daha az insan olmanın en tutmak için cesur çaba Karen için var, bu büyüleyici lanetlemek gözler ve ben utanç ile tekrar kızardı.

Gerçi teşekkür hak yaptım. Ben öncelikle bu iki kız ile gruplandırılmış ediyorum ne zaman Dürüst, ben ciddiye umutsuzluğa ediyorum. Onlar Creative Media kursu diğer gençlerin çoğu daha kötü olduğunu ve gençlerin bir sürü vardı. Ama bu kızlar, hem 19 yaşında, ilk gününde buddied vardı ve onların zaman parti çoğunu sigara ot, ve kızlar iki yıl kendi küçük kalıplaşmış gibi kıkırdayarak, hiç işe yaramadı. Onlar Cheech ve Chong bir kadın versiyonu gibi idi. Sadece genç ve güzel. Ve belki biraz daha can sıkıcı.

Ben Howard ile çalışıyor olsaydım ben bu projede iyi bir notu çok daha iyi bir şans vardı düşündüm. Otuzlu yaşlarında, o gençlerin çoğunun aksine kampüsünde, mezun olduktan konusunda daha ciddi bir şey oldu. Ama atama verildiği zaman yanına oturmuş oldu ve ben şüpheli, projede onları taşımak ve onlar partied ve uyurken onlara iyi notlar almak için onu istedim üç Bayanlar grubu tarafından yakalandığını ediyorum. Ben tür hemen hemen hemen gruba katılmak için beni davet ediyorum Sarah ve Izzy aynı motifleri şüpheli ediyorum. Ben hızlı bir şekilde benim şüpheleri doğru kanıtlanmıştır istiyorum. Bir saving grace en azından grup tamamlanmış ediyorum Elliot, çalışmak için var oldu. O sınıfta bazı diğerlerinin kadar kötü değildi, biz aynı salonda yaşamış gibi, ben en azından biraz rahat etrafındaki hissettim. O seyahat ve üniversiteden sonra oynamak için birkaç yıl almış olan, yirmi de, kızlara göre biraz büyüktü ve ben iki yıl ve bazı dünyevi deneyim olgunluk ve karakter büyük bir fark yarattı keşfetti ediyorum. Hâlâ parti sevdim ederken, o kesinlikle bizim bazı sınıf arkadaşları daha onun karakterine biraz daha derinlik vardı.

Karen için, kız chorused ve ben zaman ya protesto ya da üç hemen içecekler savaşırken gibi mahcup olmak zorunda değildi. Ne halt. Ben başımı geri uçlu ve o acı ama nefis bir şekilde boğazımı kavrulmuş gibi gözlerimi yukarı vidalama, meyan ve anason aromalı içecek geri çaldı.

Biz gerçi o birinci sınıf sınıf hak. Ben fikir çoğunluğu ile gelip işin kendimi çoğunluğu yapmıştı bile, kanlı iyi, biz storyboardlanır ve makeinanıyorum gerilim filmi için filme ediyorum, video römork olmuştu. Kızlar ancak bazı bahane veya başka her zaman hazır, bizim planlanan toplantıların yarısına kadar dönmüştü ama kuşkusuz onlar beni neden merak yapma, fırsat doğmuştu kamera önünde olmayı ne zaman biraz daha hayat buluyor hem ediyorum onlar bir medya dersi okuyan ve sahne sanatları değil.

O olmuştu Çoğu zaman sadece ben ve Elliot işi, ve o fikirleri bölümünde sınırlı olsa bile, o çeşitli yerlerde film bize izin veren içine çeşitli insanları konuşurken oldukça etrafında malzeme taşımak için kullanışlı ve tatlı olmuştu ,arasında bir bir gece kulübünde kilise ve diğerleri. O kelime, bir sağ büyücü ile belli bir yol vardı. Aslında, onun için benim gizli takma ad oldu büyücü. O etrafında çok olmak eğlenceli oldu, ve o zaman sadece bize en çok bir şekilde ben memnun olmuştu. Peki, tüm dürüstlük ben bitmiş her şeyi alıyorum ve iyi bir not alma hakkında vurgulayarak çoğu zaman geçirmişti ama biz çantada vardı şimdi bizim gruptaki pul birkaç sahip faydalarını takdir.

Bakınız, bu iyi değil hissediyor? O vızıltı. Elliot sordu, ve onun bakışları yoğunluğu ve mayın karşı uyluk hissi benim kasık karıncalanmaya başlamıştı alkol veya vızıltı kafamda vızıltı geliyordu eğer ben emin değildim. Bekle, onun uyluk bir saniye önce dokunaklı mayın olmuştu? O yakın koltuğunu taşındı?

Biz daha fazla çekim! Almak için bara gidiyoruz Sarah koltuktan kadar Izzy çekerek, duyurdu. Bildiğim kadarıyla anlayabiliyordu olarak takdirine bağlı olarak herhangi bir girişimde inkâr gibiydi görmek herkes için büyük bir eklem tutan olsa “biz dışında gitmek ve bu kötü çocuğu duman sonra, diye yüksek sesle fısıltıyla ekledi. Hatta başka bir içki bu kez yaklaşık protesto için rahatsız etmedi. Cehennem, ben tür kendimi zevk ne, Bayan Cheech ve Miss Chong oldukça eğlenceli.

Sonunda rahat tür arıyoruz. Dedi Elliot ve ben kızlar dışında yanılmak izledim bana bakıyordu ediyorum fark zaman kızardı. Benim yanan yanakları gizlemeye gülünç loş aydınlatma için lanet ederiz!

Eğer dışarı soğutulmuş görmek güzel aydınlatma, oh çok fazla”, mahcup Karen olmayın . Sen bu yüzden genellikle konum

Gergin?” Ben onun için bitmiş.

“Hayır, ben gidiyordu odaklı söylemek için! Ve bu çoğumuz bu kesin layabouts daha iyi yapmak için gidiyoruz, kötü bir şey değil.

Ben rahat ve eğlenceli vardı çünkü sadece uzun zaman oldu sanırım. Ben, Ben amacıyla ediyorum çok daha fazla ortaya sözlerimin, ışığı yapmaya çalışıyorum, güldü nasıl artık hatırlamıyorum bile emin değilim.

Çok kolay Karen. Sadece akışı ile gitmek, onun sesi çakıllı, dedi, ve onun yüzü mayın doğru olarak eğilerek, yakın gelmiyor eğer ben lanet olacak. Ben dudaklarını açtı ve başını yana eğik olarak her şey hala duruyordu, ben yaklaşık on saniye nefes vermedi yemin ederim. Ben bile bir tek düşünce işlemek için zaman vardı önce, dudaklarını mayın vardı. Sıcak ve yumuşak, benim çene çizilmeye onun anız, usulca ağzına olarak benim en dudak üstünde cilt ısınma burnundan nefes mayın taşındı ve onun dilini hafifçe benim dudakları arasında probed. Ben kendimi ağzıma onun aleyhinde hareket, diğer bazı kadın, biraz daha cesur ve özgür bir kadın, dudaklarım ayrılık sahip olduğu gibi yanıt buldum. Kan benim kasık koştu gibi bir yangın içimde ateşlenen ve ben onun ağzına karşı inledi. Onun eli biz gençler gibi öptü yavaş yavaş bacağımı yukarı hareket, benim uyluk gittim. İsa, neredeyse ben hatırladım, bir genç oldu, ve bir gasp ile çekti.

Şey, üzgünüm, ben, ben tuvalet gitmek için üzgünüm gerekiyor ediyorum,” Ben yalan, ve tuvalete kaçtı.

Kahretsin, kahretsin, kahretsin. Ne halt oldu? Bu ben değildim! Ben bu yapmadım!

“O! Beni öptü” Ben en kısa sürede ablam onu telefona cevap olarak açıklandı. Tabii ki, Emily çağırarak ben tuvalette yalnız ve bir odacık kendimi kilitli ben ettirdiniz kez yaptım ilk şey oldu. Arayan Emily hep bir kriz yaptığı ilk şey oldu.

“Büyüleyici veya Sleazy? O bir tebrik benim eksikliği hakkında yorum yapmayı rahatsız etmeden sordu. Genellikle benim salon arkadaşları denedim ise koridor ve ortak mutfak parti yapıyor çünkü tüm gürültü gözyaşları içinde oldu ama bu, ben iki ay önce uni başladı ediyorum çünkü o alınan ediyorum ilk çılgınca telefon görüşmesi değildi uyku veya çalışma için. Bu kriz tamamen farklı bir tür oldu.

Şirin,” Ben beni öpmeye çalışıyor, Sleazy, diğer salon arkadaşları ve Elliot kanat adamın birinin düşünce titreyerek yanıtladı.

“Bu Kaz harika! O squealed.

“Hayır o değil!” Ben ısrar etti.

“Neden hiç değil? Onu sen? “Tamam, ben biraz ben son birkaç hafta içinde Elliot üzerinde kırma benim o kadar da hafif olmak üzere, ablam her şeyi söyledim pişman oldu değil fantezi. Ben benim oda kurmak olsun yardımcı salonları taşındı beri gerçekten dükkandan bir şey istedim hep soran, bana kahve fincan getirerek, oldukça tatlım olmuştu. Tabii, o sadece yirmi, ama o çok daha olgun adam görgü vardı.

Eh, evet, ben onu fantezi. Aynı şekilde ben Taylor Lautner kapalı pantolon fantezi, ama ben gerektiği ya da onunla her şeyi yaparım anlamına gelmez. Bu beni sübyancı çeşit yapacak.
Tanrı aşkına kadın için sadece otuz sensin, sen elli konum gibi konuşmayı kes. Senin bahane doğru su dışarı üflenir var yani Ve son baktığımda, yirmi rıza yaşın üzerinde idi.

Ben içini çekti ve yanımda kabinler duvarlara grafiti bazı boyunca dalgın dalgın benim parmak izleme, geri kapalı tuvalet kapı yaslandı. Bu geri okulda olmak hatırlattı.

Eğer ben onunla uyumak gerekir söylüyorsun?

“Evet! Ben söylüyorum tam olarak ne!

Ben iyi bir derece almak ve benim kariyerimde başarılı olabilir bu yüzden beni üniversiteye gelmek Ama Em, sen ödedi.
Eğer, çünkü o kontrol piç dışarı cevapsız bazı deneyimlerimi olabilir böylece üniversiteye gitmek için Hayır, Kaz, ödenen

Em Ben bir uyarı tonu sesimi gölgeleme, dedi.

Ben hala onu savunmak nasıl bilmiyorum. Tuttuktan sonra sonra Allah unutulmuş hiçbir bunca yıl ortasında çiftlik ve çorap kullanılan çift gibi dışarı döküm elinden geldiğince bin sadece ayna “diye takılıyorum

Em, onunla çiftlik çalıştırmak için seçti. Onunla çiftlik çalıştırmak istedim, ve biz, o olur sesim sonra biraz kırdı ve biz de biz ayrıldık den hikaye çok daha olduğunu biliyordum ama dağıldı, ama biz bu konuda disseke ediyorum sayısız vesilelerle ve kesinlikle bu gece canlanan gereken bir tartışma değildi.

Evet, ne olursa olsun, o sadece kız zaten gerçek suç neden olmadan, ben size derecesi almak için, ve her zaman hayal gibi büyük bir TV yapımcısı olarak kariyer yapmak istiyor olabilir şekilde beni görevden, ama ben çok daha fazlasını istiyorum. Bunu fırsat diğer insanları tanımak ve yaşam neler sunabileceği biraz daha fazla örnek için, kendinizi tanımak için, kendinizi keşfetmek için yaşamak istiyorum. O orada yolda her an çıkmak kalitesi hakkında, sizin için çalışıyoruz hedefleri hakkında her zaman değil.

Bir şey sigara ?” Ben gülümsedi.

Benim uni günlerinden beri,” Ben geri gülümseyerek onu hissediyordu.

Asla?

Elbette ben yaptım. Orada sonra tekrar yaptım çok şeyler vardır ve ben de onlardan bir tanesini pişman değilim.

Ben biraz şok oldu, itiraf etmeliyim. Emily benim ablası oldu. , Mantıklı, istikrarlı ve başarılı. Birinci sınıf derecesi ile mezun ve onun ustaları almak için gittikten sonra, o hızla bir lider PR firması CEO’su olmak için ona yol çalıştı ediyorum. O evlendi ediyorum Yol boyunca, iki çocuğu vardı, ve bir ton para yaptı. Seviye başlı ve odaklanmış her zaman, ben onu şey kaygısız veya pervasız yapmak için o vardı hayal asla.

Vay be, ben hiçbir fikrim yoktu.

Peki, biz o kadar geri konuşmak yoktu. Sen okulda yoğun ve ona aşık olduğunu ve bana tekrar tekrar bunu yapmak için yeterli enerji vermek için kahve ve enerji içecekleri galon, bütün gece parti tüm gün eğitim ve içme, uzak hayatımda ilk kez oldu !

Kafein? Lanet olsun, senin din şeytan gibi değil yani? “Ben hep Em ultra sağlıklı bir yaşam tarzının dışında işemek alıyordu.

Dediğim gibi Eh, o ve şeker, evet, ama, ben bunu bir saniye pişman değilim. Eğer herhangi bir eğlence yok eğer ucu üst sağlık iyi Çünkü nedir? Ben anılar Kaz var, ve ben onlardan her biri seviyorum.

Birisi daha sonra tuvalet girer duydum. Ben gerek Em gitmek ettik,” dedim.

Tamam, ama yol kat fırsatlardan en iyi şekilde hatırlıyorum. Iyi eğlenceler. Biraz gevşetin. “Ben telefonu kapattı ve tuvalet kızardı.

Ben ellerimi yıkadım gibi aynaya bakınca, ben bir kaç içki bana vardı etkisi ile memnun oldu. Benim yanakları hafifçe kızardı edildi ve benim mavi gözlü bir pırıltı vardı. Ben kendime gülümsedim ve kendimi bakarak önce ve tam boy ayna aşağı, benim parmak benim omuz uzunluğu bakır bukleler ile penye. Peki ben kesinlikle süper model, benim uyluk değildi ve mide dikte ediyorum ortalama dergisi daha ağırlık birkaç kilo gerçekleştirildiği moda, ama doğru o anda, umurumda değildi. Nedeniyle Sambuca ya ben emin değildim öpücük verip ben, kadınca ve arzu hissettim, ama Emily’nin öğütler ve zevk gidiyordu.

“Sen ve ben yalnız aşkı parti gibi, Sarah ve Izzy Kuşbaşı var görünüyor. Elliot kalktı ve ben masaya yaklaştı olarak benim için sandalye çıkardı. Kalbim yarıştı ve sinir ya da heyecan oldu ben anlayamadı. O Evren ablam ile komplo gibiydi.

O beni altında sandalyeyi itti gibi Eh, ben bununla yaşayabilirim sanırım,” Ben otururken, yanıtladı.

Bayan için bir atış? Diye sevimsiz sırıtarak sordu ve bana doğru bir bardak itti. Bu bir ilk daha büyük görünüyordu.

Ben çift var, bu yüzden biz onların adına ekstra olabilir, diye açıkladı.

“Bir şey söylüyor beni sarhoş etmeye çalışıyoruz,” Ben şaka ve benim kaşlarını kaldırdı.

I bariz miyim? Diye göz kırparak sordu ve ben evet düşündüm ama umurumda değildi. Ben atış aldı ve hiçbir uyarı ve hiçbir tereddüt ile benim boğazımı aşağı attı ve bir kahkaha ile o izledi.

Vay, bu iyi bok.

Mmmmhmmm,” Ben öne doğru eğildi ve onu öptü, sonra kabul etti, ve. Ben daha önce bir öpücük başlattı hiç. Hatta, bence, evlilik bizim on yıl boyunca, hep onay çeşit gerekirse her zaman olduğu gibi, öptü olmak istedim bekledi, Nick için bekledi. Bu kontrol altına almak için kanlı iyi hissettim. Aslında, şimdi ben bu aracılığıyla görmek istedim fikrimi yapmıştı, ben Sambuca bununla ilgisi vardı olabilir, Tamam, oldukça lanetlemek emin hissettim.

Öpücük uzun ve yavaş, ve şehvetli oldu. Yani duygusal, aslında, çok hızlı bir şekilde kimse hiç değil, köşede havuz oynayan grup, ne de odanın etrafında çeşitli masalarda gruplar, bazı bize herhangi bir dikkat gibiydi rağmen, kamuya olmak üzere uygunsuz hissettim kabadayı, biraz daha dışarı soğutulmuş. Hala.

“Biz bir yerde daha özel bu partiyi almak hakkında nasıl?” Ben hava geliyor, diye sordu.

Öğrenci birliği barı ve ikamet salonları hem sadece kampüs kapalı beri biz, gitmek çok yoktu. Biz, sınıfların sonra son birkaç hafta içinde bizi ne yaklaşan atamaları, sınıf arkadaşları, ya da öğretim hakkında sohbet sadece bu sefer pek çok kez yaptığı gibi birlikte geri yürürken, biraz gerçeküstü oldu. Insanlar ve arabalar gibi öpüşme, istekli beklenti bizim tek arkadaşı gelen içme içkili ve çarpıcı biz kısa beş dakikalık yürüyüş için sessizlik yakın memnuniyetle Bu kez, yoğun şehir sokaklarında tarafından bitiminde.

En kısa sürede kapı arkamda kapalı olarak, Elliot, mayın ağzını, benim oldu vücudu kapı karşı sert beni iterek. Aklımda bir ses protesto etmek istedi birisi olabilir, birileri bizi yakalamak olabilir ama biz girmiş ve o ses yakında görünüyordu yeni vahşi kadın tarafından boğuldu zaman kimse bana kontrolünü almış paylaşılan mutfaktan dışarı aramıştı Şu anda arzusu ile sular altında ve ihtiyacı olan sarhoş kim. O bir kaç dakika sonra çekti ve bana baktı, beni içme yüzüme geri benim alev bukleler fırçalama gibi. Çok güzel lanet, ben seni ilk gördüğüm günden beri bunu istiyordum,” dedi, malzeme üzerinde eliyle göğüslerim, daha şevk ile beni öpmeye benim omuz benim ceket asılarak ve keşfetmeden önce benim elbise.

Ben on sekiz yaşından beri Tony Şampiyonu onu kolej oyun alanının kenarında çalıların beni vida izin beni ikna etmişti ben çok istenen hissettim olmasaydı. Onun ihtiyacı, sıcak ve ağır olmuştu, çaresizlik ile çapaklı gözleri bana bütün kadın hissettirdi bir şekilde, beni, bir şekilde benim kocam asla bilemez var. Elliot benden on yaş daha genç olabilir, ama o bütün adamdı. Uzun boylu ve güçlü, bunun için fiziksel vardı kesinlikle ragbi oynadı ve. Öpüştük gibi Ellerim altında göğsünün sıkılığını hissederek, onun üst ince malzeme üzerinde çalışan, bu fiziksel zevk, onun pecs, omuzlarına, kollarına öğretti kasları. Sevgili Tanrı Ah o uygun oldu. Onu odamda yalnız yalan iken, çok gece olmuştu dokunmadan fantezi daha iyi bir milyon kere onu edildi dokunmak, benim bacaklarının arasına el gecenin karanlığında usulca kendimi ovuşturarak, dişler sessiz benim hızlanması nefes tutmak için dikkatli, birlikte sıktı yani oda arkadaşım Tilly duymadım.

Bu, gerçekten çeşit hayal oldu anlamda sallamak mümkün, dedim kendime oluyor, hiçbir fantezi. Bizim öpücük yoğunluğu büyüdü gibi Ellerim beni ve onun uyluk, onun kot şişkinlik midem içine alay benim bacaklarının arasına itti karşı ben sert onu çekti, onun kalça kendi yolunu buldu. Ben bacağını karşı kendimi ovuşturdu ve benim tatlı yerinde basınç altında sevinçle seslendirdi gibi ağzına soluk soluğa. Elini yüzden o aşağı benim sutyen bardak çekerek saniye serbest göğüslerim, erişebilir yukarı çekerek, benim elbise altında kendi yolunu buldu gibi benim dil ağzında derin probed. Ellerini benim bol göğüsleri, benim ihale yumuşaklığı ile zıt onun ciltte kabalaşma götürdü gibi o zevkle inledi. Kahretsin ben azgın oldu. Hapsedilmiş arzu Ay, benim aracılığımla yıkama sızlama biten her sinir yapıyordu. Elliot elleri göğüslerim yayınlandı ve o saf ihtiyacı bir camlı ifade ile benim gözlerimin içine bakarak, bizim öpücük uzak çekti. Onun odasına beni taşınan gibi bir hızlı hareket yılında, beline, boynuna benim silah etrafında, bacaklarım sarma kalça altında beni yakaladı ve beni kaldırdı.

Danny?” Ben, bize ya da eve gelen beri konuşulan ilk kelimeyi sordu.

“O dışarıda. Merak etmeyin, diye bir öpücük ile benim endişeleri galip önce yanıtladı. O yatakta beni koydu, ve özellikle de bir şey arıyor sanki o, geriye adım attı ve büyük dağınık oda Ankete. Dolap kapısını açma, o bir gülümseme, elinde bir kravat, onun nefes ağır bana dönerek önce, birkaç saniye için etrafında şifreli.

Ne Ben başladım.

Sus, merak etmeyin, sadece zevk, diye yanıtladı, ve bir sonraki şey o benim başının etrafında sararak ve güvenli bir bağlama, kravat gözlerimi kapsayan biliyordu. Bütün bu benim nefes hızla hızlanması oldu esnasında, benim vücutta ısı büyüyen, jöle beni çevirerek, benim bacaklarının arasına yayılan sızlattı. Ben bekleyiş benim aracılığımla titreşerek, biz dokunmadan değildi bile bana onun vücut yakın hissediyordu. Asla ben kesinlikle hiç cinsel ilişki sırasında, daha önce gözleri olmuştu. Başka karanlık her şeyi bir dünyada Elliot öne almak ve benimle onun yol var için bekleyen, yoğunlaştırılmış ve ben yatakta sırt yatıyordu gibi, tamamen savunmasız oldu, ben bu yüzden benim bütün hayatımda açık hiç fark etti.

Bize kayboldu etrafında çevremizdeki oda, dünyayı kayboldu ve onu orada, ve ben, ve bize. Sadece bu duygu şimdi oldu. Bu duygu, canlı ve çok çok canlı olmanın, yüzen bu duygu. Ben, bana dokunma nerede olabileceğini, o ne yapabilir ne bilmiyordum, ve o sarhoş oldu. Ben hissettim ilk şey çok nazikçe bana zevk ile titreme yaptı, sonra boynuma karşı nefesi geri benim omuz saçımı fırçalama parmaklarının yumuşak bir dokunuş ve. Ben bedenimi rahat ve benim omuz aşağı doğru bir çizgi izleme, kendimi şimdi benim boyun, benim boyun dudaklarını, benim boyun onun dilini onun nefes hissi sadece odaklanmak, deneyim batırma haline gelmesine izin ve karşısında benim köprücük kemiği. Bana eğilerek, şimdi oturuyordu sanki ben, yanımda yatakta bir ağırlık hissettim, ve yavaş yavaş parmaklarını üst başlayan, bir anda benim gömlek elbise, tek bir düğmeye unbutton başladı. O undid Her düğme ile, o benim cilt üzerinde onun dilini daha takip. Aşağı, göğüslerim arasında, hangi noktada ben onun nefes cildim gıdıklama bunun yumuşak ponponları duygu, daha hızlı alıyorum duydum. Ellerini bu noktada benim alt kaburga üzerinde aşağı göz ardı etmek imkansız benim maruz göğüsler cazibesine bulundu ve onlar parmaklarını benim meme arasında alay ve beni inilti yapım, onları okşamak, fincan bunları kadar ulaştı. O elbise unbuttoning süreç dönmeden önce kendini meme oyalama sadece bir an izin. Midem üzerinde aşağı, onun dil benim kasık aşağı çekim şehvet derin acısı göndererek, benim göbek bulma ve onu çizerek, takip. Onun dilini benim tayt üstüne tarafından başka gitmeden yasaktır, ama o ellerini sağ alt benim elbise düğmeleri çalışmaya devam ederken tamamen geri alınan kadar, yalama ve öpüşme, benim göbek ile oynarken tutuldu. Bir ceket gibi benim elbise açık çekti o ve yalama durdu ve yeterince uzun görünüşte onun gözleri ile görünümünde almak için emme. Onu kaçtı inilti bakılırsa, o onayladı.

Ben birkaç ekstra kilo taşımak için kendimi azarladı rağmen, ben hala bazı büyük sallanan göğüsler ile bir kum saati, küçük bir bel ve mide, kıvrımlı popo ve uyluk hafif yuvarlak bir kese diyebileceğimiz bir kadınca bir rakam vardı biliyordum. İşte o an ben hep kendimi daha çekici olacağını söyledi yerine sert öğretti tonda vücuda yumuşak bir cilt sahip sorunu hatırlayamadım. Sağ O an, benim titrek uyluk ve yumuşak, sıcak cilt mükemmel ve kadınca hissettim, ve ben onun zıt mertlik karşı ezilmiş hissediyorum özlemi.

Sıcak yüzden lanet vardır, Elliot bir kulak tırmalayıcı bir fısıltıyla doğruladı. Elleri benim kalın siyah tayt üst bağladım ve oh çok yavaş, yavaş, onları benden soyulmaya başladı. Benim alt mide üzerinde, benim düz siyah dantel üst ortaya bacaklarımın üzerinde aşağı, kısa pantolon kenarlı, ve ayaklarımın üzerinde kapalı o benim diz ve benim incik üzerinde, gitti nefis cildim gıdıklama parmaklarını, sadece benim iç çamaşırı beni terk ve hazır ve istekli bir açık gömlek elbise, yiyip için. Parmakları sonra benim ayak tabanları kadar takip ve elimi alıngan hissi dışarı ağlamaya değil gayret, yatak örtüleri kavramalı. Parmakları ayaklarımın üstleri üzerinde yukarı izlemek devam etti ve benim incik kadar. Bacaklarım benim kedi çok ıslak ve hazır onu eve ağırlamaya hazır, açmaya başladı. Dizlerimin üzerinde o kadar parmaklarını, bacaklarımın ile takip, ve o benim açık bacaklarının arasına yatağa kadar sürünerek sonra parmaklarını benim uyluk iç taşındı. Ben inilti ve yatak, yani, bütün bu yavaş ön sevişme tarafından uyandırdı benim samimi alanda dokunulmaz kadar umutsuz üzerinde kıvranıyordu oldu. Elleri benim kısa pantolon ulaştı ve onların alt lacey kenarları, doldurulacak, ovuşturdu için, dokunulmaya ağrıyordu beni her parçası çok yakın parmaklarını boyunca izlenebilir.

Aniden o benim külot malzeme yakaladı ve beni gasp neden onları aşağı çekti. Onlar benim ayakları üzerinde kapalı idi ve benim kedi maruz bırakarak, saniyeler içinde gitti. Onun dilini benim tatlı nokta dokundu önce bu kadar yumuşak neredeyse ızdırap böyle saf bir zevk oldu, beni saniye nefesini hissetti. Benim klitoris onun dilinin ıslaklık altında darbeli ve o küçük çevrelerde onun dilini çalışmaya başladı ben sırf zevk ile haykırdı. Ellerim ağzında altında gyrating, başının arkasını, ben sırtıma kemerli ve daha bacaklarımı açtı saçları ile oynamak benim parmak yakaladı. O ve hissetmek mümkün olan her lanet nefis duygu duygu Ben beden deneyim dışı bir olan, yalnızca benim vücutta çok olduğu gibi, saf mutluluk bir devlet, şimdi yüksek gitmişti.

Onun dilini benim suları kadar alıştırma, benim vajina nemli dudaklarını yalama, düşük taşındı ve her zaman o ben onu bana itin ve beni prob, içimde derin onun dilini defterleri hissetmek için umutsuz yaladı. Ben yakın onu çekerek, başının arkasına hafifçe çekti ve o bunu yaptı, o beni içine onun dilini itti ve ben onun dilini ve dışarı, içeri ve dışarı iterek, onun altında sarstı gibi memnuniyeti ile eritmek düşündüm. Saniye sonra onun başparmak benim klitoris bulundu ve onun dilleri hareketleri ile zaman içinde, usulca onu okşayarak başladı. Ben onun yüzüne ileri ve geri benim pelvis itme, yutkundu ve inledi. Hiçbir şey ama bu anı, bu duygu bu saf mükemmel zevk oldu. Ben onun horoz onu rehberlik, bir el çekme mayın hissettim ve ben onun dilini bana lanet ile zaman içinde sıkıca onu çekerek, hevesle onun etrafında benim parmak tamamladı. Ben duyumların bir dünyada var gibi aklım gitmişti, ama bir yerde, nedense ben okşayarak oldu bu kalın kaya sert horoz beni yalama aynı kişiye ait olabilir anatomik imkansız olduğunu fark etti. Hala şehvet bir sis wallowing, horoz gitmesine izin vermeden benim diğer eliyle uzandı ve aşağı gözleri bağlı çekti.

Hey .. Elliot yanımda durdu, üstsüz, onun kot o benim bacaklarının arasına adamı izledim, onun ağız hala hala benim şişmiş klit ovuşturarak, benim suları yalamaya, açık asılı onun uyluk etrafında aşağı çekti. Aşağı baktım ve onun oda arkadaşı, Danny hatasız siyah bukleler gördüm. Nasıl? Ne Zaman? Ben yine de arzu bu siste kaybolan soruların, bir karmakarışık oldu, ve ben bunu bitirmek istemedim.

Ben bir üçlü olurdu kişinin tür olacağını hiç düşünmemiştim, ama şu an ben derin bir tutku ile hem erkekleri istedi. Yapılması için hiçbir rasyonalize yoktu, ben Em sözlerini daha fazla deneyimleri eğlenceli var kendinizi keşfetmek, iyi ben kesinlikle yaptığını hatırladı.

Sus, tamam, zevk, Eliot talimat ve gözlerimi üzerinde geri gözleri bağlı çekerek, uzandı. Onun eli sert ve hızlı, yukarı ve aşağı, yukarı ve aşağı, benim çember ve onun büyük penis okşayarak tutmak için beni teşvik etti. Danny’nin dil geri zonklama klitoris kadar taşındı ve onun parmakları o benim klitoris yaladı bana lanet, iki parmak, içimde kendi yolunu buldu. Ben orgazm benim bütün vücudu bozucu, bunun spazmı sonrasında, spazm beni yuttu olarak çığlık, yaklaşan ve kendimi içine düşmesine izin hissetti. Bunun zirve uzak ebbed ve ben bitkin yatıyordu zaman, elim hala Eliot’un horoz etrafında kavradı, Danny yine yavaş yavaş benim orgazm suları yalama. Eliot’un Dick elimde bile zor büyümeye görünüyordu kadar biz, bir kaç dakika için böyle kaldı ve Danny’nin ihtiyacı onu sollamak gibiydi. Ben, kendimi kaldırdı hissetti devredilebilecek, bu yüzden benim elleri ve dizleri üzerinde oldu.

Biri madeni altında vücudu sürgülü, geriye yatan, şimdi önümde oldu. Ben sert ve muhtaç, bana geri öptü bir ağız, öpüşme, bir yüzü bulma, vücudunu ata biner.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort