Komşumun Kalın Yarrağını İçime Aldım

By

Herkese Merhaba hikayexyz.xyz benBetül. Evli ve 27 yaşında bir kadınım. Çalışmıyorum ev hanımı olarak evde takılıyorum. Anlatacağım hikayem kocamı aldatmamla alakalı. Aslında kocamla hiçbir sorunum yoktu ve çok da severek evlenmiştim. Ama değişen hayat şartları ve hayatın getirdiği zorluklar beni onu aldatmak zorunda bıraktı. Neyse hemen size hikayemi anlatayım. Kocamla büyük bir aşkla evlendik. İlk zamanlarda her şey gayet yolunda giderken son yılda her şey bozuldu. Kocamın işleri çok bozuldu ve iş yerini kapatmak zorunda kaldı. Biz de daha zorlu günlere adım attık. Artık sadece ailemizin desteği ile geçinebiliyorduk ve kocam bir türlü işte bulamıyordu. Yine de kocama karşı bir şey söylemiyordum çünkü o da zor günler geçiriyordu ve ben de üzerine gidersem kendine bir şey yapar diye korkuyordum. Günler böyle geçip giderken kocam şehir dışında bir iş buldu. Önce ben kabul etmedim ama kendimizi toparlamamız için gitmesi gerekiyordu ve gitti.

bakire kiz gotten veriyor

O gidince ben evde yalnız kaldım. İlk aylar çok zor geçmeye başladı. Ama kocam işinden çok memnundu ve eve de gayet iyi para gönderiyordu. Artık yavaş yavaş toparlanmaya başlamıştık. Kocam ancak 3 ayda bir eve gelmeye başladı. Yaklaşık iki yıl burada çalışıp yeni bir iş kurmak istiyordu. Ben de daha iyi bir hayat için bu duruma sesimi çıkartmamaya çalışıyordum. Tabi seks hayatımızda neredeyse bitmişti. İşte kocam geldiğinde bir hafta kalıyor ve o zaman sikişebildiğimiz kadar sikişiyorduk. Bu bana tabi ki yetmiyordu. Onun olmadığı 3 ay boyunca illa azıyor ve kendi kendimi mastürbasyon yaparak tatmin etmeye çalışıyordum. Bu durum artık bana dayanılmaz gelmeye başladı. Çünkü mastürbasyon yapmak artık bana yetmiyordu ve ben biriyle sikişmek istiyordum.

Son günlerde sürekli bizim karşıya taşınan bekar adam aklımdaydı. Artık mastürbasyon yaparken bile onu hayal eder hale gelmiştim. Bu şekilde daha çok haz duyuyordum. Aslında bu durumdan biraz utanıyordum ama çok azmıştım yapacak bir şeyim yoktu. Bir şekilde bu adamla tanışmayı ve onunla sikişmeyi kafama koymuştum. Aradığım tanışma fırsatını bir gün marketten eve dönerken yakaladım. Kocam daha yeni para göndermişti ben de evin aylık alışverişini yapmak için markete gitmiştim. Dönüşte yüküm çok ağırdı ve yolda bu adam denk geldi. Beni öyle görünce poşetlere yardım etti. Yolda giderken tanıştık ve adının Serdar olduğunu öğrendim. Eve geldiğimizde ise ona bir kahve içmeyi teklif ettim. Allahtan büyük bir apartmanda yaşıyoruz da öyle kimse kimseyi tanımaz.

Neyse eve girdik ve ona bir kahve yaptım. Bol bol frikik vermeyi de ihmal etmedim tabi. Hareketlerimden dolayı adamın yarağının kalktığını görebiliyordum. Sonunda amacıma ulaşacaktım. Kocam gideli iki ay olmuştu ve ben artık dayanamadım. Hiç beklemedim ve elimi adamın sikine attım. Sonra da kaç gündür onun hayalini kurduğumu anlattım. O da hemen dudaklarıma yapıştı ve sevişmemiz başladı. Deli gibi öpüyordum adama hiç fırsat vermiyordum. Hemen aç kalmış gibi yarağına sarıldım daha sonra da onun önünde domalıp beni sikmesini istedim. Bu azgınlığım gerçekten adamı da şaşırtmıştı. Yarrağını hiç beklemeden soktu amıma ve git gele başladı. Zevkten çıldıracak gibi olmuştum ve sürekli daha fazlasını istiyordum. O da benim bu isteğime kayıtsız kalmıyor her seferinde daha sert köklüyor en derinime kadar ulaşıyordu. O gün 3 posta siktirdim kendimi. Artık kocamın yokluğunda ihtiyaçlarımı karşılayan biri var.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort