Otobusteki Kizla Fena

By

Bu tam bir seks karşılaşma değildi ama yarrak ile lanet olmadan o bazı geleneksel ailesine ait olan ve o bazı gelenekleri umurumda çünkü o hiç kayıp onun bekaret hazır değil çünkü ben sadece benim parmak onu becerdin ama nedense onu yaptı benimle ön sevişme yapmak.
sikiş hikayeleri
Bu olay A / C Yarı Sleeper otobüste oldu. Üzgünüm onu söylemeyi unutma. O benim gibi aynı sruthi yaş ve şekil hakkında biz de boyutları bilmiyorum ama onu göğüsler aktris Samantha boyutu gibi. O iyi görünüyor ve onun vücudunda en çeken kısmı dudakları olduğunu. Bir onlara smooching olmadan duramazlar. O şans var.

Biz de aynı üniversitede ve farklı akımların bizim mezuniyet tamamladı. Biz de yıllık gün kutlamaları birlikte bazı olayları dahil ederek üniversitede birbirimizi tanıyoruz. Yani ikimiz de mezuniyet tamamlanmasından sonra bizim yerliler için sol hikaye geliyor. Mezun olduktan sonra iş arama için Hyderabad gitti. O da aynı şeyi yaptı ama o Haydarabad kalıyorum nerede bilmiyorum. İki hafta geri ikimiz de MNC röportajı birinde uzun bir süre sonra bir araya geldi. Benim şans için biz de yerleştirildi var

Birbirlerini tebrik sonra biz de bazı kahve vardı ve şehir etrafında dolaştı. Ağır kalabalık otobüste seyahat ederken ben yanlışlıkla onu göğüsler dokundu. Aman Tanrım onlar ne kadar yumuşak !! ve çok ben bu duygu var asla ve asla. Arada bir Yani ben şaşırdım hissettim. Böyle güzel bir duygu oldu. Yani u adamlar bir sonraki şey ne yaptım tahmin olabilir.

Bu sefer ben kasten sağ memeyi dokundu ama yanlışlıkla gibi davranıyordu. Ben onun yanında herhangi bir tepki bulamadık. Peki neden durdurmak gerekir. Yani ben daha ona yakın gitti ve biz de arkasında başka biri duruyor. Benim yarrak kıçını çok yakın. Neredeyse kıçını dokunmadan oldu.

Herkes gibi benim yarrak zaten benim pantolon hayatını alır. O benim resmi pantolon dışarıya iterek ama nedense benim dosyası ile saklanıyor ediyorum. Sonraki şey sürücüsü bazı ani mola koyarak bize yardımcı oldu. Ben arkasından ona düşmüş ve benim yarrak sıcak metal çubuk gibi kıçını ezilmiş. Bir elektrik şoku vücudumuzda gitti. O da hissetti. Ve onun yüzünde nazik bir gülümseme giymişti.

Aman Tanrım Benim eylemler için yeşil sinyal oldu !!. Herhangi bir tereddüt etmeden benim yarrak ile kıçını dokunarak devam. O işbirliği de reddetti ne. O zevk veya durdurma ama durdurmak için herhangi bir şans vermedi edip ikilem oldu. Kıçını dokunmadan ve bazen otobüste herhangi bir yolcu fark etmeden göğüsler dokunmadan devam edin.

O bizim mezuniyet sırasında herhangi adamlar önerisini kabul asla ve asla ama bu sefer top benim mahkemede çünkü benim şans inanamıyorum. Ben o işi alarak memnun olduğunu düşünüyorum ve o otobüste benim eylemleri hakkında aldırmadı bu yüzden. Aşağı alıyorum sonra biz de bizim numaraları alışverişinde ve bizim kendi Pansiyonlar bıraktı.

Daha sonra gece onu aradım ve tekrar tebrik ve o aynı ve ben otobüs olay konuşma saptırılmış bazı Normal görüşmeleri yaptıktan sonra cevap verdi. Hmm..Yes..I bu yararlanmak için doğru zaman olduğunu düşündüm ve o Haydarabad terk edecek zaman sordum gibi o diğer vererek ışık cevaplara utangaç hissediyordum. O Çarşamba bırakarak söyledi ve ben de sizinle katılmak maden yoksa ben sordum. Biz de çevre ilçelerden gelen Çünkü.

Yani yolculukta onunla eğlenmek için düşündüm ve ona bu konuda vizag A / c otobüs bilet rezervasyonu için plan ve bilinçli yapılan ve o kabul etti. Ben “şans yanadır zaman biz bütün dünyayı fuck” gibi hissettim.

Nasıl deli işlerin benimle işbirliği tek tek vardır oldu. Ben aradığım gün önümde ben Hyderabad tüm arkadaşlarım için iyi güle dedi ve 21:00 de MGBS ulaştı. O da aynı şeyi yaptı ve 21:30 orada beni katıldı. Otobüs süresi 10:00 oldu ve biz normalde sohbet ve otobüs geldi biz bindik ve bizim Bagaj en rahat ve oturmuş düzenlenmiş.

Bu sigara sezon ve otobüs yarım kalabalık bu yüzden çok kış oldu. Ben önceden planlanmış şeyi ben son ama bir satır koltuk rezervasyonu yaptım. Ayrıca benim koltukların arkasında boş. Hatta durum ve APSRTC de beni işbirliği. Otobüs etekler kenti üzerinde çarpı sonra insanların filmde yer alan ve bazı uyku kalan, ışıkları kapalı ve bir komedi filmi telugu oynadı. Ben hiç kimse bizi gözlemleyerek emin olun ve benim ayak ayağını dokundu.

O kadar ve tekrar tepki gösterdi vermedi ve yine bu yapıyorum. Bana doğru döndü ve sordu: “Ne?”

Ben yine pencereye doğru çevirdi hiçbir şey söylemedi. Ben onun reaksiyonu ile oldukça hayal kırıklığına uğradım. Ama onun yüzünde nazik bir gülümseme bulundu. O pencereye doğru çevirerek gülümsüyor. Ben görülmektedir ve bana doğru yüzünü çevirdi. İkimiz de birbirimizi görünüyorsun. Ben dudaklarında dudaklarımı yerleştirilen herhangi bir tereddüt etmeden benim zaman harcamak istemiyorum. Ben dudaklarını smooching am ve 2 dakika sonra o da dudaklarımı emerek iyi yanıt başladı. Bu 10 dakika boyunca böyle gitti.

Öpüşme sırasında onu chudidar üzerinde onu göğüsler bastırdı. Bunlar yumuşak ve ben ellerimi ve çok sert basarak ikisi de yakaladı. O gibi inleme Hmm … Ummm..Umm..We öpücük kırdı ve yatak-levha ile kaplı kendimizi. Ben yatak levha içine gitti ve onu göğüsler ve deli köpek gibi onları emme onu top kaldırdı. O sevdim ve o ağzıma onu göğüsler veriyor ve o haa gibi inleme … ahhh … ahh.Those beni deli yaptı sesler

O yüzden ben tamamen onu chudidar üst kaldırıldı ve çok onun sutyen kaldırıldı gibi onu göğüsler emmek için biraz rahatsız oldu. Bu sefer o sadece onun alt ile. Ben sıkılmış ve çok zor onu göğüsler emdi ve onun meme ısırma. O haa..ummm..ummmmmm … iyi ve inleme haaa keyif alıyor

O süt içiyor bir çocuk gibi bana onu göğüsler besliyor. Ben sürekli onları emiyor ve onları bastırdı. Ardından düz onu am gitti. Benim için sürpriz iyi ben her şey için o da hazır düşünüyorum tıraş edildi. Ben onu am üzerinde benim dört parmak ovuşturdu ve onu am içine benim orta parmak takılı. O hemen sıkıca bana sarıldı ve böyle shivered.I var ve ben yine onun 5 dakika öptü.

Ben onu am ve parmak sürtme tutmak ravvviiiii..I elini tuttu .hhhahhhh..please …… …… o ravii … .ravii gibi inledi .uummmm … .ahhhh …… lütfen becerdin ve diz kadar benim zip pantolon açtı ve dokundu benim eliyle yarrak. Vay !!! Böyle güzel bir duygu oldu. Ben bir süre için cennette yaşıyorum. O benim yarrak shacked ve yukarı yaptım ve hareketleri aşağı ve ben ağzına almak için sordum ama o değil kabul etti.

Ben nihayet o kabul etti ve bir çikolata gibi benim yarrak sucked ağzına almak onu yalvardı. Ben haa … babyyyy … ..haa … dooooo itttt … .ha … gibi inilti Ve ben ağzına geldi onu haber vermeden o m istek üzerine benim cum her bit içti. Sonraki onu am yalamak için çalıştı ama o otobüsün içinde rahat değildi ve yine biz birbirimizi öptü ve dedi ki bekaretini kaybetmek istemiyorum ben şimdi bunu yapabilir miyim sordum.

Ben ona karar saygı ve bir daha nedeni otobüs ve birisi biziz görürseniz o utanç verici olacak ve ben de prezervatif yok. Yani ben de düştü ve biz emme ve göğüsler basarak ve birbirlerine smooching tüm gece zevk. Benim için böyle güzel bir 1st deneyim oldu. Ben gelecekte ona lanet umuyoruz. Herkes bir ilgi varsa benim zevk.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort