Milli Olmamis Erkekle Beraber oldum

By

Ben evli ve mutlu bir kadınım; Ben de iyi gelişmiş bir libido ile çok şehvetli biriyim. Kocam ve ben, yaşam tarzı olan uzun yıllar için çok olmuştur, ve gayet bazı deneyimleri keyif aldık.
Diğer çiftler karşılamak için olduğu gibi benim kocam ile sohbet, yatakta yatarken, ben, ben baştan olmak istedim olma, takip edilme hissi özledim ki çok eğlenceli itiraf etti. Çevrimiçi önekler sadece t ?? don bu ihtiyaçları doldurun. seks hikayeleri
Biz bir şans karşılaşma aramaya karar verdi ve biz bu kendini ödünç düşündüm sadece mekan single bar çeşit olacaktır. Ben Houston ?? Kargaburun barlar için bir Google araması yaptım ?? ve bu tanıma uyan ve kontrol ettikten sonra kendi web sayfaları üniversite kalabalık dışındaki kişilere hitap gibiydi üç yerleşmiş on yerlerin listesini buldum. Cuma günü bir gecede oda rezervasyonları yapılmış, böylece Bunlardan biri tanınmış bir butik otel yer oldu.
Fikir bize girmek ve ayrı ayrı oturup, beklemek ve o şeyler ortaya izlerken birisi bana yaklaşır görmek için, bir bara ya da iki gitmek oldu Kocam, bir erdirmek röntgenci olduğunu.
Biz erken işi bıraktı ve biz olası senaryo tartışmaya başladı yolda, Houston sürdü. Biz fanteziler her türlü kendimizi dalmış, gezi tarafından sinek gibiydi.
Sonunda biz, teslim bizim Odaya çıktım ve hazırlamaya başladı, geldi. Cildim pembe ve parlak kadar uzun bir sıcak duş indulged Paul beni toweled ve yatağa beni yatırdı, bana bir ayna uzattı ve bir düzeltici çıkardı ve detaylara beni oldu. Bana daha görünür ve erişilebilir hale getirmek için o kenarları ve sonra benim dış dudakları kesilmiş, benim çalı seviyor ve güzel bir resim güzel bir çerçeve hak ettiğini söyledi. O bitince o bakmamı istedi, ve evet, ben davetkar görünüyordu.
Sonra o takip için koku yolu olarak tanımladığı oluştururken, boynuma, göğüslerim ve bacaklarımın biraz misk dab ilerledi.
Ben dikkatle abartılı veya yersiz bakmadan seksi ve çekici görünmek için benim makyajı ve giyim seçti. Işık inci ve uygun küpe dize, makyaj; siyah bağcıklı bir elbise ve siyah dört inç topuklu. Bunu perçinlemek için ben bu yılın başlarında Madrid’de satın almıştı dantelli külot ve sutyen eşleme yepyeni bir çifti seçti. Ben hazır!
Biz ilk biz bir tek adam karşılamak için iyi bir yer olabilir ve başarılı değilse, biz otel barında gitmek ve orada bizim şans denemek düşündüm, happy hour için iyi bilinen bir şarap barı çarptı.
Ben bizim cep telefonları üzerinden kopmasın ısrar etmişti Houston yolumuza yüzden, bu hiç yapmamıştım, biraz endişeli ve şüphe veya herhangi bir korkutucu eğer kullanmak için bazı güvenli kelime ve kod kelimeleri yapılan durum.
Zaman, kapıdan yürüdü dışarı yer kasalı ve ben izlemek hem de görülebilir barda bir yer seçtim, gelmişti. Paul daha sonra bir kaç dakika içinde yürüdü ve stratejik bana bir göz tutmak için yerleştirilen bir koltuk buldum.
Zaman gençler, en çok üniversite yaş gibi görünüyordu ve kesinlikle seyir için değil ne bir sürü vardı, gitti. Adamlar bir çift bana yaklaştı ve küçük bir konuşma yapmaya başladı ama ben hiç, gitmek tipi değildi. Aslında, en ilginç kişi beni gerçekten güzel bir kadındı yaklaşım, bir süre sohbet etti ama o bana isabet oldu ikna oldu bir kere onu ben düz olduğumu bildirin.
Ben Paul işaretleri yaptı ve ben orada başlı bir genç, uzun boylu, gerçekten çekici bir adam tarafından engellendi kapıyı buldum ben, tuvalete gittiğini işaret, bir gece aramaya hazır oldu. O, beni karşı karşıya çok yakın var, aşağı başını eğilip fısıldadı
Seni izliyor ??, ben yalnız ve ayrıca çocuklar ve iyi görünümlü bir kadının bir çift uzaklaştı olduğunu biliyorum. Ben bir içecek olan ilgini çeker ???
O gözleri ve güzel bir gülümseme piercing, uzun boylu idi. O kolumu kavradı ve beni bile daha yakın, onun kavrama güçlü hissettim, iyi hissettim çekti. Onu arkamda gelip kapıyı mandalı hissettim o, bana döndü banyoya doğru beni itti, beni içeri dürttü çünkü benim yüzüm ne düşünüyordum vazgeçmiş olmalı.
Tanrım, neler oluyor, onu sırtıma içine kendini basın ve boynuma içine nefes hissetti Ah, ben sırtıma küçük içine bastırarak onun sertliğini hissediyordu.
O barda olacak, bunu düşünmek ??, ?? fısıldadı Sonra döndü ve dışarı yürüdü.
Ben, dizlerim bu ne yapacağını bilmeden, sallayarak, orada kaldı
Ben ayrılmak gerekir ?,
Ben polis? s aramalısınız.
Çişim oturdu zaman kendimi kurumaya gittiğimde ben tüm yapışkan olduğunu öğrendim çünkü benim soruları cevaplandırıldı. Kendimi dokundu ve ben de şişmiş ve zonklama oldu. 15 saniye içinde olabilirdi nasıl, benim kedi benim beyin ezici ve tüm sağduyu silme oldu.
Ben, yürüdü, adam benim dışkı yanında oturuyordu barda sürüklenmektedir, ben ona beklemek bir işaret verdi ve benim koltukta geri kendimi düştü, biz terk sanki Paul standı gördü.
Tam bir sessizlik anı oldu, sorarcasına bana baktı.
Ben, döndü, onun önkol kavradı ve başını salladı, ?? t kendime yardım edemedim.
Sözsüz onayları hakkında konuşun, benim kedi bana çığlık, yüzü saf şehvet oldu.
Ben gözlerini elbiselerimi yoluyla yakmak hissettim, ve ben ağzına Hotel ZaZa zorlukla başardı.
Ben, o benim sekmesini ödemişti bulundu o dirseğinden götürdü ve kaldırıma doğru yürüdü bana.
Biz o ben taksiyle geldi dedi araç almak zorunda kalacak, ve biz bunun doğru yürürken Paul exit bar gördüm ve kaldırımın durmak.
Sürücü bu işler hızlı yol ilerliyorlardı, yani dürtüsel oldu, ızdıraplı oldu, ben bu adamla konuşmak için gerekli, ben onun hakkında daha fazla şey öğrenmek istedim, ama benim irade çözülene ve ben dışarı koymak için ihtiyaç tarafından yönlendirilen ediliyordu benim göbek yangın. O alçak, boğuk bir sesle benimle konuştu tüm güzergah boyunca, o benim için akılda vardı ve benim sağ düğmelere basarak iyiydi ne gizlemek değil, çok gurur oldu. O benim uyluk yoğrulur konuşurken, daha sonra elini benim sırılsıklam ıslak külot karşı olana kadar durdurma değil, benim uyluk elini yukarı hareket etmeye başladı. Daha sonra, onun dudaklarına parmaklarını taşındı onları yaladı ve sinsi bir sırıtma ile bana baktı.
Valets çıldırdı olmalı, ben tam anlamıyla onlara araba anahtarları attı ve biz el kadar adımları ele koştu.
Asansör doluydu, çıkış sonsuza kadar almak gibi görünüyor ama biz yakında gençler gibi koridordan acele.
Ben kapıyı açtı sallayarak, biz kontrol dışarı yuvarlandı, o duvara beni itti eteğimi kaldırdı ve ben onu tanımadan önce benim külot kapalı olduğunu, bana umutsuzca pompalama, beline, duvara karşı benim uyluk saptırılmış vardı. Ben, aniden durdu derinden itti ve dedi, ben akan biliyorum, ben büyük serbest önce küçük orgazm bir dizi var başladı, kenardan oldu
?? senin sıcak suları benim topları aşağı çalışan ve bu beni ?? cum yapacak, o, yüzünü buruşturdu spasmed ve içimde kendini boşalmaya başladı
Prezervatif, nerede prezervatif vardı? Benim vajina iştahla onu dışarı her damla Sağılan ise beynimi ağladı.
Biz, yatağa doğru tökezledi, bir yığın düştü ve bizim nefes toplanan, daha sonra yavaş yavaş giysilerimizi kaldırıldı ve birlikte kendimizi tamamladı.
Üzgünüm, o sana o kadar yapacak, ben kendimi kontrol edemediğini söyledi.
Ben cevap, bu harika oldu, öldüm ve cennete gitti gibi hissediyorum aptal olmayın.
Biz nibbling, koklama, birbirlerine, seyir, dokunma keşfetmeye başladı.
Her nasılsa biz onlar, onun göbek kurdu iyi, güçlü ve vardı, ben onun uyluk baktı, birbirlerinin ayaklarına sona erdi, onun göğüs,
Bu adam kendi kendime düşündüm çalışmak gerekir
Biz bir mühendis deniz çalışan ve sadece teçhizat üç hafta ölçü alıyorum, bir ilişki üzerinden elde, onun orta otuzlu olduğunu öğrendim, konuşmaya başladı.
Ben o bana azgın ötesinde duyuyorum, ve ben sadece ne gerekli bulunmaktadır.
Ben civcivler için ruh, ben bir kadın, gerçek bir kadına ihtiyacım değilim Ve ben bir tane buldum.
Ben, loto de kendi kendime düşündüm bu, genç görünümlü iyi ve istekli adam vurdu. Ben bu en iyi yapmak için gidiyorum.
Ben gözlerini benim göbek benim yüzünden sürüklenme gördüm, iyi hissettim, benim göbek, gömülmesinden ben yavaş yavaş benim uyluk ayrıldı ve tam ona kendimi maruz.
Konuşma duymuş olabilir ki bizim nefes oldu, bitti.
Ben dokunmatik altında dalgalanan cilt hissetmek, onun topları hissetmek istedim, onun kasıklarına doğru onun uyluk elimi koştu. Ben temas sağlandı gibi ben onun horoz seğirme, sonra yavaş yavaş büyümeye başlar hissetti. Daha önce içimde bu kadar ödüllendirici hissettim ne bakmak istemişti.
Biz onu daha sonra sert, sağlam olsun hissetti, onu kavradı ve onu büyümeye hissettim, onu çarpıntı başlar hissetti, keşfetmek için devam etti.
O, benim bacaklarımın arasına kadar inçlik vardı ve onları hafifçe ovuşturarak
, Cildiniz dedi yumuşak hissediyor ama gözleri başka yerde tespit edildi
Ben o çağıran biliyorum, benim kedi ritmik sözleşme biliyorum, ben şişmiş olduğunu biliyorum.
Onun skrotum dalgalanma oldu, benim eller altında çok iyi hissettim. Ben onun glans onun topları, uzun yavaş yalıyor onu yalamaya başladı. Ben alt usulca havada patladı, çok nazikçe Onu yapıyordum ne kadar zor gurur duyuyorum, nibbled.
Ben doğrusu bu İçimdeki hissediyorum olmaz ?, onu ağzıma cum yapmak mıdır? Zaten benim ilkelerine aykırı gitmişti, o içimde kendini dökmüştü, ben de bir kez daha zevk olabilir.
O, hareket sırtıma beni itti, sıramı dedi ve benim uyluk yalamak ve yukarı çalışmaya başladı.
Ben, benim uyluk yaymak ona benim kasık üzerinde ellerini yerleştirmek ve beni açın hissetti.
Ben, Paul bana söyler karşı o ben uyandırdı am zaman ıslak, şişmiş, davet pembe huni dönüşmesi ne olduğunu biliyordu, ve ben uyandırdı.
Ben o inledi ve beni nuzzle başladı istiyorum,
Bu bunu bu şekilde yapmak istediğini ise, diye fısıldadım, Bekle bekle
Ben sırtında rulo sordum ve onun yüzüne ve ağzına benim kedi hazırlanıyor inç her tarafında, ona yukarıda diz çöktü.
Ben dudaklarımda asılı olan ıslaklık dize tadı onu istedim, kendimi indirdi olarak onu beni görmek istediğini, o beni kızdırmak böylece sadece onun diliyle üzerinde gezdirin istedim ve ben karşı kendimi öğütmek için mümkün istedim Ben cum başladı yüzü.
Beni kızdırmak o iyiydi, yaptım, bana hiçbir zaman sızlanmaya ve yakında ben aşağı zemin ve ağzına boşalmak başladı ben saçlarını düzenledi sonra vardı.
Benim spazmlar yatıştı, ben yine nefesimi yakalamak için yan haddelenmiş, ama beni nefessiz yapılan ne gördüm.
Onun horoz, sert kafa sıkı ve parlak oldu. Ven tam ve onun kalp atışı taşındı.
Bu gerçekten iyi, iyi görünüyordu. O uzun, ama daha iyi o kalın ve ben uzun süre bu mümkün yavaş ve için, zevk üzereydi.
Ben, göğsüne karşı sallanan, onun üzerinde göğüslerim kendimi taşındı eğildi ve benim kedi dudakları arasında onun horoz yuva hissetti biz öpmeye başladı. Ben yavaş yavaş döndürmek ve onu benim kedi yol ama ona giriş inkar hissetmesini sağlayacak çok az aşağı yukarı hareket ve başladı.
Ben büyük pelvik kas kontrolü ve kavramak ve onun cockhead kızdırmak için kullanılan, o face ve ve kendini yukarı itmek için çalışın. Ben sadece bugüne kadar alay alabilir olacağını yolu seviyorum, ben derin kadar içimde onu istedim o yaptı. Sonra, sırtıma doğruldu, benim hareketleri durdu kendimi açtı ve benim göbek düşündüm onu sürüş onun horoz düştü. Biz, dokundu geri yaslandı ve onunla dudaklarım çekerek ve geri bir kez daha dalan, ben çekildi gibi onu izlemek yaptı, taşındı. Ben, çok, çok ıslak ıslak olduğunu ve benim kedi, gürültülü, çok çok gürültülü yaptı.
Biz sesler, manzaraları zevk ve lanet kokuyor ve o daha bu o hatırlar en yoğun deneyim olduğunu ve üzerinde bana benim ego artırdı.
Benim kiraz vazgeçti ve ben bu unutulmaz yapmak biliyordu her hile kullanmak için planlanan beri otuz beş yıl içinde çok şey öğrendim. Ben onunla bitmiş var zaman onu yerine koymak için yalvarıyor olurdu. Biliyorum, benim kedi bağımlılık olabilir.
Ben, yavaş hareket oruç taşındı, ben benim derinliği onu çekti, onun ucu Sağılan, o inilti başladı dek o kadar tuttu, sonra aniden Sırtımda beni devirdi, beni itti, göğsümde karşı dizlerim itti ve saniye içinde onu yatak karşı beni kazığa oturtmak izledi. O, inledi gırtlaksı sesler her türlü yapılmış ve son olarak o, beni endişe için yüksek sesle yeterli, çığlık beni sıkıştırdılar ve pompa başladı, ve pompa ve benim karnında kendini boş, Tanrı’yı çığlık attı. Ben otomatik patladı ve çöken benim pelvis gerginlik ve çok iyi becerdin edilerek bu yüce duygu duygu, içimde derin onun cum çizim, onun doruk, onun hamlelerle benim kedi taahhüt katıldı.

Biz nefes, daha sonra, düzenlenen sarınmış ve usulca konuşmaya başladı alıcı, bacaklarda geçti, bir yığın içine düştü.
İtiraf şey var, o “Ben kendimi deneyimli düşünün ama ben daha önce böyle yoğun bir seks yaptık hiç dedi
Vay, ben bu adamı etkiledi, ancak bunun yerine söz konusu sevindim, gözlerim düşünme devirdi “Sen, sen beni övmek için çok tatlı istiyoruz.
Hayır! Ben ciddiyim, bu harika bir deneyim gerçekten tekrar görmek istiyorum! Olmuştur.

Onu etkilemek için benim araçlara her hüner çekti biliyordu, ve o çalıştı.

iyi Bence sen, yakışıklı, güzel bir vücudu, inanılmaz bir horoz var ve bunu nasıl kullanılacağını bilmek, size kendilerini atarak civciv olmalıdır, ama sen benden daha isterseniz, benim koşullarda olacaktır.
Hangileridir?
“Ben bir şey kuracak ruh duyuyorum eğer, teçhizat metin bana bir mola varsa, zaman ve yer ayarlayın. Cep telefonu numarası nedir?
Ben numara çevirdi gibi ben devam
Şarkı beni pistilin gibi, bir çiçek bulmak ve çok çekirdek bulmak, ve şimdi bırakmak için zamanı kadar yaprakları ayrılık gibi, keyifli bir akşam oldu

O, giyinmiş, yataktan kalktı beni dudaklarımdan öptü ve ben cum bir damlama yüzden birlikte benim uyluk sıkılmış ve düşünce tükendi hissettim kaldırdı gibi, bir kez daha bana teşekkür Ben bunun için planları var!

Ben kapıyı hissettim yakın benim telefona doğru atıldı ve hız sizi aranan

Eğer eğlenmek yoktu, O zaman hakkında, ben alt katta barda duyuyorum?” Diye sordum Neredesin
Oh evet, ve ben sana bir hediyem var, çabuk gel!
Ben yatağın kenarında, benim elbise kapıya yakın indi oda, benim külot, sütyen ve elbise taranan.
Yatakta buruşuk ve geri alınan ve ben daha da kötü durumdaydı, bir karışıklık oldu.
Ben, benim boyun ve göğüs lekeler, ayyy ile kaplıydı yan ayna hasar envanteri, bu yüzden benim uyluk cilt oldu.
Ben onun tüyleri daha sayfalarda, benim göbek ve göğüs sıkışmış vardı.
Ben döndü ve ayna karşı karşıya, benim uyluk açtı ve kendimi dokundu,
Ah, biraz ihale ve boğaz, ama nefis yani. Gevşek, evet ben açık ve gevşek ve şişmiş hissettim ve tıkanmış. O çökmek başlamadan önce o, acele lütfen, bu aşk acele gidiyor.
Ben yatağa kadar sürünerek ve kapıya bakan, birkaç yastık recline ve yakından birlikte benim uyluk düzenledi.
Kapı o yürüdü bana baktı ve ben onun nefes yakalamak duydum, tıkladım.

Koku, son lanet kokusu sarhoş edici oldu.

O yatağın kenarına oturdu, bana bir öpücük verdi ve detay bana başladı. O acı ve her ikisi de aynı anda bu zevk sanki, dokundu, baktı.

O zaman hayaller her şey oldu ama ben daha iyi yapacak
? Sen bana ne yaptığını bilmek ister misiniz sana her ayrıntıyı anlatmak istiyor musunuz?
Ben, cevabı biliyordum ama nod onun için bekledi ve daha sonra dedi

Ben ancak burada oturup ve benim diz yanında bir nokta okşadı.
Ben, onun gözlerinin içine baktı ayağımı kaldırdı ve yaymak, sonra onu çevreleyen beline geçti ve dedi
Yakından bana bak, bana bak ve ben bu şekilde aldım nasıl anlatacağım
O, tüm yenerek benim kedi çektiklerinin görüntülenen bana odaklanmış büyüledi, gözleri oldu
Ben çok dikkatli bulunan tuttu vardı cum akışı ve akış ve yaprak bir havuz oluşturan akmaya başladı.
Ben, onun bağırdı seviyorum teşekkür ederim ve yüzü bana dokunmadan oldu kadar sürünerek
Bu benim o her kat ve çatlak, ben iyice becerdin olmuştu kanıtı içimde bakmak ve görmek mümkün olmalı, böylece şişmiş oldu, o uzak inç, çok heyecan verici oldu.
Diye tekrarladı bir rüya bakışla, ben, seni seviyorum Başar ve evet, benim uyluk öpmeye başladı, dudaklarımı kadar yalamak, benim şaşkın dudakları arasında yüzünü itin ve öfkeyle bana kucak başladı.
Ben onun yüzünü sırılsıklam benim suları, onun suları, bizim suları neden orgazm üfleme başka zihin vardı, uzun sürmedi kadar hassas oldu.
Ben bu durumda beni görünce, sonra bekle, beklenti nereye gittiğini biliyordu çok oldu, o kalktı ve onun elbiselerini çıkarıp attı ve ereksiyon iyi bana yaklaştı
Daha çok cum, bu artık duramazdı sonsuza kadar gitmiş olmalı orgazm zincirine yol açtı, tekrar boşalmak olur kolay, onu düzenledi, benim uyluk geniş açık, sırtında ayaklarım, benim onu çekerek kolları o öpüşme ve derin sevgi can yalnızca olarak birlikte sağladım, mümkün olduğunca derinden onun tohumu bitki olabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort