İlk Kez Arkadan Verdim Anal Sİkişim

By

Merhaba Arkadaşlar götten nasil sikilir? Önce erkekler bunu iyice okusunlar.. Acısız sızısız bizimde zevk almamizi istiyorsanız lütfen Önce güzel bir yalayın deliği..

universiteli kiz gotten siktiriyor

 

Hayatımda yaşadığım ilk anal sex deneyimimi hikayexyz.com anlatmaya karar verdim. Üniversite son sınıf öğrencisiyken yurtdışındaki akrabalarım bana sürekli dolar gönderiyordu. Ben de 20 Mayıs seçim günü olduğu için 19 Mayıs’da kuyumcuya gidip dolar bozdurmak için yola çıktım fakat tatil olduğu tamamen aklımdan çıkmıştı. Kuyumcuya gittiğim o gün hiç tanımadığım bir adamla hayatımın ilk anal seks deneyimini yaşadığım ve yaşadığım bu deneyimin tün detaylarını sizlere anlatacağım.

İçimden söylene söylene adamın yanına tekrar gittim ve öğrenci olduğumu, parayı burs olarak aldığımı ve benden kar etmemsini söyledim. bana ayaküstü öyle bir teklif yapmıştı ki yani pek kaşar bir kız olmasam bile bu teklifi görmemzden gelemezdim. Bu teklifi yapmadan önce bir kaç dakika pazarlık etmiştim tabi, işte öğrenciyim burs param falan filandan sonra “sana bir teklifim olacak, eğer kabul edersen sen kaç liradan bozmamı istersen o fiyattan bozacağım” dedi. Önce kuşkulansamda “teklifin nedir, dinliyorum” dedim. Bana hiç utanmadan çekinmeden “az önce seni arka profilden uzun uzun izledim ve kalçalarından gözümü alamadım. Yapıyorsun demiyorum ama eğer istersen senin belirleyeceğin bir ücret karşılığında bir kaç dakika beraber takılabiliriz” dedi.

bakire kiz gotten veriyor

Aslında bu teklifi ilk kez ondan alıyordum desem yalan olur. Pek söz etmesini sevmem ama kalçalarım gerçekten normalden biraz daha büyüktür :). Daha öncede bir iki defa böyle ahlaksız teklifler aldığım için alışkınım desem abartmış olmam. Başta teklifini kabul etmedim ama hem paramı bozdurmak hemde faiş fiyatta kar etmek için teklifini kabul ettim. Yalnız kabul etmeden önce baş başa kaldığımızda neler yapacağımızı sormayıda ihmal etmedim. Üniversite dördüncü sınıf öğrencisi olsamda, ayda bir erkek arkadaş değiştiriyor olsamda o güne kadar, yani ilk anal sex yaşadığım o 19 mayıs gününe kadar hiç tersten ilişkim olmamıştı. Teklifini kabul ettikten sonra nerede yapacağımızı sordum. Hemen ilerde duran umumi tuvaletleri işaret ederek “orayı işleten benim arkadaşım, bayanlar tuvaleti genelde boş oluyor, orada yapabiliriz” dedi.

Öncen o bende arkadan tuvalete doğru ilerledik, önce ben merdivenlerin başında bekledim ve oda arkadaşı ile birşeyler konuşarak bayanlar tuvaletine doğru girdi. Girmeden önce bana bakarak göz işareti yapıp onu takip etmemi söyledi. İkimizde içeri girdiğimizde önce paramı bozmasını ve hatta normal fiyatının yarısı kadar daha fazladan bozmasını yoksa ilişkiye girmeyeceğimi söyledim. Teklifimi kabul etti, önce paramı bozup ardından bir miktar daha para verdi ve içeride sıralanmış tuvaletlerin en sonundakine girdik. Bir yandan ilk defa götümü siktirecektim bir yandanda aletinin ne kadar büyük olduğunu merak ediyordum. Daha önce götten sikiş konusunda tecrübe sahibi olmadığım için canımın acıyacağını düşündükçe içime bir ürperti giriyordu.

Önce altımdaki pantolonu sıyırarak dizlerimin üzerine kadar indirdim, ardından iç çamaşırımıda aynı şekilde pantolonuma kadar sıyırdım ve ellerimi duvara dayayarak hafif domalıp beklemeye başladım. Götüme girmeden önce parmağını ağzıma sokarak yalamamı söyledi. Parmağını ağzıma alıp bir süre yaladıktan ve ıslattıktan sonra ağzımdan çıkartıp göt deliğimin üzerine koydu. Koyar koymaz içime sokmamıştı ama, önce göt deliğimi okşayarak oynamaya başladı, ardındanda parmaklarını teker teker götüme sokmaya başladı. İçime girene kadar pek zevk almamıştım, aksine içimde bir korku vardı ama götümün parmaklanması ile birden zevk almaya başladım. Çok geçmeden hızlı hızlı götümü parmaklarken gözlerim yarı açık yarı kapalı şekilde inleye inleye zevk alıyordum.

Bir kaç dakika boyunca götümü parmaklattıkta sonra bana “hazır mısın artık” diye sordu, bende “evet hazırım başlayabiliriz” dedim. Parmaklarını götümden çıkarttıktan sonra yarrağını eline aldı ve başına tükürüp götüme doğru dayadı. Göt deliğime gelinceye kadar izleyebildiğim süre boyunca izledim ve başımı daha fazla çevirip göremediğim anda ise başımı önüme çevirerek tavana doğru bakmaya başladım. Artık içime girmesi an meselesiydi o yüzden içten içe kendimi sıkıyor, acı çekmek için hazırlanıyordum. Derken yarrağının baş kısmı götüme girdiğinde en ufak bir acı bile çekmeden devamıda içime doğru kaymaya başladı. Daha o günden, o ilişkiyi yaşarkan 19 mayısın benim için unutulmaz bir gün olacağın düşünüyordum açıkçası.

Derken önce yavaş yavaş girip çıkarken birden hızlandı ve göt deliğimi deliler gibi sikerek ellerini belime dolayıp her içime girdiğinde sert bir şekildede beni kendine doğru çekmeye başladı. Tuvaletin içerisinde ayakta adeta götten tecavüze uğruyor gibiydim, öyle sarsılıyordum ki dayak mı yiyordum yoksa sikiliyormuydum belli değildi. Sonunda çok geçmeden götümü siktire siktire orgazm olmaya başladım, tabi ben orgazm olduktan sonra onunda içime boşalması gecikmedi. Boşalmadan önce “içine boşalabilir miyim” diye sormuştu, hayır demek için başımı sallamaya çalıştım ama başarılı olamamışım demekki hepsini içime boşalttı. Spermleri götüme akarken onları hissetmemiş olsamda içimden çıktığında götümün arasından bacaklarıma doğru aktığını hissettim.

Google Amca:

  • am göt sikiş hikayeleri
  • sikiş hikayeleri göt delisi
  • ispanyol kizlarin ilk gotten sikis hikayeleri
  • GÖTTENSİKİLENKIZHİKAYESİ
  • anal sikiş hikayesi
  • Anal sikis hikayem
  • Anal hkayem
  • anal hikayeleri
  • Anal harika sikis hikayem
  • Anal harika hikayemiz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort