Liseli Yıllarımda Bakireliğimi Verdim

By

Hikayexyz.xyz Okurları arkadaşlar. Ben lisede yatılı bir okulda okudum bu nedenle de ailemle sadece tatillerde görüşebildim. Bu yüzden ailem her tatilde bir dediğimi iki etmez evde ne dersem yapılır. Benim benden büyük bir abim var. Bu abimin çok fazla arkadaşı vardır. Onlar genelde her hafta sonu birlikte takılırlar pikniğe falan giderler. En son yine ben tatile gitmiştim ve hafta sonu abim arkadaşlarıyla pikniğe gidecekti. Ben de abime yalvar yakar ben de geleyim çok canım sıkılıyor dedim ama abim erkeklerin arasında ne işin var diyerek beni götürmek istemedi. O gün akşama kadar surat astım. Tabi annem bu duruma daha fazla dayanamadı ve abime beni de götürmesini söyledi. En sonunda abim de beni pikniğe götürmeye ikna olmak zorunda kaldı.

takma yarrakla anal dan sokuyor kiz kendine

Artık 19 yaşına gelmiş ve seksi bir kız olmuştum. Bu yüzden abim gelirken üstüne düzgün bir şeyler giy dedi. Sanırım arkadaşlarının beni görüp azmasını istemiyordu. Ben de mümkün olduğunca kapalı giyindim ama yine de memelerim badinin içerisinden taşacak gibi duruyordu. Neyse öyle ya da böyle abim beni o pikniğe götürdü. Onlar mangal falan yakarken ben de sadece onları izlemekle yetiniyordum. Abimin arkadaşlarından bir tanesi çok ilgimi çekmişti. Gerçekten çok yakışıklı ve çok seksi görünüyordu. O da benden gözlerini alamıyordu ve gözleriyle beni yiyip bitiriyordu. Onun beni beğenmesi içten içe hoşuma gitmişti. O kadar seksiydi ki ben de gözlerimle onu sikiyordum desem yeridir. Bu arada abimin bu arkadaşının ismi Hasandı. Baktım abim benim ne yaptığımla çok ilgilenmiyor. Ben de hasana yaklaşmaya başladım. Elinde fotoğaf makinası fotoğraf çekecek yer arıyordu.

O fotoğraf çekmeye gideceğini söyleyince ben de hemen abime ben de onunla gidebilir miyim diye sordum. Abim de sanırım bu arkadaşına çok güveniyordu tamam dedi. Yoksa beni kolay kolay göndermezdi. Neyse birlikte onların yanından ayrıldık. Ama onun benimle ilgilenmek yerine sürekli fotoğraf çekmesi çok sinirimi bozmuştu. Ben de hemen onun ilgisini çekecek bir şeyler düşünmeye başladım. Sonra da aklıma düşme numarası geldi. Hemen ahhh diyerek kendimi yere bıraktım. Koşup yanıma geldi ve ne olduğunu sordu. Ben de ayağımı burktuğumu söyledim. Beni geri götürmek istedi ama benim hiç öyle bir niyetim yoktu. Biraz oturalım geçer deyince aramızda sohbet başladı. Ama sanki beni biraz önce gözleriyle siken adam gitmişti. Elimden beni kaldırıp gidelim deyince ilk hamleyi ben yaptım ve boynuna sarıldım. O kadar azmıştım ki boynunda dudaklarımı gezdirmeye başladım.

Ama hala tepki vermemişti sanırım abimden çekiniyordu. Onun tepki vermemsi beni daha da azdırdı ve hemen dudaklarına yapıştım. Nihayet o da tepki verdi ve ateşli bir şekilde beni öpmeye başladı. Elimi yarrağına attım ve üzerindeki şorttan okşamaya başladım. O kadar zevk alıyordum ki sik beni diye inlemeye başlamıştım. Bakire değil misin dedi. Ben de hayır değilim hadi sik artık diye inledim. O da hemen elini amıma soktu ve parmaklamaya başladı. Amım zaten sırılsıklam olmuştu bile. Beni ağaca dayadı ve sikini çıkardı. Daha sonra da bir bacağımı yukarıya kaldırarak sikini amıma sokmaya başladı. Amıma girdiğinde yüksek sesle çığlık atmamak için kendimi zor tutuyordum. Tırnaklarımla neredeyse tişörtünü yırtacaktım. Yaklaşık 20 dakika sikiştik o ağacın dibinde. İkimiz de boşaldıktan sonra toparlandık ve sanki hiçbir şey yokmuş gibi piknik alanına geri gittik.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort