Ogrenci kizla yakinlastik

By

seks hikaye Üniversite yıllarımda yurtlarda arkadaşlarım anlar rezil olurum düşüncesiyle tüm duygularımı baskı altında tuttum. Bizim üniversite yıllarımızda birazcık kibar konuşanlara bile kız kılıklı diye isim takarlar arkasından gülerlerdi. Okulu bitirdikten sonrada ailemin bulduğu bir kızla hemen evlendirildim. Artık tek tesellim eşimin evde olmadığı zamanlar onun külotlarını sutyenlerini elbiselerini eteklerini giyip ayna karşısında kendimi seyretmekti. Eşim ev hanımı olduğundan buna da istediğim gibi fırsat bulamıyordum. Birde ellendiğim belli olur diye dolabından bir şey alamıyor ancak kirli sepetine attıklarınla idare ediyordum. Sonra bir oğlan bir kız çocuğum oldu. Ev, iş, çevre aile baskısı derken içimde kopan fırtınaları hep bastırdım hep bastırdım. Çocuklarımın ikisi de okudular. Oğlum bilgisayar mühendisi oldu. 2002 yılında oğlumu evlendirdim, 2004 yılında da kızım halkla ilişkileri bitirip bir bankaya girdi. Oğlum istanbul’a yerleşti. Onu artık bayramdan bayrama görüyorduk. Kızım etrafı tarafından beğenilen seksi bir kız olup çıktı. Onun sayesinde hayatımın en güzel günleri başladı, giyinmeye özellikle iç çamaşırlarına çok meraklı olduğundan her ay maaşını aldığında çeşit çeşit külotlar, tangalar, stringler, jartiyerler sutyenler alıyordu. Her gün o işe gittikten sonra eşimden fırsat buldukça banyoya koşar kirli sepetindeki külotları alır seyreder koklar bazı günler içime giyip dışarı öyle çıkardım. Kış günleri kazak ve ceket giydiğimizden içime kızımın eşimin çamaşır takımlarından giyip tüm gün dolaştığım çok olmuştur.

Bir hafta sonu ana kız eşimin bir arkadaşına güne gittiler. Ben hemen fırsattan istifade soyunup kirli sepetinde bulduğum siyah bir stringi, kombinezonu giydim ve eşimin dolabından etekle bluz aldım ve makyaj yapıp evde dolanmaya başladım. Mutfaktan bir su alıp geldiğimde salonun kapısında kızımla yüz yüze geldik. Gittikleri evin kızı evde yokmuş o da kafam kimseyi sarmaz diye eve dönmüş. Şaşkınlıktan ikimizde konuşamadık. O hemen geri dönüp odasına koştu gitti, bende hemen odamıza gidip soyundum aldıklarımı aldığım yere koydum. Ama heyecandan, korkudan, ne diyeceğimi bilememekten elim ayağım titriyordu.
Konuyu ortada bırakırsam iyi olmaz düşüncesiyle kızımın kapısını çalıp içeri girdim, Yatağına oturmuş öylece duruyordu.
? İpek seninle biraz konuşabilir miyiz? Dedim.
? Ne konuşacağız baba, her şey ortada, ne diyebiliriz ki, sen ne diyebilirsin ne açıklayabilirsin ki dedi.
Yanına oturup ona sarıldım. İkimizde ağlamaya başladık. Uzun bir süre konuşamadık. Bana doğru dönüp,
? Bir şey soracağım, okuldaki arkadaşlardan duyardım, bayan elbisesi giymekten hoşlanan erkeklerin sayısı oldukça fazlaymış, bunları CD deniliyormuş ve büyük bir çoğunluğu aynı zamanda pasif gay oluyorlarmış? Sen nesin? Dedi.
Ne diyeceğimi bilemedim, Evet bayan çamaşırları giysileri giymekten hoşlanıyordum, imkânım olsa tüm gün onlarla gezerdim, ama bir erkekle ne pasif ne aktif hiç ilişkim olmamıştı, giydiklerimi bu güne kadar benden başka gören olmamıştı. Ortaokul sıralarında yaşadığım olaydan başlayarak tümünü kızıma anlattım. Gay olmadığımı ama bayan çamaşırları giysileri giymekten hoşlandığım, makyaja bayıldığımı, söyledim. Eğer beni anlarsa, dünyanın en mutlu insanı babası olacağımı söyledim Ve bugün gördüklerinin ikimiz arasında kalmasını istedim ondan.
Elbette kimseye anlatmak gibi bir niyetim yok olamazda, hele annem öğrenirse kadın ölür sanırım. Yanaklarından yüzlerce kez öperek teşekkür ettim.
? En çok ne kafamı kurcalıyor biliyor musun dedi.
? Ne diye sordum
? Banyo yaptıktan sonra kirli sepetine attığım çamaşırlarımı yine kurcalayıp kurcalamadığını düşünüp duracağım dedi.
? Eğer istemezsen bundan sonra kesinlikle hiçbir şeyini ellemem, giymem, hatta bakmam bile, ama bana yardımcı olursan daha mutlu olurum dedim.
? Nasıl yardımcı olacağım ki dedi.
? En azından beni kirli şeyler giymekten kurtarırsın, alışverişe birlikte çıkarız, kendine çamaşır alırken bana da alırsın, ya da birlikte beğenir sana çamaşır alırız ve dolabından verdiğin temiz çamaşırları giyer mutlu olurum dedim.
? Bu kadar sıkıştırma beni biraz kabul edebilmem için zaman tanı dedi. Tekrar yanaklarından öpüp teşekkür ettim.
Güzel bir bayanın kölesi olmak istiyorum. Beni sevecek, bana sahip çıkacak, en önemlisi beni becerecek bir bayan arıyorum.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort