Birturlu doymak bilmiyordu

By

Arsız kadınla sikiştik hala amcığı aklımda onu boşaltana kadar sike sike delirttim seks hikaye oku..Birgün ofisimize birlikte çalıştığımız bayanın , çok hoş alımlı harika fiziği olan yeşil gözlü bayan arkadaşı Banu geldi. O gün karşılıklı olarak çok iyi elektrik aldık.Banuda bizim sektörümüzle ilgili bir firmanın müşteri temsilciliğini yapıyordu ve evliydi.
Banu bir süre sonra bazen kız arkadaşını ziyaret bazende işimizle ilgili olarak sık sık ofisimizi ziyaret etmeye başladı. sex hikayeleri
Banu her gelişinde bir öğlen yemeğe çıkarmamı ısrarla kendisi ile ilgilenmemi istiyordu. Bu arada kartlarımız verilmiş mail adreslerimiz alınmış ve karşılıklı hooşşşş mailler gönderilmeye başlanmıştı.
Banu açık açık yaaa benimle hiç ilgilenmiyorsun demeye başlamıştı.
Bende evli birisi olduğum için en azından evli olan birisi ile ilişkiye çok sıcak bakmıyordum.Fakat artık bahanelerle telefon görüşmeleri sık ofis ziyaretleri arasında doğrusu oldukça zor durumdaydım.
Her defasında beni şaşırtmaya muhteşem vucudunu ve tüm güzelliğini göstermeye çok meraklıydı.
Bir gün öğleden sonrası saat 14.00 gibi Ortaköy’e yemeğe çıktık. Çok harika bir göğüs dekoltesi ile beni tahrik etmek ve çıldırtmak için her şeyi yapıyordu. KMasada karşılıkklı otururken birden yanıma geldi ve teninin sıçaklığını hissetmem için her şeyi yaptı.Hoş güzel bir sohbetten sonra bugün izin aldığını ve işe dönmeyeceğini söyledi.Ben bugün birşeyelerin olacağını tahmin ettiğim için arkadaşımın Gayrettepedeki evinin anahtarını yanıma almıştım. Banu sana ellerimle kahve yapıp birde falına bakarım gibi bir geyiğe sarıldım ama o zaten dünden buna hazır olduğu için aaa ne güzel olur bayılırım dedi.
15 dk sonra gayrettepede evdeydik ve ben güzel bir kahve yaptıktan sonra gerçekten falına bakarken Banu birden dudaklarıma yapıştı sanırım 15 – 20 dk inanılmaz bir öpüşme resitali geçtik, daha sonra nasıl soyunduğumuzu ve nasıl çırılçıplak kaldığımızı hiç hatırlamıyorum ben Banu’nun harika muhteşem görünüşlü amını , oda benim sikimi yalıyordu bu durumda sırılsıklam olmuş amını öpmeye devam ederken boşalacağım sırada kendimi çekmek istedim fakat mükemmel bir hareketle hepsini yuttu. Aynı hızla hiç durmadan o ıslanmış amına Banu seni çok sikmek istiyorum dediğimde her yerimi her şeyimi sikmeni istiyorum dedi.O gün yaklaşık olarak saat 15.00’de girdiğim evden saat 18.30 gibi çıktık ve 3.5 saat içinde bolca seks konuşmalı bolca seks pozisyonlu sikmeye ve sikilmeye doyamadığımız bir gün geçirdik.
Banu ile arada sırada yine görüşüp kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort