Erkekler Bana Tecavüz Etti

By

Evet arkadaşlar size başımdan geçen çılgır bir olayı anlatmak istiyorum. Ne olduysa Piknik e gittiğimiz gün ormanda . Oldu. Ben Türk değilim alman kökenliyim. Ama nedense türk erkekleri bana tecavüz etti..!

 

gotten yerken yarrak yalayan liseli

 

Evet değerli sex hikayeler takip edenleri ben ormanda gezerken bakire dönemlerimden tecavüze uğradım. büyük göğüslü, beyaz tenli, sarışın, yeşil gözlü, balık etinde bir kızım. Sevişmek benim hayat kaynağım. Size başımdan geçen harika bir macerayı anlatacağım. Her zyalnızn olduğu benzer halde yine bir pazar sabahı koşuya çıkm

ıştım. Ormanda koşarken bir kızın çığlıklarını duydum ve oraya doğru gitmeye başladım. Tam olarak beş kişi bir kızı ortalarına almışlardı. kızla doyasıya sevişiyorlardı. Arkadaki, o dev aynısı şeyini kızın kızlığına sokup sokup çıkarıyardu. Diğerleride boş durmuyorlardı tabii. Kendi kendimi doyum etmeye başlamıştım. Çünkü gördüklerim beni çıldırtıyordu. Ve bir anda hepsi birden kızın içine ağzına arkasına göğüslerine heryerine boşalmaya başladılar. Beni fark ettiklerini gördüm. Ordan kaçmak istedim yalnız canım hiç kaçmak istemiyordu. Çünkü bende o muhteşem zevki yaşyalnızk istiyordum. Hemen bbüyüksi koştu ve beni kolumdan tutarak arkadaşlarının yanına götürdü. Üzerimde pembe kısa bir tayt üstümde ise kısacık bir penye vardı. Göğüslerim yandan gözüküyordu. Erkeklerin hepsi tahrik olmuştu.

Ve bu benim güzeluma gitmişdi. Bbüyüksi beni tutup yerde zevkle kızvaran kızın yanına yatırdı. Erkeklerden esmer olanı taytımı ve penyemei çıkarıp beni çırılçıplak hale getirdi. İçimde iç çyalnızşırını göremeyen adamların o koskoca penisleri bir anda uyanmıştı. Ben yerde yatıp onları izliyordum. Onlara ben kızım kızlığımı bozmayın diye yalvarıyordum. Onlarda bana sen sus orospu diye söyleniyordu. Bbüyüksi saçımdan tutup koskoca penisini ağzıma soktu. Boğulacak benzer haldeydim. Diğer erkekte penisini göğüslerimin arasına sokup sokup çıkartıyordu. 3. erkekse kızlığıma sokunca bir anda kanlar fışkırdı. Ve artık kızlığımın kalmadığına inanıyordum. 4.erkekte tabii ki kalçalarımı ikiye ayırarak arka deliğime o koskoca penisini yerleştirdi. Hem zevk alıyor hemde kızlığımın bozulduğuna inanamıyordum. Son kalan erkekde yanımda duran kızla sevişiyordu. Ve bir anda kızlığımı bozan erkek içime büyük bir şevkarle boşaldığını hissettim. Bana “sen neymişsin be yavrum fazlaca güzel bir kızlığın vardı yalnız bozuldu” diyerek gülüyordu.

Diğer adamların hepsi penislerini çıkartıp ağzıma boşaldılar. Diğer kızı beceren erkek hemen kadınlığıma atladı ve oda bir atılım koyarak beni halletmişdi. Yanımdaki kızla beraber yerde zevkten kıvranıyorduk. Erkeklerin hepsi o kızında benimde elbiselerimizi alıp gittiler. Koskoca ormanda korkarak çırılçıplak giyecek birşeyler arıyorduk.Bir ada ikitane çocuğum yanımıza geldiğini gördük. Çocuklardan bbüyük 16 diğeri ise yaklaşık 18 yaşındalardı galiba. Onlar hemen üzerindekileri çıkarttılar. Çocuklardan bbüyük eğilip kadınlığımı yalyalnızya başladı. Diğeride yanımda duran kızı yalyalnızya başladı. Erkeklerin yaşı ufak olmasına rağmen penisleri baya büyüktü. Beni yalayıp yuttuktan sonra artık seni domaltıp düzmenin zyalnıznı geldi diyerek beni domaltıp oracıkta kadınlığıma koskoca penisini yerleştirdi. Diğer erkekte biz ne yapıyorsak onu yapıyordu. Çocuk kadınlığımdan çıkartığı penisini arka deliğime soktu. Arka deliğim adeta yırtılacak benzer halde oluyordu. Ama fazlaca zevk alıyordum. O yüzden hiç sesimi çıkarmıyordum. Çocukların ikisi birden benim benim suratıma boşaldılar. Ve hemen ordan ayrıldılar. Bize burada bekleyin size giyecek birşeyler getireceğiz dediler.

Aradan 10 dakika geçti ve çocuklar bana bir mavi südyen ve kırmızı ipince bir kilot birde bembeyaz ince bir çorap verip bu tarz şeyleri giyin dediler. Yanımdaki kız orda yine çırıl çıplak kalmıştı. Yerde uyuyordu. Benimde dayanacak gücüm kalmamış boşalmak istiyordum. Çocuklar beni bir arabaya bindbüyükp evime civarı götürdüler.Arabada götürürken beni bir defa daha 18 yaşındaki çocuk iyice evire çecire becermişdi. Artık evime geldiğimde hiç hiç hiç hiç kimseye gözükmeden odyalnız geçtim. Öylece uyuya kalmışdım. kadınlığım nerdeyse 10 tane erkeğin doyumuna ulaşmışdı. Önüme gelenle sevişiyordum.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort