Karımı Siken Babası Ve Abisi

By

İnanilir gibi değil! Benle evlenmeden önce karım defalarca götünden siktirmiş. İstemeyerekden tabi bu olanları ben sonradan öğreniyordum.. Evet karımı ben daha götünden sikmemişken o Başkalarının altında inliyordu. Götten verdiğini sonradan anladım

 

got sikme anal sikis acisiz zevkli

 

Hikayexyz.com Araştırma yapmayı severim ama bazen insan çok iyi şeyler bulamıyor ve bunun içinde karımda dahil.Karımın son günlerde değişik davranışları vardı bende araştırma gözlem yapayım dedim ve bulduklarım hiç hoş değildi. Ve bu başımdan geçen hikayeleri sizinle paylaşmak istedim iyi okurlar.

Ama bir süre sonra karım benden soğumaya başladı ve çok soğuk bir haldeydi. Ailesinin yanına gittiğinde hep eve yorgun geliyor ve buna anlam veremiyordum. Benden birşeyler gizlediği belliydi. Ona yanlış yolda olduğunu ve bu kadar çok gizlediği şeyin ne olduğunu çok merak ettiğimi söyledim.

arkadan sokma fena

Kendisine bir hafta zaman verdim evin telefon kablosunu koparttım cep telefonunu da elinden aldım ve sabahları evden çıkarken de eve yiyeceği ihtiyaçlarını alıp kapıyı dışardan kilitleyip çıkıyordum. sibelle yatak hayatımız başlarda çok iyiydi ama belli bi zaman geçtikten sonra monotnlaşmaya başlamıştı o kadar ısrar etmeme rağmen bana arkadan vermiyordu. Bu bir haftalık süre boyunca onunla ilişkiye bile girmemiştim. bir haftanın sonunda yatağa girdiğimde sibel adeta aç kurt gibi bana saldırdı 18 cm olan yarrağımı başında ufak daireler çizerek yalıyor daha sonra taşşaklarımdan yukarıya doğru gelip başını ağzının içine gömüp ufak ısırıklarla boğazına kadar sokuyor ve beni çıldırtmaya çalışıyordu. ben se müthiş zevk alıyor ama ona cevap vermemeye çalışıyordum bana neden bana karşı soğuksun diye sorduğunda halen cevabımı alamadığımı bildirdim.

ocam bana en can alıcı soruyu sormuştu bunu açıklarsam ya evliliğim bitecek ya da ailemle bütün bağlarımı kopartacaktı götten vermketen korkum ise benim daha önce götten verdiğimi anlaması idi. Ben ona nasıl söyleyebilirdim ki ailemizde ensest ilişkiler olduğunu abimin bi göt manyağı olduğunu hem ablamı hem beni hem de annemizi göt sikmekten oturtamaz halde olduğunu ben bunları düşünürken Ahmet benim götümü parmaklamaya başlamıştı ben ona dönüp Bak ahmet benim bu anlattıklarımı bir defa dinle bir daha sorma benden ayrılmak istersen anlayışla karşılarım ama lütfen bu sırıımı kimseye verme dedim Ahmet: Ben karımın götünü parmaklarken götü gevşemeye başlamış hem de olağan üstü derecede bollaşmıştı bu sır neydi bunu çok merak etmeye

gotten yerken yarrak yalayan liseli

başlamıştım karımın çok gerildiğini farkettiğim için bu sırrını istediğin zaman bana söyle ama kimseye anlatmayacağıma dair şeref sözü veriyorum dedim. Karımsa bana doğru döndü sikimi ağzına aldı ıslattı ve götü tam yarrağımın üzerine gelecek şekilde bir defada üzerine oturdu ve tamamını içine aldı hayretler içerisindeydim. Sibel: Bak ahmet bu göt sikilmeye çok alışık ben ailemin yanına gittiğim zaman çok fazla sikişiyorum yorgun olmamın sebebi bu babam bir yandan abim bir yandan beni pestile çeviriyorlar bu olay senle evlenmeden yaklaşık bir sene önce başlamıştı.

Google Amca:

  • karımla götten sikiş oku

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort