Liseli Kızı Kendi evinde

By

Evet arkadaşlar sex hikayem eski ama çok iyidir.. Konuya özet olarak kısa kısa geçmek istiyorum.. Annesi falan hani evde kadınlar günü falan oluyorya. Bunun anneside devamli gel gitler oluyordu nede olsa komşu Lİseli kız:) Ama bir baktımki kaşar gelmemiş moralim o an yerle bir olmuştu. Nasil gelmez o üzüntü ile odamda Otuz bir çekmeye başladım ama. Boşalacağım sırada aklıma çok farklı birşey geldi* Evet onu yapmalıydım.. Ve iyikide yapmışım artık evliyiz ve o benim karım ona tecavüz edip siktiğim günü hiç unutmuyorum .

 

liseli kiza pompa

Annem ve arkadaşları o gün bizde bu kadınların düzenlediği günler olurya, altın günü veya para günü gibi şeyler, işte onlardan düzenlemişlerdi ve benide o gün bir tecavüz macerası bekliyordu. Mahallenin bütün kadınları bizdeydi ama benim asıl beklediğim kişi gelmemişti. Beklediğim kişi iki bina yan tarafımızda oturan ayşe teyzenin lise öğrencisi kızı, lise öğrencisi diyorum ama aklınıza öyle normal bir liseli gelmesin çünkü liseli kızdan çok üniversite öğrencisi birine benziyordu. O gün bize gelir bende arada bakar orasını burasını gözetlerim diye düşünmüştüm ama gelmemişti orospu. Gerçi gelmiş olsada kadınların yanına öyle pek sık gidemezdim ama yinede bizde olduğunu bilmek ve her an onu görme ihtimali dahi bana yeterdi.

Odama çekilip moralim bozuk ve canım sıkkın bir şekilde otururken kendi kendime o gelmiyorsa neden ben onlara gitmeyeyim ki dedim ve hazır anneside buradayken ve evde yalnızken onlara gitmeye karar verdim. İşte bu kararımla sizlere yazmak üzere bizzat yaşanmış ve gerçek bir hikayem oldu :). Evden çıkıp evdekilere çaktırmadan ayşe teyzenin kızının yanına gittim, kızın adıda ayşegül bu arada, annesi ayşe kızıda ayşegül. Apartmanlarına girip kapılarının önüne çıktım ve zile bastım, kız beni görünce şaşırsada “naber, nabıyorsun?” diyerek içeri dalıverdim, ayşegül bana “hayırdır neden geldin” gibi bir bakışla bakıyordu, o daha geliş sebebimi sormadan ben “ya sizinkiler falan bizde, bende evde sıkıldım o yüzden buraya geldim, otururuz demi beraber” dedim.

Aslıdna böyle emir vaki işlerim yoktur ama bu defaya mahsus olması gereken buydu, zaten emir vaki yapmamış olsam bu tecavüz hikayem daha başlamadan biterdi :(, beni içeri şaşkın bir halde davet ederek “tabi otururuz gel buyur” dedi ve odasına götürdü, ben gelmeden önce içeride odasında bilgisayarda facebook’ta falan takılıyormuş, ben girince sayfasını kapattı ve beni yatağını üzerine oturtarak karşıma, bilgisayar koltuğuna oturup “ee naber nabıyorsun” tarzında konular açmaya başladı, biraz havadan sudan sohbet ettikten sonra artık kıza elimde olmadan yavşamaya başladım, öyleki odanın içinde on dakika kadar oturup sohbet ettikten sonra konuyu “erkek arkadaşın varmı” noktasına getirmiştim, kısa süre sonrada artık ona çok güzel olduğunu, çok çekici olduğunu falan söylemeye başlamıştım.

Ben ayşegülden 3 yaş falan büyük biriydim ve onunla yaşıtmışız gibi sohbet ediyordum, bu ilgimi belli etme konuları ilerledikçe artık daha müstehcen şeylerden söz etmeye başladım. İlk müstehcen konumda biraz damdan düşecek gibi olacak ama bakire olup olmadığını sordum, zaten bu sorumdan sonra önce bi donup kaldı kız ve “bu gerçek bir sorumu” diye sordu, gülümsedim ve elimi bacağının üzerine koyarak “utanmana gerek yok, bende lisedeyken ilk defa bir kızla birlikte olmuştum” dedim. Bakiremisin soruma cevap vermekten kaçınmıştı, “bu konuyu geçelim” falan demişti ama ben karalıydım bir şekilde sohbetin ucunu sekse dayayacak ve liseli ayşegülle aramızda birşeyler başlatacaktım.

Bakiremisin soruma cevap vermeyince ben bu defa ayşegüle lisede yaşadığım ilk sex deneyimimden söz etmeye başladım, yalnız konuya ilk girdiğimde oldukça kibar anlatıyordum konu ilerledikçe bende argoya bağlamıştım, bir süre anlattıklarımı dinledikten sonra bana “ya ben banyoya girecektim sen gelmeden öncede, sohbetimizi burada bitirsek sen gitsende ben duşumu alsam” deyip beni evden göndermek istedi, bu pek kolay olmayacaktı tabiki, banyo lafını duyunca direk ben “olsun ya sen gir ne olacak, kapının deliğinden seni izleyecek değilm ya” dedim ve güldüm, sonra kız “ya ondan değil” diye cevap verince “gerçi garantide edemem, izleyebilirim” diyerek göz kırptım.

Göz kırpınca kız iyice tedirgin oldu ve ayağa kalkarak “yok yok sen git bende banyoma gireyim hadi” deyip beni evden göndermeye çalıştı, bende ayağa kalktım ve direk sarılıp “baş başa kalmışız ne banyosu ya eğlenmemize bakalım” dedim ve öpmeye çalıştım ama kendini benden çekerek “ne yapıyorsun ya salakmısın sen, siktir git buradan” diyerek odasının kapısına doğru yöneldi. Ben bu küfüre karşılık vermeden durumuyum “sikerim kız seni amına koyduğum, gireceksen gir banyona bende izleyeceğim” dedim ve yanına gidip ellerinden tuttum. Gitmeyeceğimi ve dahada sertleşeceğimi anlayınca çığlık atmaya ve “çık git lan burdan” diye bağırmaya başladı.

Elimi ağzına kapattığım gibi yere yatırdım ve ağzını açmadan ellerimle ayşegülün memelerini avuçladım, o kadar yumuşak ve dolgunlardı ki elimi bir türlü memelerinden ayıramıyor ve her okşadığımda biraz daha ağzına bastırdığımı hissediyordum, kız ne kadar direnirse dirensin elimin altından çıkamıyordu. Memelerini uzun bir süre sıktıktan, okşadıktan sonra elimi amına attım ve bu defa amını avuçlamaya başladım, kızın memeleride amıda o kadar dolgundu ki tıpkı memelerinde olduğu gibi amındada elimi doldurmuştu. Dedimya bu kız liseli olamazdı arkadaşlar üniversite öğrencisi kadar dolgun ve fizik sahibiydi, ağzını sıkı sıkı kapatarak önce memelerini sonra amını okşadıktan sonra bu defa pantolonunun düğmelerini açmaya başladım.

ağzını kapatırken bir yandan ağzını açmaya çalışıyor öte yandanda pantolonunu açmama engel olmaya çalışıyordu, pantolonunun düğmelerini açmak için oldukça uğraşmıştım ama kız bir türlü rahat durmuyordu ki rahat rahat çalışayım, artık tek elimle ağzını kapatıp diğer elimlede iki elini birden sıkı sıkı tuttum ve “sessiz olmazsan tokatı diyeceksin bak” dedim, bu uyarım onun pekte umurunda olmuşa benzemiyordu, ellerini bırakıp pantolonuna yönelince yine karşı koymaya başladı, artık daha ikna edici yöntemlerle susmasını istemem gerekiyordu bende ellerimi amından ve ağzından çekip suratına sıkı bir tokat attım, tokatın sesi şuan hala kulaklarımda diyebilirim ama başka çaremde yoktu.

Daha ilk tokatta uysallaşmış ve sessizleşmişti, bu defa bu kadar sessiz olması ve ürkek davranmasına üzüldüm ve özür dilerim diyerek vurduğum yeri okşamaya başladım, kız bana uzun uzun bakıp “orospu çocuğu” diyerek yüzüme vurmaya başladı, attığım tokatın kat kat mislini iki üç defa yüzüme geçirdikten sonra zar zor tekrar ellerini tutup ağzını kapatıp “bak sessiz olmazsan karşı koyarsan bir tokat daha yersin ama bu defa daha sert olur” dedim, kız ciddiyetimi anlayınca çırpınmayı bıraktı, ellerimi yavaşça ağzından çektim sonrada ellerini bıraktım, dediklerim ikna etmiş olacak ki artık hareket etmeden ve direnmeden altımda yatıyordu, yavaş yavaş dudaklarına doğru yaklaştım ve dudağına yumuşak bir öpücük attım.

Amının ve memelerinin dolgunluğu kadar dudaklarının dolgunluğuda dikkatimi çekmişti, liseli kızda bir alt dudak vardı arkadaşlar emin olun tecavüzü hak ediyordu, dudaklarını emmekten başınızı kaldıramazsınız, bende öyle yaptım ve bir kaç dakika boyunca dudaklarını emdim, dudaklarını öperken ve emerken direnmiyor sadece karşılık vermeden öylece bekliyordu. Dudaklarını emdikten sonra ve hatta emerkende elimi tekrar amının üzerine götürerek pantolonunun düğmelerini açmaya başladım, önce eliyle elimi tutup yapmamamı istedi ama elini itekleyip düğmeleri açmaya devam ettim, tamamen açmam bir dakika kadar sürmüş olabilir, sonrada dudaklarından ayrılarak pantolonunu aşağı doğru sıyırmaya başladım.

Pantolonunu diz kapağının altına kadar indirdiğimde o liseli kızın iç çamaşırı beni benden almıştı, uğraştığıma değdiğini düşünerek iç çamaşırının üzerinden okşamaya başladım, her ne kadar sessiz ve karşı koymadan dursada elleriyle sürekli elimi itekliyor, amını iç çamaşırının üzerinden öpmerken başımı itekliyor ve bir şekilde durmam için beni sinir etmeden karşı koymaya çalışıyordu. Altımda yatan taze liseli amcığını görmüşüm ve amcığın kokusunu dahi almışım, siz söyleyin arkadaşlar bu duruma kadar gelipte buradan geri dönmek mümkün mü?. Bende geri dönmedim tabiki ve iç çamaşırının üzerinden kızın amcığını resmen ağzıma alıp emmeye başladım, ben emerken her saniye oda başımı geri itekleyerek “yapma” diyordu.

Malesef yapmazsam olmazdı, dakikalarca amcığını emdikten sonra iç çamaşırını yavaş yavaş çıkarmaya başladım, yine aynı şekilde ellerini kullanarak durdurmak istiyor, ben iç çamaşırını aşağı doğru çekerken oda bir köşesinden tutup yukarı doğru toplamaya çalışıyorudu ama nafile, bir iki direnmeden sonra elinden iç çamaşırını kurtardım ve aşağı, dizlerinin üzerindeki pantolonunun hizansına kadar indirdim. Artık pantolonu ve iç çamaşırı peş peşe kızın diz kapağının üzerindelerdi, amı tamamen karşımda açıkça durduğunu gördüğüm an gözüm döndü ve direk amına ağzımı dayayıp emmeye başladım, az önce olduğu gibi yine ellerini kullanarak başımı itekliyor ve “yapma nolursun, yalvarırım bırak beni” diyordu.

Aslında bulunduğumuz rolleri değişsek, yani tecavüze uğrayan liseli kız ben olsam ve oda beni sikmek için üzerimde yatak kişi olsa eminimki benim üzerinden kalkmadığım gibi oda benim üzerimden kalkmazdı, kalkamazdı. Amını dakikalarca yaladım, ilk başlarda elleriyle başımı itekleyen liseli kız dakikalar geçtikçe duruma alışıyor olacak ki bir süre sonra başımı iteklemeyi bırakmış sadece elleriyle başımı tutar olmuştu. Zevk aldığına hiç şüphe yoktu, zaten amının ıslandığınıda görebiliyordum, ıslandığını fark ettiğim az amının deliğine dilimi sokmaya başlamıştım, resmen zevk suyunun tadını dahi alabiliyor ve daha fazla ıslanması için hem amını yalayıp hemde amını okşuyordum. Artık liseli tecavüz durumum tamamen değişmiş ve liseli kızla sikiş durumuna geçmiştim.

Amını yalarken ve amını okşarken daha fazla dayanamayarak işaret parmağımı kızın amından içeri sokmaya başladım, biraz itekledikten sonra artık sessiz kalamamış ve “ıııhh ııhh” diye inlemeye başlamıştı, parmağımı her iteklediğimde, her içine soktuğumda kızın sesi birazdaha artıyordu, yarısına kadar girdiğimdede irkilerek “canım acıyor yapma” diyerek elimi tutmuştu, o an kızın bakire olabilebileceğini düşünerek “bakire misin yoksa?” diye sordum, oda “evet bakireyim” dediğinde “peki kızlığını bozmamı ister misin” dedim, önce “yok hayır yapma” desede “tamam o zaman” deyip amını yalamaya tekrar başladığımda “canımı acıtmadan yapabilir misin” dedi, bunu diyeceğini az çok tahmin ediyordum “elimden geleni yaparım, pek acı vermem sen merak etme” diyerek amını yalayarak parmağımı sokmaya başladım.

Az önceki gibi işaret parmağımın yarısını soktuğumda kız yine inlemeye başladı ve elimi tutarak “yavaş ol, yavaş sok” dedi, bende “tamam sakin ol sen biraz dayanmaya çalış” deyip amının içine parmağımı iteklemeye devam ettim, kız ne kadar inlesede ve canı yansada durmadım ve liseli bakire kızın kızlığını yavaş yavaş bozmaya başladım, taki parmağımın hepsi içine girdiğinde artık oda bende rahatlamıştık, parmağımı içinden çıkardığımda resmen bakire kızın kanını görüyordum, parmağımın ucuna bulaşmış ve amının dudaklarındada biraz vardı, görüp korkmasın diyerek elimle okşarcasına belli etmeden sildim ve “ikinciye hazır mısın” dedim, “hazırım” dediğindede işaret parmağımı tekrar amına iteklemeye başladım.

İkincisinde ilkine göre daha iyi geçmişti ve pek fazla karşı koymamış ve canı acımamıştı, ikinci sokuşum ilkine göre daha hızlı olmuştu ve sonraki sokuşlarımda her seferinde birazdaha hızlanmıştım, sonunda bakire liseli kızın amını öyle hızlı parmaklıyordum ki kız acıdan değil zevkten inlemeye başlamıştı. Fazlada sokup çıkararak orgazm olmasını istemiyordum o yüzden bir süre sonra amından parmağımı çıkardım ve karşısında pantolonumu çıkararak sadece üzerimdekilerle kaldım, üzerine çıktım ve sikimi amına sürtmeye başladım. Sikimi ilk gördüğünde “bunu alamam, sokma içime” desede kaçarı yoktu, parmağımı aldığı gibi sikimide içine alacaktı, bunu her ne kadar istemesede olacağını oda bende çok iyi biliyorduk.

Parmağımı ilk soktuğum gibi sikimide yavaş yavaş içine doğru iteklemeye başladım ,sikim pek kalın değil ama parmağımdan daha uzun, yani ilk girerken pek canı acımadı ama tamamını sokana kadar altımda resmen inim inim inledi diyebilirim. Daha önce hiç bakire kız sikmemiştim ve nasıl bir şey olduğundan haberim yoktu fakat şuan diyebilirim ki çok kanlı geçen bir olay. Parmağımdaki kan gibi sikimide kızın içinden çıkardığımda resmen baş kısmında kan vardı, parmağımda olduğu gibi sikimde de kıza kanı göstermeden elime silmiştim, bir şekilde görmemesini sağlamıştım, kanı gördüğünde daha fazla korkacağını biliyordum o yüzden sikiş boyunca ne parmağımdaki kandan nede sikimin başındaki kandan haberi olmadı.

Daha önce sikişmemiş biri olduğu için sikişin verdiği orgazm keyfini ilk defa yaşadığı için bir defa orgazm olmak ona yetmemişti ve zaten ben orgazm olana kadar oda en az üç dört defa orgazm olmuştu. İlk orgazmında bana sıkı sıkı sarılmış ve nefessiz kalmıştı, bu halleri beni daha çok azdırdığı için o orgazm olurken bir saniye bile durmadan hızlı hızlı içine girip çıkmaya devam etmiştim. Sanırım yarım saat veya kırkbeş dakika kadar oracıkta, yerde bakire liseli kızı kadın yaptım ama ilk başlarda karşı koymak isteyen bakire liseli sikiş ilerledikçe dahada keyif aldığı için durmamı hiç istemiyordu, yani saatlerce siksem hiç “tamam yeter” diyecek gibi değildi.

Sikiş sonrasında onun defalarca orgazm oluşunu izledikten sonra bende artık boşalmamak için kendimi zor tutuyordum, artık sadece kızın sadece bir defa daha orgazm olması için uğraşıyordum ve çok geçmeden bir defa daha kendini sıkıp bana sıkı sıkı tutununca orgazm olduğundan emin olmuş ve içinden çıkarak bende göbeğinin üzerine doğru boşalmaya başlamıştım, bu uzun süren liseli sikişimden dolayı ne kadar yorulduğumu boşalınca fark etmiştim. Boşalır boşalmaz bende kızın yanına uzantım ve dinlenmeye başladım, aslında bir süre sonra kız bekaretini kaybettiği için ağlar diye düşünmüştüm ama bu aksine her orgazm sonrası daha istekli ve arzuluydu.

Yanına yatıp bir kaç dakika dinlendikten sonra üzerimi giyerek evden çıkıp gittim, ben evden çıkarken bakire liseli kızda, yani artık bakire olmayan ve kadın olan liseli fahişemde yerden kalkmaya çalışıyordu, o günden sonrada sık sık telefonda falan görüşmeyi sürdürdük, bu gün olaylarından dolayı bir kez daha aynı şekilde onların evinde sikiştik ama bu defa tecavüz değil gayet normal bir sikişti, ilk seksine göre liseli kız ikincisinde daha profesyoneldi. Şuan zamanım olsa ikinci yaşadığım sex hikayemi sizlere yazmak isterdim ama saat üçe geliyor ve yarın her ne kadar pazar olsada gözlerimden uyku akıyor. Aslında bu yazdığım tecavüz hikayemi yazmaya başlamadan önce sitenizdeki diğer tecavüz porno hikayelerini okumamış olsaydım ve erken başlasaydım aynı liseli kızla yaşadığım başka bir sex hikayemi daha sizlere anlatabilirdim.

Neyse gece bu saatte benim hikayemi üşenmeden okuyacak arkadaşlara, yani okuyan arkadaşlara teşekkür ederim, pek porofesyonel bir porno hikayesi yazarı değilim o yüzden bizzat tarafımca yaşanmış ve tamamen gerçek hikayemi anlatmaya çalıştım, umarım çok fazla amatör olmadan ve saçmalamadan yaşadıklarımı aktarabilmişimdir. Sanırım haftaya cumartesi gecesi diğer yaşadığım olayı yine bu porno hikaye bölümüne eklerim, beni merak edin :) ..

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort