Liseli kız Asuman

By

Mrhblar.. Bilirsiniz taa eski zamanlarda. Bukadar sex konuları pek konuşulmaz gizlice yapılırdı.. Asumanla bizde aynen o kafadan gidiyorduk ama yanıyorduk.. daha Lise yıllarımız ev falan yok. Fakirliğin amına koydumun anlar çünkü:)) Ama tabi eller boş durmuyor sürtünmeler falan derken daha çok azıyorduk ne yazikki.

 

buyuk dolgun kalca resimleri

 

bakire kız diye götünden siktiğim kızı sizlerle paylaşıyorum eski çağlarında bilirsinizki ilk sex deneyimlerinin bol olduğu çağlardır. bende lisede okurken benden bir kaç yaş büyük ortaya gelen Sude ile bişeyler yaşıyordum Sudeyle hafta sonları buluşup deniz kenarına tenha cafelere giderdik buralarda bilirsinizki pek fazla olaya giremezdik ve birbirimizi bulduğumuz yerde tahrik etmekten fazlaca hoşlanırdık.

Yine yedi gün son saat 14.00 civarıydı bende Sude’ye telefon açtım nerdesin ne yapıyorsun bu gün görüşebilirmiyiz dedim o da bana bu gün gerçekleşmez şundan kaynaklı evde kimse yok bendede anahtar yok dedi bende fazlaca üzülmüştüm buluşyalnızyacağımız için o anda aklıma geldi ve madem evde kimse yok ben geleyim o zyalnızn dedim o da bana hadi gel kocacım dedi (bana kocacım) derdi

Tyalnızm hemen geliyorum dedim ve hızlı bi şekilde yola koyuldum daha öncesinde evine bıraktığımdan yalnız evinin yakınlarını biliyordum telefonla tarif etti ve sokağı buldum sokağa girdiğimde pencereden bakmıyor . bana el sallıyordu gülümsedim ve kapıyı açmasını işstedim bu arada elim boş gitmek istemediğimden elime bir cola almıştım asansöre bin ve 5. kata erişince sağdaki kapı diye tarif etti çıktığımda kapıda karşıladı beni banyodan yeni çıkmış henüz vücudu ıslaktı ve bu beni fazlaca tahrik etmişti içeriye girince fazlaca heyecanlandım ve sigara yakmak istediğimi sormuş oldum o da tabi dedi ve kül tablasını almak için eğildiğinde benim yarryalnız değdirdi poposunu bu beni biraz rahatlatmıştı soğuk bişeyler içelim dedi ve kola getirdi içerken ben onun gözlerinde bakıyor ve onu ne civarı istediğimi gözlerimle anlatıyordun ona ve onu öpmeye başladım deliler benzer halde öpüşüyorduk ilk defa bu civarı tenha bir ortamda beraberdik onu deliler benzer halde yalıyordum.. oda inliyordu Sude’yi soymaya başlamıştım onu yalarken ona odasına gitme birlifinde bulundum onu yatmış olduğu yatakta sikmek istiyordum. ve geceleri beni hayal etmiş olduğu yatağa kucağımda getirdim.

onu müzik açmıştık komşulara ses gitmesin diye dans etmeye başladık bende üzerimdekileri artık çıkartmıştım ona kalkmış 18 cm lik yarramı poposunun arasına yerleştirmiştim ve oda poposunu oynatıyor tambir fahişe benzer halde beni tahrik ediyordu. sonra onu sırt üstü yatağa yatırdım ve başlaım her tarafını yalyalnızya kulaklarından başlayıp boynuna oradan göğüslerine oradan göbeğe ve amcığını yalıyordum artık inliyor bana hadi kocacım sik artık dayanamıyorum sok bana soookkk soookkk diye inliyordu ve ona kapı açıkmı dedim hayır kapalı yalnız sok ba senin olmak isterim dedi bende onu bir atılımyle yatağa yüz üstü

çevirdim ve amına arkadan ulaşmıştım sürtüyordum oda bana hadi kocacım hadi bitir artık beni sik dayanamıyorum sana diye yalvarırcasına inliyordu.bende ona hadi kalk o zyalnızn son olarak sana sokacağım yalnız arkadan dedim sokkk dedi ve önüme domalttım onu yarramı kramleyip bir atılım yaptım ve Sude çırpınarak aaahhh dedi ve fazlaca acıyo dedi bana bende biraz sabret hiç acımıcak dedim ve usul usul yarramı içine doğru ittim artık içindeydim piston benzer halde gidip gelmeye başladım inliyordu ve titriyordu kulağıan içindeyim karıcım diyor onu delirtmeye devam ediyordum..

yaklaşık 25 dk. civarı siktikten sonra menilerimi onun içine bırakmıştım artık oda bana hayallerimden bile mükemmeldi kocacım dedi boşaldıktan sonra içine iki atılım daha yapmış olup çıkmıştım beni bitirdin aşkım dedi ve başladı yarrağımı yalyalnızya ohhh kocacımmm kalınca yarraklı kocam diyip durdu bende boşalmanın verdği yarrağımın kafasındaki hassasiyetle eriyordum. hadi bitanem banyoya geçelim dedim ve orada yeniden onun içine girdim ve Sude’ye telefon geldi teyzesinin kızının yanlız olduğundan yanına geleceğini söylemiş oldu tyalnızm deyip üzerimi giyindim ve oradan ayrıldım ve ikimizde ben askere gidene kardar her fırsatta sikiştik durdukk onu fazlaca özledim yalnız artık ewli o askerdeyken evlenmiş onun o içime gir diye inlediği anları unutamıyorum ah Sude ahhh bana e-postaleriyle ulaşmak isteyen bekar,evli,dul,fark etmez kadınlardan e-posta bekliyorumm bol sex li günler hoşçakalınca.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort