Gay Seks hikayeleri

By

Bu iyi biseksüel adam Bangalore kalır inşa ve gay sex hikayeleri ben bu sitede hikayeler her türlü okuma ama eşcinsel seks ilgi yoktu değilim, 26 yaşındaki Rohan, olduğunu. Ama bir sosyal site, beni eşcinsel seks düşünmek yapılan bana ilham ve eşcinsel seks eğlenceli keşfetmek için bana yardımcı oldu. Evet, şimdi gururla ben biseksüel ve ben seks hayatının her bit zevk söylüyorlar. Eşcinsel dünyasına girmek için bana ilham adam Jiva olduğunu. Evet ben bir sosyal sitede Jiva bulundu. O geçmiş gay seks deneyimi ile 5.7 inç boyunda, girly görünüm adam, 18 yaşında.

1 yıl önce, ben çok aktif bir sosyal sitesinde ve bir gece merhaba diyerek bir mesaj aldım ve o adam (Jiva) yanıtladı. O çekici oldu. Biz sohbet başladı ve yavaş yavaş birbirimizi hakkında bilmek geldi ve iyi bir online arkadaş oldu. Biz her gün sohbet başladı ve çok yakın oldu ve bir gün Jiva bana bir video bağlantısı gönderdi ve benim görüş sordu ve bir gay seks video oldu. Bu benim için yeni ve o güne kadar sadece kız ilgilendi ve o video beni rahatsız çünkü oldukça garip bir duygu hissettim. Yani ben böyle değildi bu yüzden bu tür garip ve sıkıcı hareket video onu yanıtladı. o gerçek bunu yaparken çok daha eğlenceli olacak ve ben deneyimli ve bağımlısı ve kesinlikle seviyorum diyerek yanıtladı. Bu sözler bana biraz titreşim yaptı ve ne var deneyim sordum? O şimdi her ikisi de zevk ve aynı zamanda resimlerim bazı gösterdi nasıl romantik, ABD’de, onun arkadaşı ile onun geçmiş ilişkisi paylaşımı başladı. Bu beni heyecanlandırdı ve gay seks ve kardeş, arkadaşlar, sürücü, amca vb rolü oynamak yapmak için kullandığınız her gün hakkında konuşmaya başladı o gün bir adam ile gelen seks düşünmek beni yaptı ve ben bu hikayeler okumaya başladım sitesi de ve eşcinsel seks hakkında hayal başladı. Ben gerçek eşcinsel seks başlatmak için beni etkiledi eşcinsel seks ve düşünmek zaman benim Dick sert almak için kullanın.

Bir gün biz ilk karşılamak için bir alışveriş merkezinde buluşmaya karar verdik. Ben böyle bir güzel girly görünümlü adam görmek için şok var ki yere gitti. O bana gülümsedi ve elimi sıktı, elleri öylesine pürüzsüz ve ben onun yüzüne baktı. Fuar pürüzsüz tombul pembe dudakları ile yüz ve o büyük eşek olduğunu gözlemledik. Ben birçok şeyi düşünmeye başladım ve benim Dick yüksek zaman inşa var. Biz bir film izlemek karar verdi ve elimi giren kıçını dokundu ise sinema salonuna gitti. ahh o vardır bu yüzden pürüzsüz göt, bunun için çok mutlu hissettim ve son sırada oturdu. Çok az insan burada ve orada oturuyordu. Film başladı ve biz alçak sesle konuşmaya başladı ve aniden bacaklarımın üzerinde ellerini yerleştirilir. Bir adam tarafından ilk şehvetli bir dokunuş Ahhhhhhh. Ben o da o kadar taşındı ve benim pantolon içinde ellerini hareket yavaş yavaş benim uyluk sevecen başladı ve geri gülümsedi ve ben seviyorum, gülümsedi. İlk kez bir adam benim Dick dokunmadan! Ben bir rüya gerçek gibi hissettim ve film hakkında unuttum. Yavaş yavaş o pantolon içinde benim Dick götürdü ve onun pürüzsüz eller benim Dick inşa yaptı. O yukarı ve aşağı elini hareket başladı ve büyük bir penis var ve elimde tutmak için seviyorum kulağıma fısıldadı. Ben sadece gülümsedi. Sonra o benim Dick yalamak gibi bir duygu olduğunu söyledi. Hatta ben odamda yapacak, insanlar bizi izleyebilirsiniz, burada kıçını patlama ama gibi hissettim söyledim. O için anlaştılar.

Işıklar aralığı mola için vardı ve biz işemek tuvalet için gittim. Ayrıca idrar yaparken o benim dick bakıyordu. Çünkü sert inşa dick işemek zor hissettim. Ben geri salona gelirken, beni azgın hissediyorum yaptığı pembe dudakları bakıyordu. Biz sadece kapıyı girdi ve biraz karanlık oldu ve bana doğru onu çekti ve benim dudakları ile dudaklarını kilitledi. Onun tükürük iyi ve tatlı tadı. O tarafından sürpriz var ve sıkıca bana sarıldı ve o onu seviyor söyledi. Sonra arka koltukta gittik ve film izlerken devam etti. Filmin ikinci yarısında her zamanki gibi başladı gibi elini benim pantolon içine gitti ve benim pantolon halletmek için yeterli cesaret var ve benim Dick çıkardı. Benim Dick o tiyatroda dans ve halka açık bir yerde benim Dick göstermek için heyecanlı hissettim, ama karanlık böylece kimse edebilmek görmek için olabilir, sonra o kadar güzel o okşamaya başladı. Bir saat içinde o benim Dick bağımlısı ve yukarı ve aşağı benim Dick hareket ederken o kadar heyecanlı görünüyor. O içinde bu değerli Dick almak çok mutlu bu gece daha büyük yarak var ve benim salak olacağını söyledi. Biz de gece hayal başladı. Bana 20 dakika içinde boşalmak yaptı. Cum ellerini düştü ve o bana ve benim vücutta aşık olan bir adam görmek için sürpriz oldu, benim cum yemeye tereddüt olmamıştı ve ben mastürbasyon sonra çok rahat hissettim ve filmin sonuna kadar elleri içinde olduğunu benim pantolon sadece. Sonra dışarı çıktı ve daha fazlasını keşfetmek için karar verdi ve biz de çok heyecanlı.

Ben onun bütün eylemleri bir kız benzer olduğunu çok mutlu hissettim. , Yürüyüş, konuşma ve stil gülümseyerek. Onu sevdim. Biz odamda eğlenceli bir sürü vardı ve biz de başka yerlere gitti. Ben hikaye benim sonraki bölümü devam edecektir. Bu hikaye sürprizler ve maceralar ile doludur.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort