Evli Kadina Masaj Sonra Yatakta Siktim

By

Merhaba, bu bir yanlız ve evde kalıyorum duyuyorum Veli 21 yaşından itibaren (Değişik) Rehan olduğunu. Ben 6’5 inç horoz ile uzun boylu ve ince iyi sex hikaye görünümlü bir adam değilim. Ben başında evli bayanlar yönelik çok cinsel duygu yok ama daha sonra onlar pasaport ofisinde bu sıcak bayan gördükten sonra bana volkan gibi yanıyor.

Bu hikayede sıcak bayan Aysel olduğunu. O 28 yaş evli bir bayan. O bir küçük 3 yıl çocuğu var ve kocası Vizag bazı bitki çalışıyor. Ona şekil Hakkında o 36-34-38 gibi şekil yaşıyor. Onlar görünce herkes kıçını aşık. Kesinlikle pantolon bir çıkıntı yaratıyor. Onun göğüsler dışında eşek vücudunun en çekici parçalarıdır.

Ben kızlara masaj yapmak ister ama ben ki herhangi bir deneyimi yok. Yani YouTube bazı videoları izledim ve bazı temel şeyler öğrendim. Ve birçok masaj videoları göz ve bazı online arkadaşları ile sohbet ve bazı küçük hileler öğrendim. Yani “Senin için taze masajı” gibi çevrimiçi ilan yayınlanmıştır ve ben o benim ayrıntıları tuttu bu yüzden benim dileğim ve benim fantezi olarak. Gün geçiyoruz ve herkes masaj alamadım. Bir güzel gün “Merhaba” Ben merhaba cevap mesaj var. O benim ayrıntılarını sorduk ve onayladıktan sonra o ben geliyorum nerede diye sordu. Ben Vizag am from dedi. O da beni dedi ve ben reklamınızı görmüş dedi ve ben taze öğrenen gelen masaj istedi ve çok maliyeti ne kadar bana sordu? Madam Benim zevk ve ben sadece kızları masaj yaparak biraz eğlenmek istiyorum herhangi bir iş çalıştırıyorum yanıtladı. Yani benim için ne kadar para vermek masaj sonra dilek var. O Tamam dedi ve 11:00 de evine Cuma gelmemi istedi. Ben sevinç aşmıştır ve o gün için bekledi. Ve hayal o görünüyor nasıl aklımda çalışan?

Gün geldi ve ben iyi giyimli ve evine gitti. Onun daire ve ben onu düz gitti ve iki kez kapıyı çaldı ve benim için sürpriz O benim pasaport ofisinde belgeleri doğrulama için katıldığı zaman birkaç gün geri görülen bayan. AMAN TANRIM! Onun böyle bir güzellik inanamıyorum. Ben belgelerin doğrulanması için gitti ve jeton ve sıramı bekliyorum aldı ve kocası ile bu bayan varken.

O doğrultusunda ayakta ve kocası dışında bekleyen. O gün o sarı şeffaf sari giyer. Hangi açıkça onun göbek gösterdi ve onun kıçını harika oldu. Bir süre için ben hayrete ve ben pasaport ofisinde sadece bu sıcak güzelliği lanet ediyorum gibi hayal başladı. O bütün geri açığa ve geri ayakta ve onun görünümü zevk ve biraz onu beyaz sutyen arka tarafında görülebilir am gibi bir bluz giyer.

Onunla ancak onunla kocası ile konuşmaya çalıştı ve sonra işlerini bitirdiklerinde bıraktı. Benim için sürpriz ve şans o önümde bir bayan şimdi. O kim sordu ve benim hakkımda her şeyi söyledi ve o bir gülümseme ile beni karşıladı ve kapıyı kapattı. Ben şans inanamıyorum çünkü ben şok hala duyuyorum.

O ben Sakeethika ve ben aynı şeyi yaptı duyuyorum kendini tanıttı ve o bana meşrubat sunulan ve yatak odasına beni yönlendirdi. O çok masaj gibi dedi ve o yapmak kocasını istedi ama o yapmak ilgilenmiyor ve o çevrimiçi arandı ve beni temasa geçti. Ben size bayan gibi bayana masaj vermek benim zevk olduğunu söyledi. Yüzünde hafif bir gülümseme vardır ve şimdi ne yapacağını sordu. Vakit kaybetmeden ben sadece onun elbise değiştirmek ve sadece dedim sari gelmek istedi. O bir süre şaşırdı aynı şeyi yaptı. Onun uyluk beyaz etli çubuklar gibi ve o yürürken onlar titriyor. Onun bölünme bana biraz görünür ve bu beni deli yaptı. Ben pantolon içinde anında vardı. O bir seks tanrıçası gibi bakıyor. Ben yatakta yatmak istedi ve bazı yağ aldı ve onu ayaklarımı ovuşturarak başladı. Yavaş yavaş onu uyluk yakın geldi ve benim hurma ile onu uyluk ovuşturarak ve o keyif alıyor ve onun uyluk ovuşturarak sonra onu am duvarlara yakın gitti ve ben dokundu ve o ürperdi var.

Ben dikkatle onun uyluk masaj ve ben yavaş yavaş kıçını yakın gitti ve külot üzerinde masaj yaparken usulca kıçını basarak başladı. O siyah külot giyiyor ve ben onu külot çıkarmak için onu istedi. İlk başta o tereddüt etti ama sonra o, bir süre düşünür ve kaldırmak istedi. Ben arka taraftan onu külot undid. Kıçını sütlü renk gibi çok beyaz ve ben yavaş yavaş yağı ile onları ovuşturarak ve o ahh Aahhh hafifçe inilti oldu basarak başladı. 10 dakika boyunca böyle yaptıktan sonra onu geri gitti.

Ben ayakta yaşıyorum ve o yatağın kenarında yatıyordu. Bu sürecin kıçını onu yan kısmını dokunmadan benim horoz ben biraz eğmek zorunda onu geri ovmak için. Siz zaten bildiğiniz gibi benim pantolon ereksiyon vardı. Yani o benim ereksiyon ve nazik gülümsüyor veren ama yüzünü kaplayan hissetti. Sonraki sana benim de senin sutyen kaldırın lütfen yapmazsanız sizin sutyen şeritler bazı rahatsızlık yapıyor madam sordum. Yine bana dedi. Devam edin ve ben aynı şeyi yaptı. Şimdi o önümde tamamen çıplak ve ben kontrol kuramıyorum. Bana onu geri karşı karşıya. Ben yavaş yavaş daha fazla eğmek zorunda bunun için boynunu masaj başladı. Benim horoz o benim ereksiyon ve zevk hisseder kıçını ve göbek arkasına dayanıyor tutulur.

Ben bu tarafı açmak için onu talep yüzden Şimdi onu ön kısmı için zamanı. Bazı utangaç ile o yaptı. Ve burada hayatımın en şaşırtıcı görünümü geliyor. Ben hayatımda önümde çıplak herhangi kız görmedim. Bu benim pasaport ofisinde benim lanet ortağı olarak hayal başladı çok kime Ben bu karşılaşan ve çok sıcak bilinmeyen güzellik olduğunu am 1st zaman. Daha ne ben bu hayat için yeterli hissettim biliyorum istiyorum.

Yani yine ayak başladı ve onu am yakın o titreyerek ve ahhhhhh yavaş inleme masaj yaparken ben am onu ön kısmını dokundu bu kez geldi. Ben am onun duvarları ovuşturdu ve onun göbek yakın gitti ve karnına ve GÜVEL içine benim parmak soktu. O ahhhhh ahhhhhhh gibi benim eylem her bit sahiptir ve inliyor. Onun vücudunun, göğüsler en çekici kısmı için zamanı. Ben göğüsler arasında onu göğüsler yağ koyarak ve yavaş yavaş onu göğüsler sürtünme ve başladı. Gözlerini kapattı ve zevk. Bu süreçte benim horoz kalça onun tarafını dokundu ve aniden onu sağ eli ile benim horoz yakaladı. Ben masaj durdu ve o benim gibi şehvet dolu bana gözlerini ve seyir açtı. Yani vakit kaybetmeden ona düştü ve vahşi köpek gibi dudaklarını öptü.

Biz de uzun süre kucaklaşarak öpüştüler ve tükürük arada onu göğüsler bastırdı smooching ve o ummmm ahhhh ahhhhhh inleme alışverişinde bulundu. Ben smooching durdu ve o cennet gibi keyif alıyor onu göğüsler basarak başladı ve o hmmmm Yahhh mmm yüksek sesle inliyor. Ben onu am içine benim orta parmak takılı ve benim parmak onu am vurma başladı. O vücudu sallayarak ve ummmmm ahhhh gibi inilti başladı. O zevk içinde onun uyluk kapanıyor. Beni çıplak ve benim horoz okşayarak başladı ve o ağzına benim horoz aldı. Vaov! Böyle harika bir duygu ben hiç hayatımda hissettim. O ben de ahmmmmmmmmm ahhh inilti başladı benim haber vermeden bir uzman gibi yapıyor.

Şimdi onu am yalamak için zaman zaman onu am ağzıma yerleştirilir ve o bacaklarını genişletmiştir var. Ben beline alıcı tarafından ona yakın yakaladı. Ben o Aahhh ssss uhhhhh ahhh aaahhhhh gibi inliyor ve benden uzak vücudunu hareket ve onun am doğru sıkıca başımı bastırarak .. parmak ile benim orta parmak ve onun girişte ağzıma ve lanet takılı. Ben aşağı ve misyoner pozisyonunda yalan sordum ve o da aynısını yaptı ben şimdi sabırsızlanıyorum. Şimdi onu tırmandı ve bir sabit itme ile onu am benim horoz takılı. O yüksek sesle inledi. Şimdi yavaş yavaş onu am isabet başladı ve o yar lanet aaahhhhhhh sik beni Lütfen beni becer ha yesss ahh gibi inliyor. Ben o pozisyonda en az 15 dakika boyunca onu çarptım ve onu am geldi. 2 dakika sonra benim horoz maksimum boyutu almaya başladı ve bu sefer yanımda yalan sordum ve ben farklı bir konuma denedik. O bana geri onu bakan ve ben bir bacak kadar onu kaldırdı ve ben onu am içine benim horoz takılı ve onu beceriyor başladı. Ben başka bir 20 dakika lanet tarafından onu am gözyaşı ve ben onu am ovuşturdu ve o çığlıklar ve oda onu inliyor ve “thapak thapak” gibi bazı lanet ses ile dolu lanet ederken yine ona cum ve onu kucaklaşarak öpüştüler ve biraz daha pozisyonları denedik ve biz o gün çok keyif aldım.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort