Patronuma Verdim kocamı Aldattım

By

Merhaba beyler.. Kocamı nasil aldattım? Sizlere anlatacağım sakın olun: ) Yaptığıma pişman oldum ama zevk  aldığım için mutluyum. Beni böyle doyumsuz sikecek beyleri bekliyorum.. Yatağım boş.

Liseli Sutyenli Sex hikayeleri resimli 2015

 

Ben bir şirkette uzun yıllardır satış elemanı görevinde hikayexyz.com olan bir kadınım. Çevremdekiler yaşımı belli etmediğimi söylemekte. Evli bir bayanım fakat yıllar geçtikçe kocamla seks hayatımız oldukça monoton bir hal aldı ve ben de bu durumdan iyice sıkılmıştım. Girdiğim her ortamda yakışıklı erkeklerin sikine odaklanıyordum ve beni nasıl sikeceklerini hayal ediyordum ancak bu zamana kadar kocamdan başkasının bana el sürmesine izin vermemiştim

Eşimin çok şanslı olduğunu söyledi gülümseyerek. ‘Neden?” diye sorduğumda, ‘Senin gibi güzel bir eşi olduğu için!” dedi. Gülümseyerek teşekkür ettim. Ve hoşuma da gitmişti başka bir erkek tarafından beğenilmek. Uçak kalkmaya başlamıştı, son anonslar yapıldıktan sonra uçağın ışıkları söndürüldü ve yolculuk başlamıştı.

Uçağın karanlık olmasından dolayı herkes uyumaya hazırlanıyordu. Boraya, ‘Susalım artık!” dedim. Bora ise fısıldayarak, ‘Ne olacak konuşuyoruz işte!” dedi. Bora karanlıktan faydalanarak iyice samimi davranmaya başlamıştı, şakalar yapıyordu. Aslında benim de hoşuma gidiyordu, çünkü yakışıklı ve genç birisiydi. Ayrıca çok da sempatikti. Boranın bakışları heyecanlandırmaya başlamıştı beni, gözlerimin içine bakmaları, vücudumu süzmesi. Ama belli etmemeye çalışıyordum…

Birden ayağa kalkarak, sessizce, ‘Geliyorum hemen!” dedi ve lavaboya doğru yöneldi. 1-2 dakika içerisinde geldi ve yerine oturdu. Parfüm sıkmıştı belliydi, çok değişik bir kokusu vardı. ‘Ne bu?” diye sorduğumda, ‘Hiç, deodorant sadece!” diye geçiştirdi. Ama çok etkili bir kokusu vardı, heyecanım daha da artmıştı. Yerimde duramıyordum, kokuyu içime çektikçe Bora’ya yaklaşasım geliyordu. ‘Neden sıktın bunu?” diye sordum kısık bir sesle.

Bora sadece gülümsedi. Ben kendimden geçmeye başlamıştım ve Bora bunu fark edince, birden yanıma yanaşarak saçlarımı okşamaya başladı. Tepki veremiyordum, arzu dolmuştum birden. Kulağıma yanaşarak, ‘Hadi çek erkeğinin kokusunu içine!” dedi ve boynumu öpmeye başladı. Karşılık veremiyordum, ateş gibi yanıyordum sanki, hiçbir şey düşünemiyordum. Bora ise deliler gibi öpmeye başlamıştı boynumu saçlarımı okşuyordu…

Biraz daha boynumu öptükten sonra elbisemin askılarını omuzlarımdan indirmeye başladı. Çok kısık sesle, ‘Yapma, görürler!” diye söylemeye çalıştım, ama dinlemiyordu ve askıları indirdi. Göğüslerimi okşamaya başladı. Bense iyice deliye dönmüştüm. Artık bir elini de bacak arama indirmişti. Kulağıma eğilerek, ‘Nasıl, güzel mi?” diye sordu. Ben inlememek için dudaklarımı ısırıyordum. Bir yandan göğüslerimi emmeye başlamış ve parmağıyla amıma girip çıkıyordu. Müthiş zevk alıyordum. Biraz daha seviştikten sonra ellerini çekti ve ‘Hadi toparlan, geldik!” dedi. Afallayarak sütyenimi düzeltip, askılarımı taktım. 5-10 dakika sonra uçak inişe geçmişti bile.

Işıkları yaktıklarında Bora gözlerimin içine bakıyordu, ‘Harikasın sen!” diyerek yüzümü okşadı. Ama ben çok arzuluydum, yarım kalmıştım, çok istekliydim. Biz uçaktan indikten sonra Bora telefon numaramı istedi ve İzmir’e geri dönmeden beni arayacağını söyledi. ‘Tamam!” dedim ve öpüşerek ayrıldık, ayrı servislere bindik ve otelime geldim. Yaşadığım olayın heyecanı ve yorgunluğundan direk yatağa girip uyudum.

Ertesi gün görüşmelerim vardı. İlk iki gün işlerimi hallettim. Görüşmelerimi bitirdikten sonra, döneceğim günden bir gün önce Bora aradı. Görüşmek istediğini söyledi, adresini verdi ve akşam beklediğini söyledi. Otele gidip üzerimi değişip spor bir şeyler giyindikten sonra Boran’ın yanına doğru gitmek için yola çıktım. İstanbul’u pek bilmiyordum, ama evi bulmakta zorlanmadım.

Ev müstakil bir öğrenci evine benziyordu. Akşam saat 20.30 gibi kapıyı çaldım ve Bora kapıyı açtı. Üzerinde sadece kısa bir şort vardı, ‘Hoş geldin bebeğim!” dedi, öpüştük ve beni içeri aldı. Bora’yı sadece şortla görünce şaşırdım, çok kaslı bir vücudu ve birçok dövmesi vardı. Odasına geçtik. Öğrenci evi olduğu belliydi. Biraz oturduk, biraz muhabbet ettik. ‘Nasıldı o gün?” diye sordu. Ben de yarı utangaç biçimde, ‘Güzeldi!” dedim. Gülümseyerek, ‘Bu gece daha güzel olacak! Bir şeyler içer misin hayatım?” diye sordu. ‘Yok ben içmeyeceğim canım!” dedim. ‘Ben biraz içeyim o zaman, havaya gireyim, müsaade edersen hayatım?” diyerek mutfağa gitti.

Birkaç dakika sonra elinde viski bardağıyla geldi. Bana bakarak, ‘Hadi çıkart üzerini bebeğim, ne duruyorsun, güzel vücudunu görmek için sabırsızlanıyorum kaç gündür!” dedi. ‘Tamam!” diyerek ayağa kalktım ve önce bodyimi çıkarttım. Taytımı da çıkarttıktan sonra iç çamaşırlarımla kalmıştım Boranın karşısında. Siyah iç çamaşırlarım vardı. Bora kalçalarıma bakarak, ‘Süpersin fıstık sen yaa!” dedi.

Utanmaya başlamıştım, ilk defa aldatıyordum eşimi, hem de kendimden yaşça ufak birisiyle. Bora ayağa kalkarak yanıma geldi ve vücudumu okşamaya başladı. Bora benden uzun boylu ve çok da kalıplı olduğundan rahatlıkla kavrayabilmişti belimi. Sırtıma doğru ellerini kaldırıp sütyenimin kopçalarını açarak çıkarttı. Şimdi sadece tangam vardı pembe renk.

Bora halen şortuylaydı, ama önü hafiften kabarmaya başlamıştı. ‘Hadi çıkart tanganı hayatım!” dedi eğilerek. Ben de çıkarttım. Artık tamamen çırılçıplaktım karşısında. Bora vücuduma bakarak, ‘Hazır mısın aşkım?” dedi. ‘Evet!” dedim. ‘Hadi yatağımıza gidelim!” dedi ve kucağına aldı beni. Götürürken göğüslerimi öpüyordu. Yatak odasında beni yatağa bıraktıktan sonra şortunu çıkarttı.

Yarağı karşımdaydı, çok büyük ve iriydi, böylesini hiç görmemiştim, neredeyse bileğim kadardı. ‘Nasıl, beğendin mi?” dedi gülümseyerek. ‘Çok büyük ama!” dedim. ‘Senin için sabırsızlanıyor ve merak etme alıştırarak girecek amına!” dedi, yanıma geldi dudağımdan öpmeye başladı, kalçalarımı da okşuyordu, deliler gibi öpüşüyorduk. Biraz öpüştükten sonra göğüslerimi öpmeye başladı, dikleşen uçlarını ısırmaya başladı. Çok güzel yapıyordu bunu, zevkten delirecek gibiydim…

Her tarafımı öptükten sonra iri yarağını yüzüme uzatarak ağzıma almamı söyledi. ‘Bunu yapmak istemiyorum!” dedim. Saçlarımdan çekerek, ‘Hadi! Yapacaksın!” dedi. Mecbur kaldım, o kalın yarağını yalamaya başladım. Biraz yaladıktan sonra tamamen dikleşmişti. Çok büyüktü yarağı. Yatağa uzandı, ‘Hadi gel kucağıma!” dedi.

Kucağına doğru çıktım, yarağının üzerine oturtuyordu yavaş yavaş, belimden de sımsıkı tutarak. Yarağı ıslanan amıma girdikçe canım yanıyordu. Birden dibine kadar amıma gömdü ve hızla sokup çıkarmaya başladı. Çok canım yanıyordu, çok sert yapıyordu, hızlı hızlı yapıyordu. ‘Artık benim kadınımsın sen!” diye söyleniyordu. Bense acı ve zevk bir arada, inlemekten başka bir şey yapamıyordum…

Bu şekilde bir süre daha sikip beni Orgazm ettikten sonra üzerinden kaldırıp yatağa yatırdı beni, ‘Çok mu canın yandı aşkım?” diye sordu. ‘Evet!” dedim. ‘Alışacaksın bebeğim, amın da alışacak!” dedi ve bacaklarımı ayırıp bacak arama yumuldu ve amımı emmeye, amımın sularını yalamaya başladı. Arada dilini klitorisime değdirip çekiyordu, müthiş zevk alıyordum. Sonra ayağa kalkıp, domalmamı istedi.

Niyetini anlamıştım, götümden sikmek istiyordu. ‘Bunu yapamam, canım çok yanar!” dedim. ‘Merak etme, acıtmam!” dedi. ‘Hayır, lütfen yapma!” dediğimde, saçlarımdan çekerek, tekrardan domalmamı istedi. ‘Bu göt sikilmeden bırakılmaz! Senin değerini bilememişler güzelim!” diyerek beni tuttuğu gibi yüzüstü çevirdi, kasıklarımın altına yastık koyarak kalçalarımı yükseltti, götümün yanaklarını araladı. Son kez, ‘Yapma lütfen!” dedim, ama dinlemedi…

Götümün deliğine tükürüp, yavaşça yarağının ucunu sokmaya başladı. Canım çok yanıyordu, öyle ki, ucu girdiğinde acıdan dudaklarımı ısırmıştım. Sonra birden yüklenip tamamını götüme sokunca, avazım çıktığı kadar çığlık atmaya başladım. Gözlerimden yaşlar akıyor, ‘Ne olur çıkar!” diye yalvarıyordum, ama dinlemiyordu, aksine sanki taşaklarını da götüme sokmak istercesine yükleniyordu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort