Eski Kiz Arkadasim Gotu harikaydi

By

Slmlar Geçmişte benim kız arkadaşım sex hikayeleri birlikte yaşama ilişkisi oldu, biz oldukça bizim işe karşı işlenen ve iş ve boş zaman az, biz zaman alır zaman birlikte olmak için daha fazla zaman geçirdi biz sonuna kadar çıplak birbirlerinin kollarında . Biz fazla üç yıl ilişki vardı; hala ilk gün diş hekimi olarak bir diş kliniğinde shruthi tanıştım olduğunu hatırladı. Ben tek ve bazı diş sulama sorunu için gitti; o nedeniyle özen için beni azarladı ve o anestezi ile diş çekimi için tarihi sabit. İkinci kez ben tüm oda kadar hafifletmek edildi bulundu onu baktığımızda ettim, ve o dişleri ayıklamak için gidiyor söyledim, o bana uzandı ve o dışarı anestezi olmadan ve nedeniyle ben pek onu tokatladı muazzam ağrı diş çekti ve o düştü ve ona sordum ne anestezi hakkında?

Bir kez sonra ben yanaklarından benim el izlenim olduğunu buldum bu travma kurtarıldı ve onu özür diledi, o sol herhangi bir tepki vermeden ve onu personel hemşire bana açıkladı “Benim için ayrılmış anestezi büyük acı ve bazı çocuğa verildi o acil oldu. Ben Sarı güller ince bazı kırmızı göndereceğiz, hiç daha vardır bir sarı applozing için ona gül ve ardışık günlerde çiçek dükkanı adam bana sordu bir ay sonra bir gün, ben gül sayısının artırılması ve o reddetti gönderdi gül? “Ben onaylı bir tereddüt sonra. Ve ben bir kırmızı var, bu sefer benim adrese iade gül ve cevap diyor “Ben tarih için alınacak kez özür tamamen kabul edecektir.

Bizim ilk birkaç tarihleri sırasında yüzme, artikülatöre, film, kitap kamyon vb ve dördüncü çıkarları üzerinde konuştuk ya da biz film için gitmeye karar verdi beşinci tarih ve 30 tur benim yüzme egzersiz arttığı aynı gün olabilir benim eğitmen tarafından 55 tura. Bu gerçekten ben yatakta düşmek nedeniyle ben hemen yattım kollarımda büyük acıya ev ulaştığında beni koyar. O kaldırıldı orada Shruthi benim için bekledi olan tatlı bir rüyaydı ve ben bu yüzden o benim eve ulaştı ve ben acı acı içinde olduğunu öğrendim gösterdi değildi, o sıcak su masajı verdi ve o benim elbise değişti, ben gasp hissettim benim altındaki aşınma ve erkeklik değil, bu durumda o benim uyluk okşadı gibi benim kasık hissettim ve ben yarım gözlerimi açıp gözleri büyütme işlemi görmeye attı farkettim, o , kulağıma fısıldadı benim uyluk okşadı Ben yorgun değil yani seks değil yüzme” Ben, ona cevap yorgun yaramaz çocuğu olsun. O benim dudakları öptü ve iyi geceler dedi ve koltukta kendini koydu ve benim hayalim biter.

Ben 04:00 civarında uyanıyorum ve banyo odasına gitmeyi dürtü hissettim, ben iç çamaşırı dışında benim penis dışarı alınır ve zor buldum ve sert ve benim işemek değil floş içine yüksek oluyor var. Ben geri geldi gibi ben Shruthi kanepe yalan ve o benim gece elbise giyen ve soğuk titreme olduğunu şaşırttı, şimdi ben rüya değildi fark var ve hepsi gerçek, çünkü ben büyük ereksiyon var uyluk etrafında onu kucaklamanı. Ona benim gece elbise net bir görünüm almış gibi onu mükemmel bir tarafı göğsü açığa ve meme çok hafif kahverengi ve ben pijama onun uyluk arasında ıslak bulundu. Şimdi tam eylem için gitmeye karar verdi, ben çamaşırları ve t-shirt kaldırıldı ve onu kaldırın ve benim yatakta onu koydu, benim elbise kaldırdık giydiğini, şimdi de çıplak ve hala o uyku altında, kendimi konumlandırmış onun üstüne, onu çağırdı ona iç uyluk dokunmadan benim tam uzunlukta penis gibi, “Ben de seni seviyorum Raj yanıt verdi Shruthi seni seviyorum ve ben meme ağız öpüşme ve aynı zamanda yukarı ve aşağı benim kalça hareket başladı, o benim penis vajinaya sürtünme ve göğüsleri, meme, kulak, boyun ve ağız öpüşme yapılan tekrar ha uyku inledi.

O inledi ve benim için onu uyluk açtı, ben onun vajina içindeki küçük benim penis itme vardı, hâlâ uykuda olduğunu ve o ağzını açtı ve benim ilk itme kabul etti. Yavaşça geri başladı ve ileri hala penetrasyon sahip sorunu buldum, bu yüzden birkaç vuruş için yavaş yavaş yukarı ve aşağı tekrar ovuşturdu ve benim penis tam onu sıvı ile kaplıdır. Onu meme ve onu derin içini girdi biraz daha çaba Öpüşme. O tamamen uyandı ama neler olduğunu tanıyamadı? O bağırmaya başladı ben artık birkaç bindirmeler yaptık bu yararlanın ben ağzını kapattı ve benim bindirmeler devam öptü onu sıkı vajina ile çılgınca sürüldü o Raj dur, beni bırakın lütfen “Benim ağız içinde inleme ve bağırıyordu !! Ben bakire değilim. Bunu duyan benim hayvan uyandı ve ben onu onun içinde derin beceriyor devam yukarıdaki durdurulamaz oldu. Her itme Ben onun içinde derin çalıştı. O tamamen direncini kaybettiği ve gözleri yarı kapalı gibi gözyaşları da bazı spermler ve meyve suları sıçrama yapmak onu kedi beceriyor boşalma sonra, ben onun içinde benim beyaz şeyler döktü ve onun içinde derin bang sürekli 15 dakika sonra, aşağı çalışan inilti başladı yüzüme ve yüzüne vajinaya ve dökülen dışarı ve ben tamamen çöktü ve onun yanında düşer.

Benim yatak örtüsü uyanmak gibi ertesi gün sabah kan dökülen ve o notu ile gitmişti, Bu zaten içeyim çok kötü ve uyku ve seni tekrar görmek istemiyorum iken benim bekaretimi çaldı. I hayal kırıklığına oldu ve suçlu hissettim ve benim iç hayvan lanetli. Ertesi gün ben Shruthi yabancılarla konuşmak gibi değil, bir personel yanıtı vardı diş kliniği çağrıda, onu hücre denilen ve benim numara bloke bulundu. Yine onu görmek için bizzat gittim ve ona nişanlısı Rahul tarafından refakat bulundu ve bir akşam ben yanlışlıkla onu bir araya geldi ve onun nişanlısı onu hasta olarak beni tanıttı ve her ikisi de sol. Ben onun için bir not bıraktı ben senin hayatında olacak ama en azından bana özür dilemek için izin değilim gayet iyi, ben harap bizim ilişkisi ve ben artık hayatının bir parçası olarak durmak hak duyuyorum.

Benim randevu 07:00 civarında sabit Shruthi ın diş kliniğinden çağrı vardı yaklaşık üç ay geçmiş ben onu personel bir kahkaha vardı biri diğer tarafı ihtiyaç ve telefon kesmeyin söyledim. Ben karıştı ve hala bir çok aşk shruthi oldu ve onun ofisini ziyaret etti. Ben dışarıda bekleyen hastaların onu diş kliniği çok ulaşmış gibi, geçmiş 07:00 kimse beni aramak için rahatsız ve ben yalnız bıraktı idi. Zaman 4 saat nedeniyle üzerinde benim randevu gider ve ben ele ve hala bekliyorum değildi gibi. Ben 23:30 son hasta olmuştur zaman ben ona yüzünü kaldırdı 5 dakika sonra yüzünü kaldırmak için bekledi ve sen bana sordu, ben de çağrıldı ve ben doktor azarlamak için öfkelendi ve Shruthi onu sandalyede otururken buldu istiyorsun? “Ben onun yüzünü benim öfke kayboldu ve ben eritmek için belirtilen gördük bir kez.

Yine bana sordu sen? Tamam” Ben sadece onun yanında gittim ve onun yüzüne baktı ve o, kalbim başlangıç pompalama ve benim hormonlar dengesini neden güzel olduğunu ve seni geçen gün manhandling için üzgünüm ona, ben bazı Ben gerçek bir olay olduğunu düşündüm ve sizin için seviştim diye kesildi ve bana sordu ne istiyorsun? “Ben biraz rahatsız oldu ve onu keskin sordu personelinizin beni aradı “diye sandalyeden kalktı ve beni iki kez tokatladı ve söyledi rüya bu özür sormak yoludur? “Ben şaşırdı. Yine o beni tokatladı ve o ne gül oldu tokatladı tekrar neden son üç ay içinde aramadı mı? Beni sorguladı? Seks sonra b ***** beni koymak için çalışacağız d? Hala beni seviyor Onu tutun ve tutkuyla onu parlayan dudakları öptü ve ona sordum bu kez? Zamankinden daha çok diye yanıtladı ve ben benim nişan kırıldı. o dişçi ceket kaldırıldı ve o saç gevşetti ve bana sordu ne bekliyorsun?

Ben sadece onu kaldırdı ve hasta ve tedavi için koydu açı sandalyeye, onu taşıdı? Onu son kez yaptığı gibi tedavi için dikkatli Bu kez, ben sadece eteği aşağı çekti ve, o sadece başımı tutun onu külot içinde ağzıma koydu ve “Ben bir duş gerekir bu dur lütfen, dedi ben izin kabul onu duş girmek için.

Birkaç dakika sonra ben duş tamamen çıplak ona katıldı ve onun özel bölümlerini kapsayan soluk soluğa. O beni gözlü ve orada birkaç dakika için aşağı Eğer 100km çevresi herhangi bir bakire izin vermez böyle bir adam. Ben biraz rahatsız oldu ve ben gibi düşünmek ukala değilim Onu yanıtladı! Sen istisna diğer gün vardı; Ben çok kötü bir gün geçirdim! Ve bana sevecen ve her yerde beni öpmeye olduğunu hayal vardı, ben gerçek olduğunu kabul ve sizi tartaklandı, sen zarar eğer ben son derece üzgünüm! Diye bir dakika sessizce bana gülümsüyordu ve cevap verdi,” Eğer gerek olmak biz aynı şeyi yapardı, ve tersi benimle derin ilişkiye yapıyorduk ve birkaç dakika sonra aynı şeyi yaptı, daha sonra bu sabah erken rüya sahip olduğunu yorgun olmasaydı suçlu, o, rüya ve gerçek değildi ve o kıkırdadı.

O yakın geldi ve onun göbek dokunmadan benim dikilmiş penis gibi geri adım atmış. O bana gülümsedi ve Ben size üç ay geri yapılan aynı şeyi tekrarlamak istemiyorum sadece uzun boylu kişi değildir ama tüm vücut parçaları büyük ve daha uzun dedi. Ben sadece diz çökmek ve onun sıvıların dolu yüzüme dakika içinde Raj diye başımı sıkı tutun gibi vajinaya öptü ve inledi ve dedi ve biz duş başladı. Ben klinik alanına geri onu almış ve onu yere oturdu yapmak vardı, ben onu kucağıma onu almış, bacaklarını benim kalça kapsayan ve yavaş yavaş yukarı ve aşağı onun kalça kaldırdı edilir tersini oturdu, benim horoz konumdaydı ve hala gerginlik ile girilen ve o benim boyun tutuyordu ve onun kahverengi meme, pembe dudaklar, koyu renk gözleri, ıslak saç, sağ yanakta küçük köstebek, onun çene çok daha az görünür skar tahrik etti, birkaç dakika sonra, yavaş ama tutkulu aşk yaptı beni vahşi bit ve ben aşağı onun yukarı kaldırın başladı ve ve gözlerini kapattı ve kulağıma, dudakları öpmeye başladı ve her yerde benim çene ve onun tükürük yaladı.

O her itme için ismimi mırıldanarak ve nihayet o çok birkaç kez geldi ve ağır bir nefes soluk soluğa ve bu dur lütfen bana yalvardı ve her zamanki gibi ben değildim ruh ve yukarı ve aşağı kalçasını kaldırmaya başladı ve çok she itme ha ha ha bağırmak başladı ve ben benim uzun vajinaya beyaz maddeleri bekleyen ve başka birkaç dakika için onu yukarı kaldırarak ve aşağı ve bizim sıvılar ile benim penis benim penis ve vajinaya ve düşmek arasında kaçar girdiniz serbest olması çiçek. Bir kenara koymak ve elini tutmak ağır nefes ile, kapıyı çalmak ve onun sekreteri biri mam neredeyse gece yarısı bir akşam yemeği için bir şey gerekiyor diyordu vardı. Shruthi yanıtladı benim işim sadece başladı, henüz bitmiş değil ve benim öğle bırakabilirsiniz lütfen dikkat çekmek için biri var oldu. Diğer tarafı kahkaha kıkırdayarak ve iyi geceler” cevabını verdi.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort