Onu sikerken Ciglik atiyordu

By

Sabah saat dokuz kesinlikle ben sadece bir poxy beş saat önce yatağa sürünerek zaman selamlıyorum istediğiniz günün bir zaman değil. Ben annem tarafından istendiğinde adanın diğer tarafında mağaralar, bir gezi gitmek için kaydoldum ediyorum, aslında oldukça iyi bir fikir gibi gelmişti. Bu akşam önce hoş, alkol kaynaklı müsterih olmuştu. Annemin ısrarlı hasar sınırlama bir son dakika girişimi yatmadan önce su iki pint downing rağmen, henüz başka vurma baş ağrısı ve zımpara gibi kuru bir ağız ile, ancak benim otel odasında kapıya vurma uyanma, en kötü bir fikir gibi görünüyordu dünyada.

Sonunda baş bölme kapıda her iki dakikada bir bayıltır bir antrenör dozing tercih olacağını karar sonrasında yataktan kendimi sürükledi. Annem bir şey kalıcı değildir, eğer olduğunu. Bazı haki şort ve benim beyaz bikini üzerine beyaz yelek üstüne çekerek sonra bir fırsat ortaya koyabilir güneşte dışarı pul ne zaman asla bilemezsiniz Ben çalışıyorum, benim evcilleşmez siyah bukleler ile benim parmak komisyonlu ve büyük güneş gözlüğü bir çift giydiler umutsuzca ailem bütün gün otel çevresinde lounge gittiğini ederken, kendimi bu geziye gidiyor içine konuştuk için izin vermişti neden hatırlamak. Bir şey annemin kötü arka yapmak ve bu uzun bir antrenör oturmak mümkün değil, ben hatırlıyorum gibiydi. Belki bana bunların yerine giderek, onlar bir şekilde osmoz veya bir şey tarafından deneyimi absorbe edeceğini düşündüm.

Şimdi, bu ambled ve kulağımda üzerinde benim kulaklık ve kucağıma benim güvenilir kamera ile, ada genelinde çarptı gibi koç tek başına oturan, ben hayal meyal nihayet Bosajlı olmadan sakin bir gün alacağı temelinde kendisine kabul hatırladı etrafında, ve ben gelmişti aslında memnun oldu.

Kahve ile aşağı yıkadı Ben yemek salonunda aşağı gobbled ediyorum kruvasan, ve henüz fazla su, benim baş ağrısı sabit vardı, ve onun gür ormanları, tozlu ovaları, dağlık ufuklar ve pastoral kumlu plajları ile adanın güzelliği, kalkmıştı noktaya benim ruh nerede oldukça sakin hissettim. Aslında, tüm sonra, Koç hiç uyumadım vardı. Otelin alıcılar avuç her Arasında, ben çarpıcı görünümler tarafından hipnotize etmişti. Ben istiyorum ya da ben değil misiniz Ve ben her yeni kişi veya tur katıldı grup ile kendimi bir oyun oynuyor ki?

Evet, ben resmen ben şimdi onların shaggability açısından hemen hemen herkes arıyorum noktaya, son üç gün boyunca bir cüruf dönüştü. Ben hapsedilmiş cinsel hayal kırıklığı suçu. Ben sadece yatmak için, ve geçen gece o bölümde sonuçsuz olmuştu gerektiğini düşünüyorum, ben olasılıklara açık gözlerimi ve zihin tutmak gerekir.

Dolayısıyla oyunu – Ben planlama bu vahşi bir tatil kaçamağı için potansiyel ortaklar değerlendirmek. Tabii ki bazı insanlar çizgiyi çekti tabii on sekiz altında ve ellili üzerinde iyi, süper uyum gibi olsaydı ben bir istisna yapmak olabilir, ama çoğunlukla kural sadece ellili altında oldu. Ben bile bu rüyadan önce ben de, daha önce kabul asla bir şey, olduğunu fark olarak kendime gülümsedim. Bundan önce ben muhtemelen bile cinsel yolla otuz üzerinde biri baktı olmazdı. Şimdi benim zihin olanakları her şekilde açılmıştır.

Hiçbir ellili üzerinde kural sadece sekiz potansiyelleri bırakarak, sürücü ve rehber olmak üzere teknik direktör insanların en az yarısı, dışladı. Bu sekiz ben Would not yol yol kendimden çok hatırlattı onun yirmili çok ailem çok, ve kendi bıkkın görünümlü kızı hatırlattı kendi kırklı çift sonucuna vardı. Garip. Bu villaların bir peluş kompleksi çok dışında kasaba ve onların otuzlu muhtemelen benziyordu üç blokes bir grup son pikap de bindi genç bir çift bıraktı.

Yani verilen, umut verici gelebilir; Üç dostlar fikri kesinlikle olanakları, bilge yatak her şekilde kendisini ödünç, ama gerçekte onlar fantezileri pek şeyler vardı. Yani, onlar pekala, ben onlar gerçekten güzel ve her şey emin değilim, ama onlar tür geeky baktı, ve ben onlar aslında jeolojik özelliklere bakmak yerine güzel manzaranın tadını çıkarmak için mağaralara gelmişti ki şüpheli. Onların defterler ve blokluk de beni ertelendi. Çok seksi değil. Hmmm, ben üç erkek hakkında çit oldu. Ben gün boyunca daha yakından izlemek ve daha sonra benim sonuç çıkarmak gerekir.

Onlar madenden koridor boyunca kendi koltuk aldı sonra genç çift için biraz zaman oldukça ciddi tartıştılar. Böylece onlar bile zar zor pencereden dışarı baktı ya da rehber yolculuk boyunca düzensiz çevresi üzerinde commentated zaman yukarı bakmış birbirlerine sarılmış, ancak bunun yerine her diğerleri fısıldayan Onlar balayı falan olduğu ortaya çıktı kulakları ve kıkırdayarak. Ben kucağıma kamera ile keman gibi davranarak, benim göz köşesinden gizlice onları seyrediyordu. Onlar bir dergi kapağı basan sadece sanki, neredeyse korkutucu bir şekilde, seyir hem de gerçekten iyiydi. O karanlık ve kot şort ve beyaz bir t-shirt, yontulmuş, ve o uzun çingene etek ve bir bohem püsküllü gömlek sarışın ve söğütlü oldu.

I would? Hmmm. O’na Evet, kesinlikle, o açıkça bir ilişki ve böylece fırsat ortaya asla olsa. Ama halt, bu bir oyundur. Ona Yani evet.

Daha sonra boynunu nuzzled ve ben aslında onu sessiz bir inilti duydum yayarlar ve kendimi allık hissettim. Ben otobüs tırmandı ve bir tehlikeli dar yol yuvarlak yolunda yara olarak bizi çevreleyen dağların bakan, uzakta görünüyordu. Dramatik sahne rağmen geri birkaç dakika sonra güzel bir çift doğru dolaşıp gözlerimi bulundu. Ben garip miydi? Ben bazı tür bir röntgenci miydi? Ben zihinsel benim başını salladı ve geri oyuna gittim. Ben sadece kendimi eğlenceli oldu, bu yanlış bir şey yoktu.

Onu yapmak istiyorsunuz? Hmmm. Ben sanılan ya da değil, eğer ben, bir kadınla birlikte olma fikri emin değilim. Bu yumuşak, nazik olurdu. Fikir garip, ama zevksiz değildi. Bedenim kesinlikle kavramına olumlu yanıt elektrik sızı benim alt karın sıkın neden.

Ben adamın eli sonra onu gömlek altında gizlice gördüm ve ben o göğüsleri fondling biliyordu. Oh My God kamu! O halk onu göğüsler dokunmadan oldu. Tabii rağmen kimse kadar bildikleri gibi onları görebiliyordu. Benim vücut titreme hissettim ve o gizlice fondling benim meme diledi. Beni çukurluğu onun büyük el hissi, benim meme üzerinde Flicking parmağını düşünebiliriz. Bu düşünce aklımdan ile parladı gibi benim meme aslında yanıt sertleşmesine hissettim ve başka bir allık benim yanakları kızardı.

Biz şimdi mağaralar gelen vardır, Koç öğle çanta bırakmak çekinmeyin, biz gelip daha sonra piknik alanında yemekten önce o toplamak, ama sizinle su şişeleri getirmeyi unutmayın yapabilirsiniz. Bugün bir scorcher var. “Ben Rehber’ın sesli mikrofon üzerinden gürledi olarak kendimi rahatlamış ve hayal kırıklığına hem de duygu bulundu. Ben başka lezzetli fantezi içine kaymasını eşiğinde olmuştu ve benim kendi sinsi kamu seks eylemde ve benim şort aşağı bir el sığacak kadar cesur olacağını bile merak olmuştu.

Ben onlar nedense olmuştu biliyordu endişeli, yukarı sevilen çift göz teması kaçınarak, talimat olarak ben koltukta restoranda tarafından verilen ediyorum paketlenmiş öğle yemeği bırakarak, benim kamera ve benim su şişesi yakaladı, ve koç gemiden onlara perving. Biz keşfetmek için gittiğini mağaralar ulaşmak için, biz yaklaşık on beş dakika için bazı ormanda yürümek zorunda kaldı. O ağaçları ve yaban hayatı snap fırsat bol güneşli hoş bir yürüyüş oldu Ben aldırmadı. Ben yeşil gölgelik havai kırarak ve onların zarif güzelliği ışık tutuyor sanki büyük orkide türü çiçeklerle süslenmiş bir çalının üzerinde parlayan güneş ışınlarını özellikle güzel sahne yakalamak için durakladı. Ben renkleri, narin yaprakları ile ışık ve gölge eşsiz oyun, yumuşak peals çerçeve en ilginç açıları arayan, benim fotoğraf makinesi bu şekilde ve bu döndü. Ben bir süre sonra baktım ve ben de grup gerisinde fark etti. Ben önümüzdeki kalabalığı görebiliyordu kadar yine benim boynuna benim kamera asılı, ben, yaprakların halı ile benim adımlarını hızlandırdı.

Ben arkasından yaklaştı, ben ağaçların, gruptan uzağa soyulması iki kişiyi fark ettim. Ben başımı aşağı tuttu ama ben yolda onlara doğru aşağı devam ederken benim kirpiklere ile baktı. Bu çift oldu. Onlar kıkırdayarak ve herkes uzak eğimli onları fark olsaydı görmek için geri kontrol, ayrıca ağaçların içine biraz yürüdü, onun eliyle onu adam çekerek kadın, sonra o, bir ağaca karşı sırtını döndü ve, ellerini ona onu çekti onun kot kaplı kalça ve derinden öptü. Onlar belli ki ben arkasından yaklaşıyordu hayata değil, grubun arkasında olduğunu düşünmüştü. Ben çiftin dikkatini çekmeden grup yetişmeye çalıştı, ama ben geçerken adam sadece onun serin bana bakarak, onlar öpüşme durdu ve kadın sanki sen bizi yakaladı demek, bana bir arsız bir gülümseme verdi gözleri ve daha sonra geri onun kadına tekrar. Ben grubun geri kalanı artık mağaralar girişinde dışında sokulmuş nerede öncesinde, yere utandım, ve aceleyle aşağıya baktı.

Eğer mağaralarda Tahmin edebileceğiniz gibi mağaralar, hemen hemen karanlık ve nemli. Onlar oldukça iyi dağın içine bağırsaklar daha fazla ve daha önde, aşağı yara ana yolu boyunca yakıldı. Gitmemiz için izin verildi, ancak hiçbiri olmuştu önce uzun bir güvenlik ders beklediğimden. Ben burada sağlık ve güvenlik yasaları İngiltere’de ev geri burada çok farklı sanırım. Kılavuz sadece benim adam turist onun her kelimenin üzerinde asılı, ona en yakın pozisyonlar için yarışıyor ellili yerinden, onun arkasında birlikte kalabalık, o yürüdü gibi gerçekleri ve hikayeler spouting, soldiered vardı. Ailem hatırlattı çift sürekli bu şekilde onu ilgi kıvılcım olabilir gibi, rehber aşırı heyecanlı sesler dedi her şeyi tekrarlayarak ilgi ediliyor içine sıkılmış görünümlü kızı dahil çalışırken, arkasında yakın. Ben, onun acısını hissederek, kendi kendime gülümsedim kendi kendime oldu rahatladım.

Hayır ben o özgürlük bir heyecan hissettim, ve bir artık büyümüş olmasına rağmen, ben hala bir çocuk gibi çok yaşadığı bu tatilde ilk kez değil bana vurdu, kesinlikle ile, ailem tarafından mollycoddled sonra baktım planları ve hayatımda hiçbir yönü. Bu değiştirmek zorunda kaldı. Beni büyümek ve benim bağımsızlığını iddia etmesi zaman oldu. Ben sadece, tek başına bir çekici yabancı keşfetmek, bağımsız bir kadın gibi aniden duygu, onu düşünerek uzun boylu durdu. Orta yaşlı çift ve kızları üç geeky çocuklar vardı, ve ben tür gayri resmi olarak hala bir yalnız adam gibi görünmüyor umutsuz, ya da daha kötüsü, kendi grubuna kendimi ekli arkasında, ben kabul çift, Tom gözetleme bazı tür ya hala öpüşme ve ormanda birbirlerine el yordamıyla ya da arkamda yere mağara yolu boyunca yürüyüş.

Hey, ben Cara değilim,” Ben üç adamlar sunulan ve onlar hemen bana kendilerini tanıtmak için onların şevk kendileri düştü. Uzak ben, onlar iyi, onlar olurdu emin ve sersem hayal ediyorum gibi garip ve sersem olmaktan.

Biz bir üniversite gezisinde buradayız, Greg açıkladı.

Değil resmen olsa, Simon ekledi.

“Biz seni görmek jeoloji öğrenciler., Daniel chimed “Hayır, o, ekstra müfredat tür

Zihinsel not Ben psişik olduğumu ya da gerçekten sadece BU belliydi?

Tamam, ben o sadece orada kapalı izi yoktu itiraf Biz bu çok mağaralarda bulunan sediment katmanları mükemmel bir örnek, çünkü biz çalışıyoruz, bir proje geliştirmek için buraya gelmeye karar; Orada daha fazla açıklama oldu, ama benim dikkat tür gecikmeli. Ben bilime çok ilgi olmadı. Ben çevremdeki görsel güzelliği, yerine arkasında bilim veya geçmişini takdir tercih.

Ben kendimi başını sallayarak ve mağaralar her yönüyle ve özelliği hakkında bana vererek ayrıntılı açıklamalar ilgilenen görünmesini gülümseyerek, benim keşfedilen arkadaşlarım istekli sesleri dışarı ayarlama buldum, ama çevremdeki sırf ezici güzelliği ile büyüleyen yerine. Ben kamera kaldırdı ve her detay, her mukarnas ve dikit, yolumuza aydınlatmalı çok renkli ışıklar ile döküm her ilginç gölge yakalayan, uzakta tersledi. Her zaman roped, izin yok erişimi Her birkaç yüz metre başka bir yol şu edildi ana biri kapalı snaked. Onlar, bu yollar beni büyüledi. Kaç engin dağ yoluyla sarma vardı? Eğer bir taraftan diğer tarafa tüm yol gidebilir miyiz? Ben yeni arkadaşlar, Daniel, Greg ve Simon soran düşündüm. Ben lens arkasından baktı ve ben bir kez daha oldukça uzakta kalabalık gerisinde olduğunu fark etti. Hatta üç meraklılarının bana vermişti ve önden yürüdü. Kahretsin! Ne kayboldu olur? Onlar farklı bir yol çıkıldı ne biz girmişti hangi ve ben geride kaldı? Bok bu tür her zaman gerilim filmlerinde olur turistlerin sadece mağara konut gargoyles tarafından yemiş dağlarda sadece köpekbalıkları tarafından yemiş kendi dalış tekne ile okyanusta sol veya sol alıyorum. Tamam, ben bir yukarı belirtti, ama ben yine de benim ayak hızlandı Ben bağımsız olmak istedi, izole değil!

Ben dar kayalık yol boyunca dikkatli yürürken, benim boynuna benim büyük kamera sallanma, ben bu ana yolu, turistler üzerinde izin verildi biri, bir çeşit dev odasına açtı önceki akşam gevezelik ailem hatırladı bir katedral dağ, komik özelliği çeşit, belki bir yeraltı havuzu, bir tatlı su bahar içerdiği, hangi gibi tarif edilmiştir düşünüyorum. Floresan mavi su ya da bir şey, sudaki minerallerin çeşit numara. Ben bilim adamı arkadaşlarım beni hatırlatmak için mutlu olurdu eminim ama, şimdi benim bellek kaçtı. Bu fotoğrafta oldukça serin olurdu. Benim hızını aldı. Belki, bir fotoğraf blog başlamak istiyorum sonuçta benim iş bazılarını paylaşmak. Jose yeterince iyi olduğunu düşünüyorum gibiydi.

Ben grup ile yakalamak ve hala benim düşüncelerimde kaybetti çalışırken, yol boyunca scrabbling gibi, bir gürültü aniden arkamda benim dikkatimi çekti. Ben döndü ve neredeyse mağaranın duvarına sabit lambaların birine karşı siluet, iki figürün geri yolu kadar bir yol görünce çığlık attı. Ben başka bir yumuşak kıkırdama duydum. Bu benim çılgın hayal şüpheli olduğu gibi bir sonraki yemek isteyen yaratıklar konut mağara, ama azgın çift değildi. Benim nefes normale devam gelince, onlar kayboldu. Ben bir kaç dakika için izledim ama bunların hiçbir iz yoktu. Ha? Nereye gittiler? Onlar tamam mıydı? Onlar kayalık yolda düşmüş ve bilinçsiz çaldı mu? Onlar mağara sakinleri tarafından yakalanan ve bağlı ve daha sonra akşam yemeği için tüketilecek baş aşağı asılı olacak gizli bir mağaraya whisked olsaydı? Ben geri dönmek ve onlar Tamam olmadığını kontrol etmeliyiz? Ben döndü ve geçici geriye yol boyunca yürümeye başladı.

Aklımın rasyonel kısmı daha sonra devraldı ve ana olanlardan kapalı lider küçük yolları hatırladı. Polise ormana bir fikir kapalı sinsi çift bellek eklendi ve ben yaptıklarını tam olarak ne biliyordu fark etti. Kendi bir zihin vardı sanki henüz ayaklarım hala bu yönde yerine grup doğru yürüyorduk. Ben onlar kayboldu ediyorum hangi noktaya ulaştı ve gerçekten bir roped yol ana bir, kendimi hayretle baktı birlikte vardı çok parçası uzak snaked bir kavşak oldu. Ben kıkırdayarak ve sessizce fısıldayarak, köşeyi onları duyabiliyordu. Kaba duvara sırtıma, ben kavşakta doğru kenarlı ve köşeyi peeked. Ben sadece servislere göz önünden hakkını eğri dar yol, kesinlikle onları olsa duyabiliyordu, onları göremiyordu.

Mmmm, oh bu iyi, kesin bir Avrupa aksanıyla, kadının sesi geldi. Ben o kadar iyi hissettim ki ona ne yaptığını merak, biraz soluk soluğa ve gözlerimi kapattı. Cevap olarak inledi. “Ah evet, oh orada bana dokunma, diye fısıldadı. Nerede? Kahretsin! Nerede onu dokunmadan? Sonra kendimi dokunmadan olduğunu fark, benim kamera bir yandan, diğer benim parmak uçları benim tatlı yerinde masaj, bilinçsizce benim kasık ovuşturarak.

Ben o ona ne yaptığını görmek zorunda.

Ben sessizce köşeyi yürüdü ve yumuşak benim ayak tutmak, duvara benim arka ayaklarını sürüyerek, yolu izledi. Yol mağaranın içinde bir oda gibi, küçük bir açılış yol açtı. Orada bana karşısındaki duvara karşı idi. Ben sokulmuş olduğu küçük geçidin gelen ışık küçük miktarda ilk onları dışarı yapmak zor oldu, ama gözlerim dimness ayarlanmış gibi, ben açıkça yeterli görebiliyordu. Adamın bana geri idi, ve onlar uzun boylu hem de vardı rağmen onu benim görünümü tamamen bloke oldu bu yüzden hâlâ inliyor ve iç geçiriyor duyabiliyordu olsa, o, uzun boylu idi. Ona bakarak daha fazla ilgi oldu. Onun popo. Onun çıplak popo. Onun kot şort onun ayak bilekleri etrafında geçti ve ellerini onun mükemmel şekillendirilmiş çıplak kalça vardı. Onun uyluk gerçekten bir kadın iyi ve sert fuck gücü olurdu uyluk tür, kalın ve kaslı idi. Onlar savaşçı formu ortaçağda çeşit uyluk vardı. Başının hareketi, ben devam öpüşme ve dokunmadan bir sürü tahmin.

Ellerim artık benim şort içinde olduğunu; Benim bikini altları içinde bile, benim parmak benim kaygan açılış okşayarak. Ona zevk mırıldanıyorum devam ederken önünde kadını ortaya dizlerinin battı adam, başını arkaya atmış, onun ağzı açık, geniş, onu top gibi küçük bir çerçeve için şaşırtıcı derecede büyük yuvarlak göğüsleri ortaya çıkarmak için kaldırıldı. Onun eli uzandı ve onun beline uzun etek kaldırdı ve omzunun üstünden bacaklarının birini bağladım onun diğer olarak bu sallanan göğüsler birini götürdü. Onun kafası yakın taşındı. Onun saçlarını yakaladı.

Evet lanet bebeğim. Ah evet, orada onu yalamak.

Ben o susamış bir köpek gibi alıştırma oldu, benim palmiye onun dil yalama oldu benim klitoris olduğunu hayal, benim topak karşı ovuşturarak, benim kedi izledim ben elimi karşı gyrated. Ben diğer kadının inliyor yüksek sesle büyümeye duydum kendimi inilti hissettim.

Daha sonra yukarı baktı ve beni gördü.

Ben dondu, ama o gülümsedi ve daha onun içine onu çekerek, onun saçlarında parmaklarını karışık.

Ah iyi bebek lanet, o emretti gibi o yaptı . Parmaklarınızı koymak, asla benden gözlerini alarak, dedi, ve o yüksek sesle inledi.

Harder, sert, diye talep ve ben gözlerini geri n başını rulo gördüm ve o, çığlık bile önce boşalmak üzere olduğunu biliyordum Ben lanet sağladım değilim, sağladım ediyorum.

Ben noktaya donduruldu, o orada olduğunu biliyordum bilerek garip duygu, şimdi benim şort elimi kaldırıldı ediyorum. Ben lanet gibi azgın ama izlerken yakalandı edilmiş utandı. Ben gölgelerin içine ben gelmişti şekilde kaymasını, uzakta sessizce gizlice gidiyordu, ama uzakta geri başladım gibi, kadın bana baktı ve doğrudan konuştu.

Sen de gel ve oradan izliyor yerine bize katılın olabilir. , Eğlenceye katılın, gel “ve ben itaat kukla çeşit seviyorum. Ben ne yaptığımı biliyordum önce ben onlardan önce durdu kadar, ayaklarım mağaranın zemin üzerinde yavaş ama emin adımlarla yürüyorlardı. Adam stonking gaf yaptığı t-shirt altından bana hakkını işaret, şimdi duruyordu. Hâlâ üstsüz olsa kadının etek, arka sırada yer aldı.

Sen ne görmek ister? Kadın uzun ince elinde kendi etkileyici göğüslerini alarak ve onları sıkma, bana sordu. Ben ağzını açtı ama hiçbir şey tam anlamıyla kelimeleri kayboldu, dışarı çıktı. Ben onların büyük koyu yuvarlak meme ile onu göğüsler benim gözleri böyle parçaladı ve eğlence ile parlak, onu büyük yeşil gözlerinin içine, yüzüne baktı.

O benim kocam sağ tercih , gülümsedi Ah, ben, bkz ? Bu ilgili fanteziler izliyor onu değil?

Sonra protesto etmek benim ağzını açtı, ama konuşabilir önce o benim dudak elini koydu. Tamam tatlım,” dedi, utangaç olmayın ben muhtemelen İskandinav bazı çeşitli olduğunu düşünüyorum onun aksanı, dedi. O da seni seviyor. Sadece şuna bak, bu kanıtıdır, onun ereksiyon halindeki penis işaret ve ben bakmaya çalıştı ama görmezden imkansızdı.

Eğer ormanda bizi izliyorlardı sonra neyse o bana. O sevimli olduğunu düşünüyor. O senin gibi sevimli minyon kız fuck gibi ne olduğunu bilmek istiyor. Ben o bacaklarının arasına aniden beni götürdü ve sıktı onu serbest el ile ? Sen orada değil aşağı güzel ve sıkı konum bahis ve bölgede biten her sinir anında şarj ediliyor eğer, yapma gibi karıncalanma, kanla sular altında beni inilti.

Sen ha sesi gibi? Eğer sıkı kedi içinde kocamın sert horoz hissetmek istiyorum? Ben o benim dudak uzak parmağını aldı ve yüksek sesle ve özensiz onu öpmeye kocası doğru yüzünü çevirdi , burada, bizim kız, çok onu istediğiniz gibi bebek seni istiyor düşünüyorum. Ben hala açık ve lanet gibi utandım bir sinir bozucu karışımı duygu, geriye adım attı. Ben bu biraz çok garip alıyordu karar, terk döndü.

Gitme, Adamın sesi dışarı çağırdı. O konuşmuştu ilk kez ve benim parça durdu. Ben aslında İrlandalı olduğunu fark için sürpriz oldu.

O sadece sana ile oynuyor” dedi ve kadının bana doğru hareket gibi, biz evli değiliz kıkırdadı. Biz sadece adada burada iki gün önce bir araya geldi. Biz sadece bazı eğlenceli bazı yaşıyoruz, “dedi bana üzerinde yükselen, şimdi önümde oldu.

O olsa bir şey hakkında doğruyu söylüyordu Ben sana defolup fantezi yapmak. Ne dersin? – Sizi bazı eğlenceli darlin için O bir elini uzattı ve yüzümü tarafı götürdü ve kendimi sallayarak bulundu.

“Evet,” Ben . Evet ben biraz eğlenmek için hazırım diye fısıldadı, ben onun doğru yüzümü geldi ve o bizim organları hala dokunmadan değil, aşağı eğildi ve beni öptü elini hala yüzümü çukurluğu. Onun öpücük elini kaba cilt ile tezat ihale oldu. Bu ben tüyler bir yatakta yatan gerektiğini, ancak bunun yerine burada seksi olanlar olsa, nutters bir çift ile bir soğuk nemli mağarada duruyordu hissettim yumuşak ve nazik, ve içimde bir şeyler hissetmeye daha fazla şey istedim şey. Ben çekti ve izlemeye, yan kapalı duran, kadına baktı.

Bana aldırma, iki devam. Ben eğlendim. Şimdi izlemek için bende, diye geriye çekildi ve mağara duvarına yaslandı. Ben bir hedef kitleye sahip olacak eğer iyi, tamam, ben de bir gösteri koymak olabilir. Ben uzakta adamdan çıktı ve başımın üstünde benim yelek top kaldırdı. Ardından, gözlerinin onu arıyor, ben arkamda ulaştı ve şimdi sadece benim haki şort ve eğitmenler ayakta, mağara yere atma, benim bikini üst unclasped. Ben adam beni arıyor ve aşağı, her ayrıntı alarak görebiliyordu ve ben de bana kadının gözleri hissediyordu. Bu kendimi istenen, şehvetli olmak, görülmesi gereken izin, şaşırtıcı özgürleştirici oldu. Sonra benim sıkı tonlukıvrımlı zafer çıplak ayakta beni bırakarak, tek bir hareketle benim şort ve bikini altları aşağı kaydırdı ve yan onları tekmeledi, benim eğitmenler başladı ve benim şort düğmesine undid. Ben onları benim tüm vücut görmek icar, bir daire içinde yavaş yavaş döndü.

Kadın kurt ıslık çaldı. Benim daire tamamlamıştı kadar adam sadece o başının üzerinde kendi t-shirt çekti ve bu yüzden biz de mücadele hakkında gladyatörler gibi birbirlerine bakarak, birbirlerine önce çıplak duruyorlardı tarafa attı, açık ağızlı baktı. Ben ilk taşındı. Ben hemen mağara duvarına karşı geriye onu sürüş ve daha sonra ihale şey ama bir öpücük onun karşı ağzıma smashing, ona kendimi başlattı. Ben onu tüm ellerimi koştu benim sıkı mide karşı ezilmiş onun, onun büyük dik horoz karşı bedenimi itti. O kafamda, zevk geciktirmek, bana dokunmadan kendini geri tutan sanki benim saçlarımda karışık parmaklarını ellerini tuttu. Ben üzerime, bana ellerini hissetmek özlemi.

Sonra bana diğer ellerini hissettim. O arkamdan karşı vücudunu hareket gibi yumuşak eller, kadının elleri, yavaşça benim kalça dokunmadan. Ben o yüzden aralarında sıkışmış oldu sırtıma karşı vücudunu yukarı iterek, çok çıplak olduğunu hissediyordu. Onun kolları ellerini bacaklarımın arasında aşağı kaymasını, daha bana sarılı, ben soluk soluğa, ama o bir elin parmakları ile benim klitoris sürtünme ve diğer benim ıslak yarık okşayarak başladı adamı öpüyor devam etti. Karnımda bir el uzandı ve benim kedi karşı kadının hareketleri ile zaman içinde okşayarak, şimdi horoz titreyen var adamın etrafına sıkıca sarılmış. O benim ağzına inledi ve nihayet antrenör yapıyor onu hayal ediyorum gibi onun başparmak ile benim meme flicking, göğüslerim etrafında onları çukurluğu, benim saç ellerini yayımladı.

Kutsal lanet bu cennet oldu. Her yerde elleri ve parmakları ve ağız vardı.

Aman Tanrım ben orada ve sonra, boşalmak üzereydi. Onu öpmeye durdu ve kadın boynuma öptü geri başımı attı ve böyle kulağıma seni fısıldadı? Hmmm. Eğer sonra bütün kadınlar gibi yapın, bakın. Iyi hissediyorum değil mi? O içimde bir parmak daldı ve ben neredeyse adamın horoz sert ve sert sürtme, zevkle çöktü.

İyi hissediyorum. Bu yarardan çok hissettim. Ben yüksek sesle inilti duydum ve bu benim kendi olduğunu fark etti.

Bekle,” dedi adam ve benim göğüsler fondling, o uzakta benim kedi kadının ellerini çekti durdu. Ben içinizde benim horoz ile cum yapmak istiyorum. Benim horoz oturup bir lanet at gibi binmek istiyorum. Ben senin gözlerine bakmak ve benim horoz çığlık yapar gibi onlara zevk görmek istiyorum. Lanet olsun, onun aksanı seksi oldu. Ben konuşamadım, ben sadece başını salladı.

Güzel, ama çok yardım edeceğim, kadın erkek yere kaydırdı ve geri çekilmem gibi pouted. O, o beni öptü, onun yumuşak dil benim ağzına çağlayanlar sürpriz beni tamamen alarak. Bir kadının bir şekilde daha samimi görünüyordu öpüşme, göğüsleri sırtıma ve içimde parmaklarını karşı püresi olmuştu olmasına rağmen, garip oldu.

Ben onu sevdim.

Ben göğsüne bir el kaldırdı ve benim avuç altında onu meme sertlik hissi, hafifçe dokundu. Ben aşağıda aşağı ağrıyordu.

Hey, adam yere bekliyordu yerden şikayet, o kadar ulaştı ve onu bana doğru asılarak, elimi tuttu.

Onlar aslında bana kavga!

Ben döndü ve ben onun firması mide ata biner oturuyordu yüzden ona benim diz kendimi indirmeden önce, benim yayılmış bacaklarının arasına iyi bir görünüm kalkmak izin, onu ata biner durdu. Bana gece önce garson ile benim deneyim hatırlamak neden benim popo çatlak karşı sert onun ereksiyon duygu, sırtımı arching, onun uyluk geriye biraz, ellerimi eğildi. O kadar ulaştı ve sert göğüslerim sıkılmış gibi inledi. Ben daha fazla sürebilir kadar, soğuk taş üzerinde dizlerim yara, onun yanında soğuk katta, ellerimi sonra öne eğildi ve onu öptü. Ben içimde ona gerekli. Onun kalın şaft başkanı benim açılmasına karşı nuzzling bu yüzden ben ona üzerine yavaş yavaş kendimi indirdi sonra fincan etrafında arkamda onun topları bir el ulaşan, geriye hafifçe eğildi, kendimi konumlandırılmış. Ben o tamamen beni dosyalama gibi derinden o muhtemelen gidebiliriz gibi içimde kadar devam etti.

Ah lanet kadın, ah Tanrım sen, müthiş lanet sıkı vardır.

Ben her küçük hareketi benim zevk derinleşti gibi inleyen, onun horoz küçük çevrelerde kendimi hareket etmeye başladı. Onun elleri Ben onun üstüne gyrated beni aşağı çekerek, benim kalça vardı. O derin hala almaya çalışırken, beni içine iterek oldu. O, aynı ata eyersiz iki çıplak biniciler gibi, sadece arkamda adam ata biner gibi tekrar bana kadının ellerini hissettim. O bana bir kez daha karşı sıkı kendini çekti ve ardından kollarını biri benim meme çizerek, bir meme çukurluğu vardı, etrafımda vardı. Öte yandan beni ve üzerinde haykırmak için neden benim klitoris Flicking.

Onu o zaman lanet için gerekli ve o her vuruş ile beni karşılamak için kalçalarına kaldırdı ben onun üstüne gidiyordu gibi, göğüslerim yukarı jiggling ve aşağı sert ve sert horoz üzerine kendimi çarparak, yukarı ve aşağı ona kaymaya başladı. Ben doruk yaklaşıyor kendimi hissettim ve kadının parmak benim klitoris üzerinde sert itti. Benim uyluk etrafında sıkılır gibi Sonra gitmişti, benim orgazm üzerime yıkanmış onun horoz üzerine bir final slam gibi çığlık, kayıp, benim kedi tüm kaslar, lezzetli zonklama sıkma.

Zordu Adam, kendimi kapalı tutun. Sen inanılmaz, çok lanet hissediyorum, diye onun sesi homurtu, dedi, ve kolay bir hareket o dört ayak üzerine ileri beni iterek, onu Beni kaldırdı kendini oturdu, ve arkamda etrafında gelmişti. Sonra yine içimde oldu, beni içine pompalama, bir adam sahip katıksız şehvet, sırf çaresizlik, sırf hayvan ihtiyacı ile sahip, o beni içine slam devam ederken sırtıma kemerli ve ona karşı geri itti, onun topları benim klitoris karşı tokat her vuruş ile. Onun elleri o sert ve sert içimde itti gibi onun üzerine beni çekerek, benim kalça vardı. O arkamdan becerdin Sonra kadın daha sonra önümde bacaklı geçti oturan oldu. O beni öptü. Arkasından Hayvan lanet, ön nazik kadınsı öpüşme. Bu aksine bir kafa karıştırıcı, keyifli, deneyim oldu ve ben her dakika sevgi dolu idi. Ben, onu geri öptü onun benim dilimin karışıklığı ve sonra aşağı bacaklarının arasına elimi ulaştı. Ben orada daha önce bir kadını hiç dokunmadım, ama ben sezgisel ne yapacağını biliyordu. Sonuçta, ben kendime kez bol yaptık. O arkamdan becerdin gibi, onun zonklayan horoz ve dışarı, içeri ve dışarı kayar, ben parmak hareketlerinde zaman kadını becerdin. O, inledi benim parmak karşı vücudunu hareket ve ben o benim saçlarımda ellerini karışık sarılmış olarak onun öpüşme daha ateşli hale hissetti.

Ben onu hareketleri hızlandırmak hissetti, o cum biliyordu, bu yüzden klitoris üzerindeki baskıyı koymak benim başparmak kullanarak, daha hızlı ve onu sulu kedi benim parmak taşındı. Adamın hareketi en bile zor, hatta daha hızlı sonra aldım ve o da benim klitoris masaj bir yandan yuvarlak ulaştı. Tüm çok fazlaydı. Çok lanet fazla. Ben hiç uyarı ile tekrar aniden sağladım ve bu yüzden oldu, ve bu yüzden he was, tüm üçümüz dışarı çığlık ve biz geçirdi kadar birbirlerine karşı kıvranıp duruyordu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort