Belediye Otobüsünde Seks Gırna

By

İStanbul un ünlü semtlerinde oturuyorum genellikle sabahları olgun yaşta bir bayanla biniyoruz ilerleyen zamanlarda sürtünme falan oldu.. Beni çok azdırıyordu. Daha neler var neler..

yavas got sikme acisiz

 

Hikayexyz.xyz Yaşadığım unutulmaz seks fantezimi yazmak istiyorum sabahları  işe otobüsle gitmek zorundayım bu yüzden her sabah durakta sabit bekleyenler arasında yerimi alıyorum genelde buraya otobüsler dolu gelir burdan sonra da pek durmaz oturduğumuz mahalle toplu konut bende tam çıkışında olduğum için en dolu yer buraya denk gelir her sabah beklediğim kadınla bu sefer önüme denk geldi

Elimde olmadan ona sürtünmeye başladım amma biirde bu sıcak yaz gününde iyice ateş basmaya başladı. Been utancımdan onun kalçasından ne kaddar kaçmaya çalışsamda biir türlü başaramadım. En sonunda bu kaddar sürtünmeye beenim ufaklıkta dayanamadı tabi ve sertleşmeye başladı. Artık ona dayanmak hoşuma gitmeye başlamıştı. Kadın beenim ufaklığın sertleştiğini hissetmeye başladı heral de ki. Artık sadece kalçasını oynatmıyor ve ufak ufak kalçalırını hareket ettiriyordu. Bu beenii iyice çileden çıkarmıştı ki. O her sabah karşılaştığımız kızın gözünü ikimizin üstünde hissettim. Ama öyle biir bakış fırlattıki banaa korkmadım desem yalan olur. Önümdeki bayanın bunu istediğini nerden bilecek? Otobüste biir laf söylese rezil olacaz. Onun o bakışını gördükten sonra önümdeki bayanın oraya ilerlemeyip boş kalan yere izin isteyip geçtim. Tam iyice zevk vermeye başlayan biir sürtünmenin bittiğine kızsam mı?

Yoksa kesiştiğimiz kızın banaa laf söylememesine sevin semi? Otobüsün boş olan kısmına geçince o kızla yan yana geldik. Daha doğrusu onun biiraz çaprazındayım. Kız bu sefer kafasını çevirip banaa hafif biir tebessümle bakma başladı. Aynı şekilde beende ona. Biirkaç dk. sonra busefer o her sabah bakıştığım o güzel vücutlu kız banaa kalçasını yaklaştırmaya başlamaz mı? Niye yalan söyleyim bundan önnceki o yarım kalan zevk hala etkisini gösterdiği içiin busefer hiçç kaçmaya çalışmadım. Hatta o banaa dokundurmaya başlayınca been hafif onun çarprazındaki olan yerimi tam onun arkasına gelecek şekilde değiştirdim. Okaddar harika biir histi ki bu anlatamam. Altında yaz günü olduğu içiin incecik biir kumaş pantolon vardı. Ama inanın sanki hiçç pantolonu yokmuş gibi hissediyordum.

Beenim ufaklık 2 kalça arasına öyle biir değiyordu ki. O ise hem kalçalırını oynatıyor, hem de kalçasını arasıra sıkıp gevşetiyordu. Böylece beenimki iki kalçası arasında biir sıkışıyor biir gevşiyordu. Önceden sadece belden aşağımız biirbiirine değerken artıkk bütün vücudumu ona yaslamıştım. Onun sırtını beenim göğsümde hissetmek daha aşırı biir tat almama neden oluyordu. Bu şekilde yaklaşık 15dk. yolculuk ettik.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort