Rusyada Seks Yaptığım Partnerim

By

Benim adım Olya olduğunu. 20 yaşındayım. Bu hikaye bir ay önce oldu. Ben nehir kız arkadaşı Vika ile gitti. Şaşırtıcı, yaz sıcağında rağmen, plaja sadece yaklaşık on kişi oldu.Biz çalıların içine gitti ve sırayla kıyafet değiştirdi. Ben benim modeli görünüyor vurgulamak siyah bikini oldu. Bu 3 boyut Göğüslerim küçük siyah üçgen dışarı atlamak gibiydi. Kıllar bir dize görülebilir çünkü nehir gitmeden önce, ben özellikle, pubis traş.

Vic biraz kötü şöhretli oldu, ama ben o ganimet ve göğüsler ile doğru sadece değildi adam yoktu çünkü, büyük arama mayo gelmek için onu ikna etti.

Arkadaşım, Igor, bana dikkat değildi ve ben bizim ilişki heyecanlı kıskançlık var karar verdi.Ben bir fotoğraf makinesi almak ve ben diğer çocuklar ile “flört” oldu çekim bir çift yapmak için Vic istedi. Biz çalıların dışarı çıktı ve ben erkek şirketi, “ısınmak” başladı hemen önce kalktı. Sonra, ben daha gitmeye karar verdi: Ben köprü yapıyorum yaparken sorulan en yakışıklı adam beni sigorta. O kolayca kabul etti. O kıçımı ve bıçakları düzenledi. Benim göğüs sağ burnunun altında oldu. “Şarj” tamamladıktan sonra, ben adam teşekkür etti ve güçlü bir ereksiyon olduğunu gördüm. Ben, bunu proignorit benim görünümü için bir iltifat olarak aldı karar verdi.

Yüzmek, tekrar değiştirmek için çalıların arasında sakladı. Mayo ona eğildi, kum üzerine düştü ve üyelerini mastürbasyon dört adamlar gördüm. Ben öfkeyle bağırdı, ve bikini bölgesi ellerini kapattı. Ne yapacağımı düşünürken sonraki adamlar bize geldi ve kabaca sopa başladı. Vick o bir tokat aldı ve kum üzerine düştüğü için yüz, bunlardan birini vurdu.Ben de, bana ne olacak korkuyorum, ve direnmeye karar verdi. Ben köprüyü yapmak için bana yardımcı oldu ve emmek için onu emretti bir adam tarafından yaklaştı oldu. Ben seçeneğim yoktu ve ben kabul etti. Ben Vick ağız erime sıkışmış olduğunu fark ettim, bir adam elini düzenlenen, diğer göğüsleri sıkılmış ve itiş am üçüncü üyesi. O, ağladı, inledi çığlık, onun karanlık saç kum oldu. Ben adam (o Romych denirdi) sevgiyle kafama vurdu, yaklaşık sekiz dakika emdi. Vick aynı sırayla, eşek tecavüz onu bir yuvarlak çocuklar geçti. O meni tecavüzcüler kaplıydı.

Romych cum başladığında, o yutmak için beni emretti. Ben her son damlasına emdi.Sırtında beni koymak ve kasık yalamaya başladı. Onun dilinin Hareketi güçlü ama nazik ve dakika orgazm birkaç bana viraj ve inilti yaptı. Ben döndü ve benim kız arkadaşım göğüsleri arasında becerdin ve kıçını yendi gördüm.

O dört ayak üzerinde beni koymak. Benim Götüme dokunmamaya yalvardım. O kabul etti, ve onun arkasında yatıyordu. Ben onun jest ona geldi ve onun yüksek ayakta üyesi oturdu anladım. O beni yavaşça girdi ve hızını kontrol etmek için kendini sağladı. Ben iki kez bitirdim, ve Romych boşalmak için hazır olduğunda, onu indi ve ağzına horoz aldı ve o boğazda beni vurdu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort