iLk Sikisim fena zevk aldim

By

Tamam, benim kız arkadaşım yani Karen Ben deli olduğumu düşünüyor. Belki ben. Sana yarın yapmayı planlıyoruz ne yapmak kabul ediyorum otuz altı yaşındaki kadın, bir çalışma anne, hatta bir kariyer kadını, başka ne denir ki demek? Aman Tanrım, yarın değil mi? Sen daha iyi benim ilk doğan çocuk, ben bu son üç aydır üzerinde konut olan yol adı daha beynimde sopa düşünürdüm. Çocuklar zaten ne isim olduğunu? Ben sinir olduğumda Tamam bu yüzden etrafta şaka. Ben yardım edemem, ancak gergin olamaz. Sen yapacaksın olsaydı, vücudun içine ulaşan ve ben yarın gidiyorum gibi, ilk defa ruhunda baskı olmuştur kişi karşılamak olur. Evet, doğru duydun. İlk kez! Evet, ben bu adamı tanıyorum. Bazen kendimi biliyorum daha ben onu daha iyi biliyorum. Ben hala karışık olduğunu görebilirsiniz. Pekala, bana biraz daha net sizin için heceleyerek edelim.

Benim adım Paige olduğunu. Ben yedi yıldır boşanmış edilmiştir. Evet, ben açık ve kapalı tarihli, ama yol kat bugünlerde, sadece bir adam arabanın içine tırmanma, onları türüne ve prezervatif renk anlaştık düşündürüyor. Dünyada sol YOK fazla romantizm var. En azından ben düşünürdüm budur. Ben geri Ağustos ayında bu sohbet odası oldu önceydi. Benim oğlum onun babalar için sol aynı gün çünkü ben hala bir gün hatırlıyorum. O bir ay her yaz gider ve genellikle ben Gidişi dehşet. Bu, bir ay boyunca bana beni ve köpek yapayalnız bırakır. Ben can sıkıntısı setleri ilk hafta kenara olan herhangi projelerle ve bundan sonra olsun.

Ben Jeremy veda salladı sadece vardı. Ben şimdi boş daire dolaştım, ben yine, Jeremy geniş açık odasına kapıyı bıraktığı gördü. O hemen yılında Scruff davet ederse ben bu yatakta kapalı köpekler saç tutmak gerekiyordu yaşıyorum nasıl. Bunu kapatmak gitmek için gitti ve ben o değil kapıyı kapattı ama o onun bilgisayarı bıraktığı sadece gördüm. Aramızda çekişme başka bir kemik, ben sizi temin ederim. Küçük ben Jeremy’nin hataları bana hiç vardı en tatmin edici bir ilişki getiren sona ereceğini biliyor muydunuz.

Bunun yerine attı giysi ve basketbol üzerinde açma onun odasına dolaşıp, ben doğrudan yürümeyi başardı (bu oda sizi kazanacak temiz olana kadar stopaj tatil para. Ben sadece kendi bilgisayarınızı kapatmaya ne demek olduğunu, ama ben içine kaydırdı sandalye, ben Jeremy (Ben bu terim olduğunu düşünüyorum) o yaptığında chatrooms yine. Ben hep onun hakkında endişe, ama o, onun ekranismi belirsiz bir akıllı bir çocuk olduğunu ve o kimseye söylemez sörf olduğunu fark ettim nuthin (sözlerinin!) Ben sadece bana geçmişte kaydırma edildi yorumları okuduktan yaklaşık 20 dakika orada oturdu. Bu kesin bir genç odası oldu. Onlar müzik, alışveriş, kız, erkek arkadaş hakkında konuştuk. çok ilginç değildi ama nedense Ben sadece orada okuma ve bir şey olmasını bekliyor, transfixed oturdu. zaman sadece o çocuk nadiren işleri onu atanan bitti Şimdi neden biliyordum. uçtu.

Merak içinde başımı sallayarak, ben fare ulaştı. Sohbet odası penceresini kapatmadan sonra, ben, onun altında diğer odalar için seçenekler listesini gördüm. Tanrım, ben hiçbir fikrim yoktu. Herkes için bir şey var gibi görünüyordu. Listede kaydırma, aniden cazip oldu. Ben 30something odası tıkladım ve ben gittim. Geçici Merhaba yazdınız. Hemen odasında herkes hi ve cehennem ile bombardıman edildi. Birkaç döndü ve daha sonra kocaları, eşleri, seks hakkında yorum okuma oturdu !!! şey ve her şey hakkında sohbet yasal görünüyordu. Ben şimdi tekrar benim kendi birkaç yorum attı ve insanlar bana geri yanıtları yazdığınız bulmak için sürpriz oldu. Bir kişi bir ufacık bopper odasında ne yaptığını sordu, ben gülmek zorunda kaldı. Ben hala Jeremy’nin adını kullanarak unuttum. Ben çabuk Jeremy annesi olduğunu açıkladı. Ben kendi hiçbir isim vardı. Ne de bir yapmak için nasıl biliyor muydunuz.

Aniden kadar yeni bir pencere attı. Bu benim kendi adına yapımında beni talimat istekli odada bir iyiliksever bir özel mesaj oldu. O oda altında bana geçmiş kaydırma, süreç boyunca sabırla beni yürüdü. Birkaç dakika içinde ben kendime ait bir isim vardı !! Ama ne halt ben onunla yapmak için gidiyordu? O gece ben düşünüyordum merak kapalı imzaladı. Herkes internet ve sohbet odaları çocuklar için olduğunu biliyordu. Ben, mutfağa gezindi bir fincan çay var ve yatak yöneldi.

Ben geri Jeremy’nin odasına gezindi zaman birkaç gün sonra ben çamaşır yaptığını oldu. Ben sadece kendi giysi son uzağa koymak anlamına geliyordu ve onun bilgisayar var oturdu. Ben bunun önünde durdu ve ne halt, kendi kendime düşündüm. Bu benim için bekleyen çorap eşleşen başka bir şey vardı gibi değildi.

Ben imzalanan gibi, ben bir isim ben en azından tanınan ya da iki çalıştırmak için umut, daha önce de olmuştu aynı Sohbet odası girdi. Böyle şans. Ben bana geri yanıt vereceğini kişilerle sohbet etmek yerleşti sonra hellos dedi, ve. Ben (vardı olurdu daha ya da en azından daha iyi bir zaman ben çorap rota gitmişti) oldukça iyi vakit, bunun salıncak içine başlamıştı özellikle bir kişi benimle sohbet başladı. O gidiyor kadar kolay oldu (ya da en azından bunun gibi görünüyordu oydu). Sadece arkanıza yaslanın ve sohbet ve onunla sohbet etmek kadar basit oldu. Sohbet odası geri kalanı bana geçmiş habersiz kaydırılır. Ben kendimi bile konuşmaları okurken bulunamadı, çok meşgul ben onun sonraki yanıt veya soru olacaktı ne seyrediyordu.

Gece gece sonra, o ve ben bizim konuşmaları devam etti. Biz evlilikleri ve boşanmaları, flört felaketleri ve ebeveynlik teknikleri karşılaştırıldığında önce uzun değildi. Biz haber hakkında konuştuk, biz hava durumu hakkında konuştuk. Biz sevinçlerini ve hayal kırıklığı konuştuk. O boktan bir gün sahip iken söylemek mümkün görünüyordu, ve hatta kötü bir ruh hali beni jolly başardı, bir şey benim eski (belki de o sonunda benim eski haline neden) yapmak mümkün değildi.

Ben ona yazmaya harcanan zaman zevk. Ben bile o da zevk düşünüyorum. Bana bir şekilde birçok kişiye özel hissediyorum hayatımda mümkün olmuştu yaptı. Ben yaptığımı düşündüğüm merak, zaman zaman başımı sallamak istiyorum. Ben internet üzerinden tanıştıkları insanlar hakkında duymak demek, ama sen, hatta bir ömrü vardır makul bir kişinin bu kadar aptal bir şey içine sokulmuş olsun düşünüyorum asla. Ama ben yaptım ve ben ve ben onu seven oldu !!

Ben şimdiye kadar bunun herhangi nereye götüreceğini düşünüyorum yoktu sanırım. Ben oturup gece sonra başka bir kişi gece kalbimi dökmek, hafta sonları da, o kişi için bir şeyler hissetmeye olmamak düşündüm neden bilmiyorum. O kadar zeki, çok komik, çok destekleyici. Tanrım, ben artık şeker ve un sunan olurdu o benim sonraki kapı komşusu olsaydı onu üzerine çekmeyi. Ama bu adam daha benim aile üyeleri ya da iyi arkadaş, en, onu toplantı düşünmek bile garip, tuhaf görünüyordu daha beni tanıyormuş gibi hissettim bile. O internetten oldu! Ne insanlar hiç tanıştığımız nasıl sordu? Aman Tanrım, kendimi onunla tanışmak istemiyordu hayata bulundu. Daha ben istediğim daha düşündüm.

Bizim konuşmalar gitti. Her ikisi de bizi toplantının söz önlemek gibiydi. Şimdi ben istedim, ben kesinlikle o kadar getiren olmadığını daha net söyleyebilirim. Konuşma uzaktan bize bunu tartışırken ile sona olabilecek bir konu döndü, biz hızla yön değiştirdi. O’na yanı sıra bana. Ben o kadar ben, ya da belki de sadece toplantı hakkında düşünmek için yeterli beni sevmezdi gibi bu konuda weirded oldu merak başladı. Ben o katlanmak sadece bazı sinir bozucu bir kadındı? Ben sadece inanamadım. Merhaba, o benden uzak almak için, ben anlayabiliyordu bahaneler asla söyleyebilirim zaman Benimle sohbet zevk gibiydi, o her zaman kullanılabilir. Ben bazen kendimi şüphe sona erdi. Ben karşılamak için yeterince iyi değil miydi?

Gerçekten o kadar getiren değildi beni rahatsız. Bunu yapmak için ilgili değildi. Ben kadındı. Biz saldırganların değiliz. Biz başka bir kişi dışarı sormazlar! Ben kendime annem gibiydi. Cehennem, ben bir tek ebeveyn olarak çocuk yetiştirme, boşanmış oldu. Onu gibi değildi. Ben deme Lütfen! Yani, geceden sonra gece ben şansını bunu kaçınmakla gece sonra konuyu, ve geceyi getirmek için gittiğini kendim söyledim. Ben sadece düz korktum. Bu uzun ve kısa oldu. Ben çok sert iterek bu harika adamı kaybetme riski istemiyordu. Ben toplantıda ısrar eğer, o yeni birine geçmek korkuyordu. Öylesine saldırgan değildi biri. Ben bir kaç başörtülü ipuçları bırakarak sona erdi ve ben aldım kadar cesur oldu.

Ama benimki sadece peçeli ipuçları bırakılan değildi. Bizim konuşmaları bazı bana nasıl etkilediğini Bu inanılmazdı. Evet, ben bazen korkunç bir flört olabilir, biliyorum, ama gerçekten, kim değil? Bazen kendimi alamadım. O hemen beni kuracak. Ben komedyen sanki oldu, ve o benim düz adam. Ben ikimiz de bazen içine aldım, ya yalan olmaz. Sonuçta, biz de yetiştirilmiştir yetişkin (oh my god, o yetişkin bir yetişkin olduğunu umut !!) ve bazen konuşmaları dostu düpedüz HOT gitmek istiyorum! Oldukça masum başladı. Mülayim konuşma sırasında atılan bir açıklama, çift anlamlar, cinsel imalar. Ama sonra o kadar artık örtülü değil oldu.

Tamam, go ahead ve Gerekirse cybersex diyoruz. Ama benim için, o kelimelerin daha fazla oldu. Bazen de, tamam, biz zaten açılmış, onun dil üzerinde kayar gibi hissettim nasıl benden önce çıktı olarak onu tarif ile, mesajları okuma (eğer ona ben seni avlamak ve sizi öldürecek) Jeremy’nin odasında oturuyor solucanlar bu teneke kadar, bu yüzden de denemek ve iyi parçalar geçiştirmeye olmayabilir. O sadece bana ürperti yapılan şeyler anlatan bir harika bir yol vardı.

Onun işaret parmağı çekmek için daldırma parmaklarını benim kedi dudakları ayrılık hissediyordu, göğüslerim üzerinde kayar, onun sıcak elini O (kelimelerle) Benim vücut üzerinde ellerini çalıştırmak istiyorum, ve ben onun açıklamalarını okumak gibi, ben hissediyordu buna karşı benim klitoris ve basın karşı nem. Onun dudakları onu okşayarak, onun üzerine yukarı ve aşağı kaydırarak, benim klitoris karşı emmek nasıl, beni yaladı ben onun dilini hissediyordu. Ben insanlar o kelime bana anlatılan gerçek hayatta bazı şeyleri yaptığını hiç bir fikrim yoktu. Ben yatakta en gece, yerine getirilmesi için ıslak ve özlem gitti. Lanet iyi bir şey Jeremy babasının hala oldu, ya da ben çevremdeki, ona karşı yaslanmış, benim internet severler silah kollarını kendimi hayal gibi orgazm kendimi okşadı gibi o, onun parmakları kaydırarak koridorda benim inliyor duydum olurdu benim klitoris üzerinde, benim şimdi sıcak ve ağrıyan pislik içine daldırma.

Jeremy eve geldiğinde, kendimi çılgınca buldum. Nasıl benim harika yeni arkadaşı ile temas halinde kalmak istiyorum. Jeremy ya ödev (evet hakkı !!) araştırma ya da arkadaşlarınızla sohbet, ben imza ve beni bekleyen, onu bulmak için bir şans asla, çevrimiçi zaman çok oldu. Ben onun yatak odasından dışarı Jeremy’nin bilgisayar almak ve merkezi bir konuma taşımak için cazip oldu. O yatağa gittiğimde en azından bir dönüş almak istiyorum bu şekilde. Ben Yakında bütün gece kalarak kendimi egzoz biliyordu gerçeği dışında çalışmış olabilir. Işe bir çözüm olarak orada vardı.

Ben, (evet, artık ben onun adını biliyordu) Mark ile tartıştı ve o bilgisayar üzerinde ikilemi benimle kederini daha fazla yapamadık ise, o biz de düşünmeye bizim mideleri kelebekler var bir öneri var mıydı. Ben aynı zamanda heyecan ve dehşete oldu. Nihayet bizim ilişkiyi devam için tek mümkün yolu yıkmak için olduğunu kabul ve daha gerçek insanlar gibi olmak için bu çalının etrafında dayak biraz aldı. Biz bir çentik bizim dostluğumuzu kadar almaya karar verdi ve evet, biliyorum, bu gün ve yaş arasında düşünülmemiş, telefonda konuşmak!

Biz o başlamak beni çağırır konusunda anlaştılar. Ben halka telefonun diken üstünde bekledi. Jeremy yaklaşık 2 gün önce dönmüştü ve Mark ve ben en iyi bana Jeremy bazı aşağı zaman vermek düşündük. Onu eve geliyor heyecan için zor değildi. Ben yıllardır o yaşam için benim neden oldu, demek. Ben o yaptı ve kimin tanıştığı ve diğer pek çok şey, ben bile zar zor Mark hakkındaki düşüncelerini onunla konuşurken de geceye kadar kaldı. Peki, ancak, kadar yatağa gitti.

Yatak, sırtıma orada yatan tavana bakıyordu, ben Mark kelimeleri özlemek istiyorum. Onun cinsel uzmanlık için. Benim parmak benim pijama ön aşağı kayma, ve bir tarafa benim iç çamaşırı kapalı itmek istiyorsunuz. Ben kafamın içinden Mark sözlerini reran ederken, benim parmak benim vücut üzerinde tiyatro oynanan. Benim kedi kıvrımları arasında iki parmak slayt istiyorum, ve kıvrımlar içinde derin onları nemlendirilmesi sonra, benim klitoris her tarafında, bir parmak onları sürükleyin olacaktır. İlk başta ben sadece genelinde ovmak, ama benim parmaklarınızın altında büyümeye hissettim bir kez, o Kukuletadan zirve hissettim ediyorum, ben iki parmak ve onları yukarı doğru kaydırın arasında küçücük mil aşağı usulca kavrama bunu yapardım. Ağzı aklımda ele alacağını ve ben onun diliyle karşı benim klitoris bastırdı ben yatakta kapalı kalçalarım kaldırma yukarı hissederiz. Ben onun için geldim ben mest titredi, ve o bile bilmiyordum.

Hiçbir iletişim bir hafta sonra, ben kimse etrafında olmak istedim bir kişi haline geldi, sana söylemek zorundayım. Onları suçlayamam. Hatta benim kayıtsız oğlum benim sorunum ne olduğunu sordu. Ona, ya da bu konuda herkesten ne ben gerekiyordu demek? Ben kesinlikle onlara benim ruh ardındaki gerçeği anlayamadı. Ben online sohbet çekilme olduğunu söyle, ve benim cinsel yaşam siber seks eksikliği acı olduğunu olamazdı. Ben gülünç kendimi buldum, bu yüzden online jargon LOL devam edin ve yüksek sesle gülmek, ya da. Mike ve ben hafta sonu konuşmak için gittiğini biliyordu, ama bu sonu beni heyecanlandırdı ederken, aynı zamanda beni korkuttun.

Hafta sonu etrafında haddelenmiş zaman, ben çeşitli arkadaşlarınızla dışarı çıkmak için üç teklif aşağı dönmüştü. Onlar benim hakkında endişeli. Ben evden ayrılıp veya hafta ve hafta içinde bizim her zamanki olsunaraya herhangi bir bölümünü almamıştı. Benim en iyi arkadaşım Karen bile beni çağırdı. O kolayca yeterli bir hayır cevabını aldı, ama neler olduğunu kazmak için çalışırken bana kışkırtılması. Benim diğer arkadaşlar var onlar benim için yapabileceği bir şey oldu, ve denemek ve depresyon içine benim bariz bir düşüş beni sarsmaya arkasında beni okşadı soran, benim için endişe ederken, Karen benim ben gibiydi münzevi olma daha olduğunu biliyordu mutsuzluk daha. O bazı tür bir sır tutmak olduğunu biliyordum, benim gözünde heyecan görünümünü görebiliyordu.

Sonunda onun parçası nagging bir yorucu yarım saat sonra onu söylüyorum sona erdi. Ben ondan sırlarını, özellikle iyi olanları, tutmak hiç iyi değildi. İlk başta o ben bir aptal olduğunu düşündüm. O karısını aldatan, evli olabileceğini söyledi, ya da bir kurbağa, bir prens gibi davrandığından. Ben o bana yalan olmaz ki, hakiki makale oldu ona güvence verdi. Onun yalanları ile kazanmak neydi, ben sordum. Güldü ve yeni başlayanlar için iyi bir lanet dedi. Ben hepimiz şimdi ve sonra iyi bir lanet gerekli diyerek kendisine ışık yaptı. Onu savunan içinde. Birisi daha fazla bir ay ile iletişim olmuştu kim inanamadım, ve ben samimi düşüncelerini yanı sıra samimi işler düşüncelerini paylaşmıştı kime muhtemelen bir yırtıcı olabilir.

Şüphe tohumunu dikim için Karen Damn. Günün geri kalanı durdurmak ve merak ediyorum. Ne yanlış ise. Ne ile çok özel hissettim bu adam, onun her düşünce üzerinde durulmuştur umutsuz boşanmış bir bütün haremi vardı. O bütün döllemek için bir girişim, bize hatları besleyen, sözler bizi yağmurlama, çiçekten çiçeğe gitti ne. Bizim ilk telefon görüşmesinde için sefer haddelenmiş gibi, midem bir düğüm oldu. Dürüst olmak gerekirse ben korkmuştum. Ben çaldığında cevap vermek istemedi. Ne Karen haklıysa? Nasıl muhtemelen bu adamı tanıyorum ki? Nasıl bana zarar vermeyeceğim güven verebilir? Ben internet üzerinden bir araya geldi birisi haline duyguları yatırım cesaret mi?

Sonunda çağrıldığında, ben bir telaş içine kendimi çalışmış. Ben bunu halka duyunca, ben şüphe dondurulmuş oturdu. Üçüncü halka tarafından, kalbim küt küt atıyordu. Dördüncü olarak, olsa, ben şimdi odanın atıldı diye asmak istiyorum korkuttu. Yırtık duygularınız hakkında konuşun! Merhaba Benim sürat gelen soluksuz, blurted. “Merhaba” dedi, “Paige?, Dedi Onun sesi (o böyle aramaları? Yaptın ne sıklıkla? Çok pürüzsüz), pürüzsüz Paige, bu Mike. Nasılsın, hayatım? (DARLING? O kişiye hiç onlara konuşmuştu ilk defa söylemek şey nedir böyle?)

Ben ilk çağrı gitti nasıl söylemek zorunda değilsiniz sanırım. Karen beni çok adam şansı vermedi kadar çalıştı vardı. O bir deneme olmadan mahkum edildi. Tabii, biz bir süre konuştuk. Anlamsız şeyler Tartışılan, eski eşleri bile gün oğlum, kızı, nasıl hava, nasıl. Ben şüphe ile zehirlenmiş olmasaydı, hoş olabilirdi. Ama orada asılı Mark vermek zorunda. Onu olsaydı ben, ilk birkaç dakika sonra kapattı olurdu.

Ben yatakta yatıyordu gibi O gece, ben bu kadar kayıp hissettim. Harika bir şey gibi benden koparılıp olmuştu. Ben bir noktada kendime gülmeye vardı. İşte ben asla tanıştığı bir kişi ile bir ilişki yas oldu! Ama bütün gerçeği, ben yas hissettim. Orada bir şey olmuştu. Mark ve ben arasında bir bağlantı yırtık olmuştu. Ben attı ve uyumaya çalışıyorum döndü midem bulanıyor hissettim.

Ertesi sabah, ben ev işleri ile kendimi meşguldü. Çamaşırhane, yemekler, vakumlama, bir şey benim kendi düşüncelerimi boğmak için. Ben uzakta benim korkularımı temizlenmesi, ya da çalıştı. Ben taze yıkanmış havlu ile keten dolaba benim yolda Jeremy’nin odası, geçti, ben durakladı. Yılında zirve, ben onun bilgisayarın çekme hissetti. Hatta bana çağrı gibiydi. Jeremy onun her hafta sonu ziyaret için, onun babalar oldu, ve ben en az 8 saat daha kendime ev vardı. Onun yatakta havlu aşağı ayarlanması, ben onun masa altında bilgisayar sandalye çıkardı. Orada otururken, benim parmak zaten ben büyük bir hata yapmıştı, ben fark, fare sarılı. Ben şişmiş vardı. Ben girin preslenmiş ve ben son altı haftadır evde öylesine hissetmişti yere kapıyı açarak, telefon hatları üzerinden şifremi gönderdi ben bile biraz çılgınca oldu.

Ben mail vardı fark benim nefes boğazıma yakaladı. Ben postayı açmak için simgeye tıklandığında olarak benim parmaklar titredi. Beni yazılı veya hiçbir belirgin nedeni benim posta kutusuna kendi yolunu buldu önemsiz posta, bu sadece bir parça daha oldu mıydı? Ben aceleyle Mark posta için umutsuzca arayan, hafta boyunca biriken posta yoluyla taranan. Onun adı görünce, ben açtım, ve o söylediklerini okuyun. Ben hızlı bir şekilde bu bizim telefon görüşmesi öncesinde gönderilen olduğunu fark etti. İçinde o bizim konuşmaları kaçırmıştı ne kadar dedi. O günlerini kapatmak için onlara güvenmek geliyor, ve, onun boş yatağına tırmanma kayıp hissettim benden iyi geceler öpücüğü olmadan söyledi. O da zaman bir şey olur ve daha sonra bana ilgili olabilir bu yüzden onun Paige anlatmak için dosyasında depolamak ki onun normal rutin hakkında gidiyor, gündüz olduğunu söyledi. O benimle konuşmak lazım önce hafta sonu olacağını hatırladı O daha sonra hayal kırıklığı saniye bahsetti.

O yaklaşan telefon görüşmesi yazdı Onun heyecan sözleriyle aracılığıyla gösterdi. Ben okuma oturdu ve kendime bir hain hissettim. Burada gerçekten beni memnun bir kişi, ve başka hiç kimse tanıştığı daha bana bir daha gerçek oldu. Ben onu çok iyi biliyordu hissettim ve ben başka bir kişi benim yargı bulut için izin vermişti. Ben ne yapardım bilmiyordum, ya da telefonda benim davranış telafi etmek için yapabilirdi ama ben bir şey yapmak zorunda olduğunu biliyordu. Orada otururken, ona bir e-posta yazarak başladı. Bir Ben arkadaşım beni çalışmak ve bana onu şüphe yapmak bildirdiğiniz için özür dileyerek, telefonda duygu benim eksikliği açıklar umuyordu. Ben gerçekten onun için ne hissettiğini ona söylemek zorunda kaldım, özür yalvarıyor benim tek şansım gerçeği yatıyordu.

Ben yazdığınız gibi, ben o taklit bir kişi olarak başladı ederken bu adam, kiminle flört diye, gerçeği fark ve hareket aksi olmaz gibi, şimdi hayatımda önemli bir varlık oldu. Onu gerekli gerçekleştirdi. Ben onun etkileşimi istedim fark etti. Ben onu istedim, onun girişi istedi. Ben bunu şişmiş olabilir düşüncesi üzerinde çılgınca oldu. Ben Yaralı ama beni denemek ve ona bunu telafi için izin istemeyen, taşındık olabilir korkmuştum.
Benim duygular sayfa üzerine fışkıran, bu e-posta yazarak, orada oturdu. Ben o çevrimiçi imzalamış ve beni mesajlaşma ettim ki başını kadar değildi. Ben meşgul olsaydı bana soran, bir geçici Merhaba, ve daha sonra bir soru ile başladı. Kalbimin vurma, onu yanıtladı. Ben ona yazma ortasında olduğunu söyledim. Bir Sevgili John mektup olup olmadığını sordu. Bunun bir şaka olduğunu gibi davranıyordu, ama o olabilir endişeliydi onun yanıtları yavaşlığı ile söyleyebilirdi. Ben sonra o kadar üzüldüm söyledim. Ben telefonda kendisini tedavi eden yol bir canavar oldu. Beni affet için sordum.

Benim davranış benim nedenlerle içine başlattı, ben Karen şeytanlar savunucusu oynamıştı nasıl söyledim, ve ben onun akıl nasıl çökmüştü. Ben o zaman ben yanlış olduğunu şimdi biliyordu söyledim. Ben biz tanıştığı nasıl bakım, ya da ben gerçekten kim ya da ne diye düzenli olarak bilmiyordum ki vermedi söyledim. Ben önemi yoktu bilmiyordum ne söyledim. Ne biliyor muydunuz onu gerekli oldu. Ben hayatımda onu istedim, ve ben onun varlığını kaybedebilir düşünce dayanamam ki.

Nihayet kelime benim saldırısına cevap zaman inanamadım. Onun tek cevap bir kelime oldu. {} KISS dedi. Ben erimiş. Onun siber beni kollarına aldı ve beni tuttu, o beni sarstı ve her şey tamam olacağını söyledi. O benim saçlarımı okşadı ve yüzüme dokundu. O gözlerimden yaşlar sildi ve benim göz kapaklarını öptü. Ben hiçbir şey ama orada oturup hissettim duygular beni yıkamasına izin verebilir. Bana yakın çekti ve beni tuttu, sonra başını aşağı eğildi ve dudaklarımı öptü. Ona karşı bastırdı, ve bizim dilleri bir anothers yanında kayar, onu geri öptü. Benim kalça ona karşı bastırdı, ve ben o beni affetti, ama o beni istediğini vardı sadece anlıyordu.

Bizim diğer siber karşılaştığında biz hareket kendisi önemi olsun, sözler bana ne yapacağını, ona, ama bu kez ne yapacağını, kelimeler duyguların bir akan altına gömüldü nitelendirdi. O beni aldı ve yatağa beni taşınan gibi ben nefes nefese idi. Beni yatırdı onu öpmeye boynuna kollarımı.

Yanımda yatakta oturan o benim kalça üzerinde ve benim diz benim uyluk aşağı, sonra benim mide düz karşısında, yavaş yavaş aşağı ve benim meme etrafında, benim omuz elini koştu. Benim diz üzerine elini ile o eğildi ve beni öptü. Ben onun doğru bedenimi kadar kemerli gibi, dudaklarım onun sıkıca bastırdı, elini benim uyluk tırmandı. Elini yukarı kaydırdı ve o benim kedi karşı sıkı tutulan olarak bizim öpücük daha tutkulu hale geldi. Ben boynuna kollarımı sarılmış ve benim dil ağzına kaydırdı. Parmaklarını benim pislik karşı bastırdı olarak Bedenim onun karşı kalıp geldi.

Geri Döşeme, ben gömleğini unbuttoning başladı, ve kapalı bir kez, ben onun göğsünde benim parmak koştu. Onları unbuttoning, pantolonunun bel bandı çekiştirdi gibi o benim kedi masaj devam etti. Benim parmak ben onları sıkıştırması gibi onları içine batırılmış ve onun sert horoz çıkardı. Benim el ona kavradı ve sonra, ben aniden benim sutyen mandalını açarak ve aynı zamanda onu çıkarmadan, geri benim kendi gömleğini çekip bu kez oturdu. Göğüslerim ücretsiz asılı olarak o da uzandı ve onun serbest eline birini aldı beni izledi. O aşağı eğildi ve dudakları benim meme üzerinde kapandı. O onun dilini ağzına çatısına meme okşayarak, onun açık ağzına derin emdi. O emdi gibi benim serbest el başını okşayarak, yan meme kuşanmak. O zor emdi gibi ben başını öpmek için eğildi. Vücudum onun sevgi dolu hızla cevap ve ben ıslak ve isteyen oldu.

Ben tutkuyla öptü ben, dudaklarım ağzını örten, benim için yüzünü yukarı çekti. Biz de birbirlerinden giyim son kalıntıları çıkarıldı ve onun vücudu benim kapsayan, yatağa geri aşağı beni itti. O benim bacaklarının arasına kaydırdı gibi, benim uyluk karşı basarak onun horoz hissediyordu. Benim ayak bilekleri beline kilitleme, onun etrafında bacaklarım ayırdı ve onu öpmek için ayağa gergin gibi, benim iliklerine kedi içine onun horoz kolayca kayma hissettim. Beni alay. Ben onun için umutsuz ve o, ancak beni içine çekilmesi ardından da, onun horoz lavabo olacaktır. Beni yukarı basarak hissettim Tekrar ve tekrar o durdurma, bu yapardı. Sonunda dinlenmek ve onu bizim lovemaking kontrol izin kendimi zorladı.

Onun için bastırdı Bedenim, nihayet derin beni içine onun horoz daldı. Ona karşı kemerli ve benim serviks, benim kedi kavrama ve onun horoz kenetlenmesi karşı sıkıca onun horoz taşlanmış. O tekrar tekrar beni içine derin onun horoz sürdü yatağa beni bağlantılarını, mayın karşı göğsünü bastırdı. Biz de orgazm doğru yüksek ve daha yüksek tahrik gibi her itme toplantı başladı.

Vücudumuzun bir araya geldi, bu nedenle aklımızı yaptım. Yazılı her kelime onu tam olarak doğru şekilde benim her hareket yanıt, sevişmek bir mükemmel birleşmek oldu. Biz sadece fiziksel bir düzlemde daha fazla üzerinde bağlanmıştır. Bizim bağlantı sadece kelimelerden daha bu internet sevişmek daha yaptı. Ben benim onun vücudu, içimde derin onun horoz keçe, ve bizim organları birlikte geldi, bize zirve ve aynı zamanda sağladım hem, ben, onun horoz etrafında, bedenim ona yanıt horoz benim kedi kenetlenmesi hissetti onun cum benim iç duvarları püskürtülür gibi içimde darbeli. Ikimiz de birbirimize sıkı tutulan olarak ben nefes nefese idi. Ben hayatımda böyle yoğun bir deneyim olmamıştı. Ben şaşkın oldu.

Ben bana o gece verdi daha mağfiret gösteren daha iyi bir yol istediler olamazdı. Ben, ona çok yakın hissettim daha önce vardı ben daha şimdi onun istedi. Onu sevdim söylemek cesaret. Benim zevk ve sürpriz yerine geri çekerek, o da, benim için aşkını ilan etti. Ben bizim oturumda yüksek duygu o gece yatağa gitti. Bedenim cinsel gerilim ile tıngırdayarak oldu. Benim vücut onun için ağrıyordu, bu adam için çok güçlü bir ihtiyacı hissetti. Ben bizim lovemaking hatırladı gibi benim parmak benim klitoris üzerinde oynadı. Kendimi okşadı gibi, benim ıslak ve sıcak pislik içine derin daldırma benim parmak, benim kedi duvarları okşayarak, onun horoz düşündüm, Mark düşündüm, ben mayın ağzına düşündüm. Ben yatağa, benim zevk pik üzerine kıvrandı gibi, benim parmak benim klitoris üzerinde uçan, benim diğer yandan kısma ve benim meme büküm, Bu benim üst oldu Mark oldu. Benim kedi benim parmak etrafında sıktı ve benim klitoris kabarmış ve ben orgasmed kalçalarım yataktan kadar kemerli gibi, kimin kulak ben içine inledi Mark idi. Ben orada uyku eşiğinde, daha sonra nefes nefese yatıyordu, ve ben yüzüne haddelenmiş, yastık bana karşı kavramalı, ben iyi geceler dedi kim olduğunu.

Jeremy arkadaşlar veya mahallede oynarken üzerinde iken sonraki hafta, online zaman kesik kesik çalmak. Mark ve ben takas e-postalar aşk notları oldu. Biz birbirimiz için istemişti. Hatta hiç karşılaşmamış olan iki kişi birbirini seviyor ki aptalca görünüyordu, ben bir an için bizim sevgi şüphe yoktu. Ben bir arkadaşım, sevgili ve sırdaşı olarak işaretle güvenmek gelmişti. O ben uyandım zaman düşündüm kişi ve ben geceleri uykuya yattı gibi düşlerimde içine benimle geldi insandı.

O yüzden bu kadar kısa bir süre içinde bir kişiye bağlı hale gelmiş olabileceğini bana inanılmaz, ama ben vardı. Onun için hiçbir şüphe hislerim vardı. Bana yaptığı şekilde anlaşılan dünyada başka bir kişi yoktu sanki görünüyordu. Aynı anda aynı kelimeleri söyleyebilirim bizim sohbet zamanlar vardı. Olayın Biz defalarca bu konuda gülerdi. Birbirlerine Bizim bağlantı öylesine güçlüydü. Birlikte zaman online harcanan zaman canlı hissettim. Tanıştığımız ve konvansiyonel koşullarda tarihli olsa bile, biz herhangi bir yakın olabilirdi hayal edemiyorum. Ve ayrıca, toplantı çevrimiçi yerine kapanış saatinden bir barda, toplantı insanların her zamanki gibi oluyordu.

Haftanın sonunda, biz yine bir telefon görüşmesi denemeye hazır olduğunu karar verdi. Jeremy üzerinde uyku için bir arkadaş evine gidiyordu, ve erkan’a konuşmak için mükemmel bir zaman gibi görünüyordu. Ben giyinmiş ve bu benim gibi makyaj ve çivi gerçek tarih oldu yapmak almalısınız gibi hissettim. Ben çok heyecanlandım. Ben bunu halka işitme kaçırmayın yüzden odadan odaya kablosuz kullanım taşıdı. Biz de bir yokmuş kabul etmişti ama zaman benim zavallı duygusu güveniyor ve o çağırdı anda bir işim hakkı çalıştırmak istemiyordu. Zaten nedeniyle arkadaşım Karen aptal karışma onunla bir çağrı boşa ve ben artık bekleyen Mark tutmak için daha iyi biliyordu.

Telefon çaldığında, ben şaşkın ve heyecanlı atladı. Ama ilk halkasında telefona cevap istemiyordu, bu yüzden telesekretere üzerinde açık hemen önce o kadar kapma, yüzük sayma, derin nefes kendimi zorla ve rahatla. “Merhaba?” Ben sesim çok boğucu ve seksi hale yanıtladı. Orada Merhaba, seksi diğer ucunda dedi ses. Onu duydum midem düştü. “Ne istiyorsun?” Ben diğer ucunda benim eski sesi olduğunu fark, artık, çok tatlı değil yanıtladı. Lanet olsun kendi kendime düşündüm. Ben bu pislik konuşuyorum ise Mark aracılığıyla almak için deneyin değil umuyoruz. O Jeremy mahalle çocukları bir çift ile yaptığı ayak bileği oyun futbol bükülmüş olan söyle devam, ve o buzlu ve bütün gece yüksek olan ise, Jeremy hala zarar yürümek için şikayetçi oldu. Bana onu almaya gelip bir xray için doktorlar onu almak istedim. Neredeyse evden ve Mark’ın çağrıyı kaçırmak istemeyen, bunu kendisi yapmak için söyledim, ama kendimi durdu. Ben isteği muhtemelen eski Jeremy gelen ve geldiğini biliyordu. Her zaman Jeremy zarar veya herhangi bir şekilde üzgün, sıkıntılı oldu, o zaman konfor ve yardım için beni saught. Ben bu sefer onu üzdüm istemiyordu. Benim carkeys ve çanta ben John, benim eski söylediğim gibi toplayıp, ben yoluma oldu. Ben sol ön kapının koltuğa telefonu fırlattı. Neredeyse ben driveway çıkardı olarak zil telefon duydum, ama benim aşırı aktif hayal olarak kapalı salladı.

Ben bir Pazar akşamı Acil odası, yoğun bir yerde harcandı birkaç saat hangi 10:00, sonrasına kadar dönmedi. Jeremy sadece onun ayak bileği burkulan xray kırığı için olumsuz oldu. O, ancak bir ücretsiz ayak bileği şal ve koltuk değnekleri serin bir dizi aldın, ben o etrafında onları salladı ve onlara kendini dengeli bir şekilde başka bir yaralanma sonuna kadar gittiğini hissettim. Evin çekti ben az söylemek frazzled oldu. Kapıdan Yürüyüş, ben kilidi ise bir kolunun altında dengeli Jeremys çanta, ben cevap maching yanıp görmek için odanın attı. Bekleyen üç mesajlar. Lanet olsun, lanet lanet, kendi kendime düşündüm. Gece başka bir yarım saat sürdü için Başlarken Jeremy yerleşti ve ben oturdum ve mesajları dinledi zaman geç oldu. Bu benim hayal mesai çalışma değildi gibiydi. Onun iletide damgası itibaren ben evden dışarı fırladı gibi onu çağıran olması gerekiyordu. Başka bir mesaj yine onu bir kaç saat sonra oldu. Ben sesinde acı ve hayal kırıklığı duyabiliyordu. Üçüncü mesaj ne soran, John ve neden değildi biz eve henüz. Ben şeyler kendini işlememesi için ona küfretti, bana Mark konuşmak için bir şans mal olmuştu. Kim tekrar fırsat alacağı zaman biliyordu. Ben şimdi 11:30 gösterdi saatine baktı ve ben geç olduğunu Mark ulaşmaya çalışın biliyordu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort