Guzel Amcikli Kadin

By

Bazı adamlar biz çok sonra o onun numarasını değiştirdi sadece bir kez seks var çünkü onunla temas değilim bilgilerinize onun numarasını istedi. Ben o seks hikaye planlanan şeyi önceden ve benimle irtibata yeni sim kullanılan düşünüyorum. Onlar için kelime “Masaj” için benimle savundu bazı çocuklar için bu kez “Masör” kullanıyorum. Eğer memnun adamlar vardır. Tamam tüm yeni yıl vesilesiyle oldu bu hikaye geliyor. Ben B.Tech adam ve iş arıyor tamamlamış ve ben çok ben profesyonel bir ve ben sadece bazı temel biliyor olsa bile masaj yapmak ister. Herkes gibi o benim 1st hikaye için 26 Aralık bana onu geri posta gönderdi.

İkimiz de birbirimizi tanıttı ve o benim ayrıntıları ve resmi sordu. Ben her şeyi gönderdi ve o benim pic bana iltifat. Biz normalde sohbet ve o Haydarabad ve o masaj istediğini söyledi ve o Haydarabad gelmek için beni istedi ama ben o gün Vizag duyuyorum çünkü ben inkar ve ben oraya gitmek için herhangi bir neden yoktur. Aniden ben evde kabul edecek ev kimse Haydarabad gitmek için öneri yaparsanız Yani eğer. Yani usulca onun teklifini reddetti. Ama bana biraz inanç vardı ilk o başında reddedilen de ama bana bazı sohbet yaptıktan sonra resmini istedi ve onun resmini paylaştı. Bazen şans cinsel hayatınızı değiştirmek için nasıl gidiyor inanamıyorum. Aynı şey bana oldu. Ben geleceğim dedi, onun resmini gördükten sonra başında onun teklifi reddetmek için bir beyinsiz bir insanım gibi hissettim. O gülen sembolü kırptı göndermek. Ama o benim irtibat numarası vermez ve ben nedeniyle gizlilik sorunları evime davet etmeyeceğini söyledi. Tamam dedim.

Onun hakkında “Onun adı Keerthi olduğunu. Evli ve 28 yaş ve çok adil n güzel ev hanımı olduğunu. Kocası Bangalore çalışıyor ve o in-laws Haydarabad onunla birlikte kalıyor. Onun yapılar 36-28-38 müthiş. O aktris benziyor. O 31 öğleden sonra Hyderabad gelmemi istedi. Biz sadece benim evden biraz özgürlük alacak çünkü o zaman gece planı ve biz arkadaşımın evinde buluşacak. Tamam dedim ama şimdi Haydarabad benim evden kapı geçiş olsun benim sıram. Ben bir plan kaldırdı nasıl ve aniden bilmiyorum ve ben hemen babamla gittim ve ona şöyle dedi. Babam 2 Ocak üzerinde bir röportaj var ve ben şimdi posta aldım. Babam o zaman şimdi ne yapmalı “dedi. Ben 1 Ocak önce oraya ulaşmak zorunda dedi ve o dilek ama iyi performans söyledi. İçinde ben sevinçle atladı ama ben sadece benim babam önünde başımı salladı. Eğer burada kalmak Yine bana sordu. Ben onlarla birlikte katılacak, böylece arkadaşlarım zaten orada kalıyorsun dedi. O Tamam dedi.

Ben Haydarabad 30. gece bir tatkal bilet rezervasyonu ve ben 31. sabahı ulaştı ve arkadaşımın odasına gitti ve yenilenir ve biraz dinlen. 11’o saat ben Merhaba sevgili Ben Haydarabad şimdi duyuyorum “gibi ona bir mail gönderdi. “Ne zaman bir araya gelecek ve nerede planlıyoruz. O yüzden akşama kadar bekleyin akşam sizi bilgilendirecektir söyledi. Tamam dedim ve tekrar YouTube’da bazı masaj videoları izledim ve uyudu. Ben yine 17:00 de uyandım ve benim posta kontrol etti. AMAN TANRIM! O yüzden hemen hemen 10-15 mesajlar gönderdi Ben nedeniyle yorgunluk ve yolculuğa uyudu Üzgünüz “gibi onu yanıtladı. Mekan nerede olduğunu sordum. O Kukatpally gelip arkadaşının düz adresi verilen söyledi. O 20:00 sonra gelir dedi. Tamam dedim.

Ben tam 8’o saat ile onun adresini ulaştı. Ben kapıyı çaldı. O açtı. Vaov !! O gerçek veya rüya mı? Saat sonraki çift için ben bu güzel kadına masaj vermek için gidiyorum. O kolayca onun göbek ve onun iç görünümü gösteren şeffaf bir siyah sari giydi. AMAN TANRIM! Bu harika. Ben bir dakika orada durmak ve alt onu top gözlemleyerek. Yine içinde beni aradı. Ben başıma geldi ve o kapıyı kilitledi içeri girdi. Bana bazı meşrubat sundu ama tamamen farklı bir duygu, çünkü ben biraz benim 1st deneyim gibi gerildi duyuyorum. O yine benim ayrıntıları ve kişisel bilgilerini istedi ve biz her şeyi paylaştı ve bazı rahat bir sohbet vardı.

O bazı sohbet olacak kadar biz 11:59 de başlayacak dedi ve o yiyecek hazırlanmasında ona yardım etmemi istedi. Ben bu sıcak güzel bir kadın ile daha fazla vakit geçirmek için gidiyorum çünkü ben mutlu hissettim. Ben yiyecek hazırlama ona yardım ve bazen arkasından onu dokundu ve onun koku beni deli yaptı. O arkasında bazı düğüm olduğu bir bluz giyer. Ben bunu aldım düşünüyorum. O sari kesinlikle seksi arıyor. Biz bir duygularını kontrol edemez arkasından onu görseydim. O bazı lezzetli yemek hazırladı ve bizim akşam yemeği vardı. Ben onun için beklemek ya da olmaz olsun eşinin onun hakkında sordum. O yasalar içinde o onun arkadaşı ile yeni yılı kutlamak isteyen bu gece geliyor değil diyerek o zaten onu başardı söyledi.

Akşam yemeği yaptıktan sonra biz teras ve bir süre orada oturup gitti. Ben o tam eğlenceli alma olup olmadığını onun cinsel yaşam hakkında sordum. O beklenen ama onun güzel fena değil dedi ne kadar değil dedi. Ben anladım gibi benim başını salladı. Ve onun ve aşağı terasından almak ve iç oda ve kilitli gitti 11.50. O seni arayana kadar bekleyin dedi. Tamam dedim. O yatak odası içinde gitti ve 5 dakika sonra o içeri gelmemi istedi. Onun dekorasyon için hayrete. Burada ne oluyor? Ben şans inanamıyorum. O gül yaprakları ile yatak dekore edilmiş ve o yatak etrafında bazı mum düzenlenmiş ve ışık çok loş ve mükemmel bir romantik bir ortam var. Ben deli hissediyorum. O 1kg dondurma pasta aldım ve 12’o saat çan saati değişmekteydi zaman o bana “Mutlu Yeni yıl ve ben aynı şeyi yaptı ve biz pastayı kesti” diledi. Hayatımda ilk kez “kadın bir şeyler yapmaya karar verdiyseniz ve yaptılar eğer bundan daha mükemmel bir bulamadığını” Ben böyle hissettim. Korku !!! Harika !! Kelimeler gelmiyor. O böyle her şeyi düzenlenmiştir. Şimdi asıl eğlence başlıyor.

Şimdi o en başlayalım kulakları beni fısıldadı. Ben onu sari değiştirmek için sordum ama o ben o zaman benim sari kaldıracaktır isterseniz benim sari üzerine bunu söyledi. Şimdi sari üzerine masaj onu karşılamak için bana kalmış. Ben en azından (Telugu In) sizin Paita kaldırmak sordum. O bunun için anlaştılar ve kaldırıldı. Şimdi ona bluz ve alt ile ayakta duruyor. Vaov !!! Onun göbek çok iyi durumda. Ben sürekli o bakıyorum. Yine duyulara geldi ve bana doğru sırtını bakan yatakta yatmak istedi. O da aynısını yaptı.

Bu sefer üst başladı. Ben usulca saçlarını okşayarak ve o zevk. Ben yavaş yavaş onun bluz düğüm ve sırtında GÜVEL başlayan undid. Ben hurma ile onu geri ovuşturdu ve bazı yağ dökün. Ben o tamamen kapalı olduğundan arkasındaki ilgisi yoktur düşündüm ve ben gidersem ön bazı şans olabilir ve ben bu tarafı açmak için sordum. Bu sefer yine üst başladı ve onun boyun bölümü üzerinde ellerimi yerleştirilir ve ona bazı yumuşak dokunuşlar vererek. Ve ben göğsüne ve çok yavaş orada ovuşturarak indi ve yavaş yavaş onu bluz ve sutyen üzerinde onu göğüsler dokunmadan içinde ellerimi takılı. Onun sutyen çünkü onlar çok sıkı.

Benim yarrak benim pantolon içinde zirveye konuma sahiptir ve o gözlenen ve o şey bu gece ne olacak biliyor ve o eylem için kendini hazırladı. Sonraki ben aşağı geldi ve onun göbek ellerimi yerleştirilir ve usulca ovuşturarak başladı ve eklenen parmak karnına içine ve döndürülmüş ve bazı çevreleri yaptı. Şimdi bazı el gül yaprakları ve onun göbek ve onu tekrar ovuşturarak başladı ve o sadece basit sevdi, bazı yağ ile yerleştirilir almak. Ben u elbiselerini çıkarmak olup olmadığını sordum. O utanarak başını salladı. Ben tamamen soydu. O önümde çıplak ve o daha sonra rahat hissediyor bu yüzden de benimkini kaldırmak istedi.
Ben her şeyi kaldırıldı ve her ikisi de artık çıplak bulunmaktadır. Onun güzel vücut o loş ışıkta parlayan ve onu göğüsler şekli oldukça iyi ve onlar da boyutu çok iyi. O 6-7 inç benim dikilmiş yarrak bakıyor. O başlatmak istedi.

Şimdi ayak başladı ve onun diz ve ona masaj kadar bazı sıvı uyguladı. Ben ona ayak ve bacaklarının etli kısmını ovuşturarak devam. Ben orada yapılır ve ben onun uyluk taşındı ve onun uyluk onu etli kısmını sallayarak başladı ve o zevk. O benim eylemleri ile kalın oldu ve orada durmak ve benim am ovmak istedi. O düzgünce onu am temizlenmeli ve orada hiçbir saç yoktur. Benim her iki başparmak ile onun am ovuşturarak am ve o zevk içinde gözlerini kapattı. Yine kes dedi. O onu am yalamak istedi. Onu kelimelerle atladı ve alınan bazı gül yaprakları ve onu am girişi tutulur ve yalamaya başladı ve iyi kokuyor. O ahahahhah mm ahhhhhhhh zevk inleme. Ben benim orta parmak takılı ve benim parmak ile ona lanet başladı. Tüm ani ben bu durdu ve yakın ona gittim ve dudaklarını smooching başladı ve onu yumuşak göğüsler bastırdı. Bu iyi hissettiriyor. Bir sonraki bölümde kalan devam edecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort