Gey Kocamı Aldattım Azmıştım Çünkü

By

Kocam benim gay olduğu için benle İlişkiye girmiyor siki kalkmıyordu.. Benimkide can sonuçda amına koyim dimi. Amcığım ateş alev Yanıyordu. Artık masturbasyon yapmakdan bıkmıştım. Kendime parmak soka soka ellerim nasil tuttu 😀

 

baldiz sex resimleri

 

Her hafta sonu kocamla birlikte bir AVM’de bulunan hikayexyz.com cafeye çay içmeye gideriz. Bir hafta giderken ben üzerime dekolteli bir t-shirt ve kırmızı bir tayt giymiştim ve oldukça seksi görünüyordum. Kocamla birlikte cafede muhabbet ederken muhabbetimizi kocamın telefonuna gelen çağrı böldü. Kocam iş ile ilgili olduğunu söyledi ve yanında bulunan laptopunu çıkardı ve çalışmaya başladı. Ben de yanında canım sıkılır diye AVM’yi gezmeye başladım..

Sonra benim arkamı döndürdü ve perdeyi tamamen kapatarak götüme eğildi. Hem emiyor hem de dilliyordu benimse ayaklarım yerden kesilecek gibi oluyordu. Bakmayın ben kocamı defalarca aldattım ama ilk defa başıma böyle bir şey geliyordu. Kulağıma doğru eğilip yavrum tadını çıkarmaya bak biraz hızlı davranıyorum ama senin amını terletmek için oda dedi. Sonra da tükürükle yarrağının başını ıslattı. Kalçalarımı kendisine doğru çekerken öyle bir sıktı ki çığlık atmamak için kendimi zor tuttum. Sonra yarağını bir defa götümü iki yanağının arasında yukarı doğru sürttükten sonra külotumu sol eliyle tutup kaldırdı ve yan tarafına kaydırdı. Artık amım tamamen ortaya çıkmıştı. Amıma da bir süre yarrağını sürttü ve yarağını amıma soktu ve bir iki defa gidip geldi.

Diğer yandan da iki mememi elleri ile sıkıyor beni daha çok zevke getiriyordu. Sürekli gidip gelmeye boşaldı hızlı hızlı gidip geliyordu şak şak şak şak diye ses çıkmaya başlamıştı. Yan kabinde biri varsa kesin duymuştur yani öyle bir ses çıkıyordu. Sonra ben götümü iyice kasıklarına dayadım. O da sessiz bir şekilde kalçalarıma tokat attı. Sonra hemen tabureye oturdu ve ayakta zor tutunan beni kolumdan tutup kucağına oturttu. Kalın yarrağını yine külotumu yana çekerek soktu. Bu defa da alttan pompalamaya başladı. artık ben de yanıyordum. O dakikadan sonra ben inip kalkmaya başladım onun kucağında. Götümü de sert bir şekilde iki yana sallıyordum. Ben bunları yaparken o da alttan son sürat pompalıyordu. Artık amım sırılsıklam bir haldeydi.

Sonra bir anda ayağa kalktı ve birden hızlı bir şekilde sokup çıkarmaya başladı. amıma o kadar sert girip çıkıyordu ki canım acımıştı. Sonra beni duvara yasladı ve bir iki defa diye ahhh ahh diye amıma kökledikten sonra boşaldı. Daha sonra da beni duvara yaslamış birr şekilde dudaklarıma yapıştı. Elini de amıma atmış bir şekilde amımı okşuyordu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort