Liseli kizla Otobus maceramiz

By

merhaba arkadaşalr sizlere bugün otobüste bir kızla nasıl tanıştığımı anlatacam. öcnelikle ben 18 yaşındayım. diyarbakırda oturuyorum. otobüse bindiğimde otobüs çok kalabalıktı. her durakta en az 3 kişi biniyordu, malum mesai çıkışıydı.
otobüste nefes bile alamıyorduk, önümdeki kıza sokulmaya başladım. abi hem utanıyorum hem çekiniyorum hem de ister istemez sokuluyorum. ne yapayım, adamların üsnüne mi çıkayım?
önümde duran liseli kıza sürtünmemek için elimden geleni yapıyordum ama aletim bu pozisyonda kalkmaya başlamıştı. şöför aniden frene bastı ve kıza çarptım, kız hisseti. hoşuna gitti ki arkasına bakıp gülümsedi. ben de bu durumdan çok hoşnut olmuştum. kıza daha çok sokuldum, hissedebiliyordum daracık götünü. kız kendini her durakta daha çok sürtüyordu. ben dayanamayıp elimi kızın göğüslerine attım. biraz okşadıktan sonra amını tuttum. bir yanda yakalanma korkusu bir yanda da zevk. çok heycanlıydım  aletim direk gibi olmuştu, dayanamıyordum. boşalacaktım artık. bu arada evime yaklaşmıştık, ben iniyorduk kıza da sen de gelirmisin dedim. evet dedi ve indi otobüsten. bizim binaya girer girmez asaösürde kızı soymaya başladım. evde kimse yoktu, kızı eve götürecektim ama biraz ürkmüştü ve eve gelmeye niyeti yoktu. asansörde stop düğmesine bastık ve başladık sevişmeye. kız önce penisimi ağzına alıp sakso çekti, sonra göğüslerinin arasına aldı. 20 dakika boyunca asansörde yapmadığımız şey kalmadı. sonra kız gitmem gerekiyor dedi ve numarasını bırakıp gitti. o günden sonra her hafta kızla buluşup sikişiyoruz, size de iyi sikişler diliyoruuum bir sonraki sex hikayelerinde görüşürüz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort