Gelinle Gerdek Gecesi Anlatıyor..

Evlendikten sonra İlk gece acıyormu? Neler yapiliyor.. İlk gecenin tutkusu farklıdır. Kız vermez erkek ister.

By

Ev boş kalınca düğünde ayarladığım gelinin kardeşi ile yakınlığı  kurmuştuk işi evde bitirecektik evi toplamamız için anahtarı bize bırakmışlardı bende evden bir şeyler alıcam diyerek kızla anlaşıp eve geçtik eve girdiğimizde direk sevişmeye başladık yatak odasına girdiğimizden geceden kalma kan lekeleri vardı sıra bizdeydi lekeyi tazeledik

trende kizla beraber oldum ciplak fotolar

O sırada benim alet çoktan arşa ulaşmıştı.Kalkanın önüne geçemeyeceğini bilen Büşra hemen beni soymaya başladı ve öpüşmeye başladık. Büşra’nın beyaz straplez bluzunu parçalayarak çıkardım.Altındaki mini elbise ve siyah külotlu çorabı hiç çıkarmadan direk öpüşerek yatak odasına gittik.Yatak odasına gittiğimizde abimin ablamı bir güzel siktiğini yataktaki kan damlacıklarından anlamıştım ve bende aynı şeyi yapmak istediğimin farkına vardım.

Benim aleti bir güzel yalamaya başlayan Büşra beni iyice azdırmıştı. Kucakladğım gibi yatağa attım.Adult hikayelerden de tahrik olduğum etiğini kaldırdım ve külotlu çorabını yırttım.Tam amına yarrağımı sokarken Büşra bana dedi ki “ben zaten patlağım aşkım rahatça sokabilirsin.” Bu laf üzerine hem içten içe mutlu olmuş aynı zamanda kızlık bozamayacağım için üzülmüştüm.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort