Kendimi onun Kollarına Attım

By

Uzun süredir hoşlandığım erkekle beraber olmak için hayaller kurarken.. Her gece amcığımı okşuyor onu hayal edip masturbasyon yapmaktan sıkılmıştımki.. Hayal ettim şey gerçek oldu!..

karim domaldi

 

Hikayexyz.xyz Yazmak istiyorum çünki artık herşey tatlıya bağlandı ikimizde  mutluyuz o zamanlar genç kızım evdekilerin baskısıda var evden dışarı çıktığım bile yok arada sırada evden iş yerimize yemek götürüyorum marangoz dükkanımız var orda çalışan adam da kaslı erkek böyle hoşuma da gidiyor ona karşı isteklerim artmaya başladı tek gördüğüm erkek o çünki ona bakıp eve gidip parfüm şişilerini arka deliğime sokmaya çalışarak boşalıyordum. . 

Bir gün marangoz haneye gittiğimde babam kredileri ödemek için bankaya gitmişti ki cuma günü namaza uğrar ve en kalabalık banka günü olduğu için de saatlerce gelmezdi. Emindim, Cengiz abi ile az sohbet ettim yaz günü kaslarını gördüm kısa kollunun içinde ama ne kadar güldüysem de bana hiç o açıdan yaklaşmadı aslında mallık bende sadece güldüm deli gibi eminim gereksiz gülüşlerimden benim saf olduğumu bile düşünmüştür.

bacak arasi resim

Eve geldim anne çok sıcak yıkanacağım dedim, amının yüzeyine parmağımla sabunladım sürdüm ama tatmin etmiyordu…Cengin’i düşündükçe… Abi diyordum mecbur ama elden ne gelir, ablamın parfüm şişesini gördüm o an, acaba Cengiz’in siki o kadar kalın mıydı…

Sıvı sabunu boca ettim şişenin üstüne sonra yere koydum… Üzerine çömeldim, göt deliğime getirdim ve yavaş yavaş ittim. İlk zamanlarda çok acıdı ama acıyı düşünecek hal mi kaldı ben zorladım, girmeyecek diye düşündüm. Sabunluydu ama yine de çok acıdı daha da zorladım ve o an kapı çaldı, annemdi hadi Elif bir saat oldu diye ama ben daha yıkanmamıştım da. Hızlıca yıkandım, mutsuz Dünya’ma geri döndüm, boşalmak nedir bilmiyordum, merak ediyordum hem şişeyi de alamamıştım. Kabiliyetsiz aptalın biriydim, dışarı çıktığımda annem bana kızım oyalanma hem senle bir şey konuşacağım dedi.

sakso ceken kizlar

Cengiz’i biliyorsun? Evet, anne Cengiz abi babamla çalışıyor yıllardır, biliyorum elbette dedim. O’nun babası Atıf amcan, babanla konuşmuş ile seni haftaya isteyecekler ama karar sana kalmış, zorlamayacağım ben baban da. İstersen okuman için de elimden geleni yapacağım dedi. Annem bana Cengin seni isteyecek diyordu, o an anlamıştım neden Cengin abinin dükkanda bana espriler yaptığını, konuştuğunu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort