2015 Teyzemle Sex hikayeler

By

Peki ilk, sen benim teyze Marie benden yaklaşık 16 yaş büyük olduğunu bilmeli.
O büyük, tam göğüsler ve büyük meme ve büyük am traş ile tam gövdeli kıvrımlı seksi kadın. Onu am ve onun klitorisini dışarı onu am dudakları el şişmiş ve o uyandırdı zaman sopalarla alır. O siyah saçlı ve bazı o slutty görünüyor tür söyleyebilirim. Ben o kadar lanet sıcak bakmak düşünüyorum, lanet ve kötü ile almak istiyorum ve bir adam bakar kadın tür.
Onu ve onun yeni kocası ziyaret etmek için buraya dışarı gitti Vegas’a dışarı taşımak için onu paketi yardım ederken o sol, ama Lanet olsun, o kadar sıcaktı hemen önce biz zaman hakkında size söylemek için beklemek gerekir herhangi bir şekilde (her ikisi de swingers sonra ve şimdi).
Biz tüm mutfak masa etrafında oturan konuşuyor ve birlikte birkaç içki yapıyorduk.
Ben o ben çok açık fikirli bir adam olduğunu biliyordum ve hepimiz sahip ışık konuşma vardı.
O ince v yaka t-shirt ve kısa şort giymişti. Göğüsleri ince bir t-shirt ve hiçbir sutyen yıpranmış o kadar yaşayabilir düşünce vardı, ve o vardı büyük, iyi, bu şort bacaklarının arasına deve ayak siluet; )
Aniden o o (sadece ben kaldığını misafir odası öncesi salonda aşağı onların yatak) arka odaya baş gerektiğini düşündüm benim yeni amcam söyledi. Teyze Marie kesinlikle bir ücret almak hakim kadın ve amcam Jessie kolay oluyor çok güzel bir adam. Ayağa kalktı ve geri başkanlığında gibi o Tamam dedi. Sonra Teyze Marie beni içine eğildi ve bana arkasında bir dakika ya da yedekte Bruce ve baş vermek, dedi, ve o odadan çıktı.
Ben beklemek oluyor ya da ne oldu ne oldukça emin değildi, ama ben sadece bir kaç dakika sonra geri gittiler.
Ben koridordan yürürken Ve, lanet, ben orada kapıya geldi ve durdu. o açık kapıyı bırakmıştı ve amca Jessie sabit yarrak sürme oldu. O yatağın dışına asılı bacakları ile sırtında yatakta yatıyordu, ve o kadar sıçradı ve aşağı onun güzel kalın kesme yarrak (bu arada diye geniş yayılmış bacakları ile kapıya bakan oldu, o tıraş altında, ve onu am temiz traşlı ve pürüzsüz çok).
Ben hemen benim kot yakaladı ve kapı dışında sadece durdu ve ben onları izledim benim yarrak okşayarak başladı.
Teyze Marie de çok vokal ve Jessie Oh Yes diyerek başladı, evet Oh, o buraya geliyor ve çok sıcak (bütün zaman o kapı yolu ile ayakta bana doğru bakıyor olacağını, lanet bizi saatler umut elimde benim sert yarrak. O dedi, Ah Bruce, Bebek gelip gelip lanet bizi izlemek. Ben yürüdü ve sağ onun önünde durdu.
O amca Jessie fuck devam ve (ona yanı sıra) kötü olsun ve ben çok seviyorum tabu bana hatırlatmak için seviyor. İnme Teyzene Marie Bebek, benim için inme sert yarrak için o yarrak. Kahretsin ben onu çok kötü istedim ve onu bana çok sıcak vardı içine onun büyük yarrak gömülü olan. Bruce o senin Teyze Marie’nin göğüsleri üzerinde bebek, cum yapmak, sen otuzbir ve ben becerdin alıyorum ederken teyze üzerine Marie’nin büyük göğüsleri yükünüzü çekmek istiyorum, dedi bu kadar.
Ben çok daha fazla dayanamadı ve benim geri kemerli diye hafifçe elini benim topları düzenledi. Ben cum başladı.
Dışarı onun tüm göğüsleri üzerinde ve onun önünde aşağı Benim ilk birkaç güçlü akımları ayyaş, o zaman ben daha yakın hızlandırdı ve o lanet amcası Jessie tuttu diye ağzına benim yarrak vardı kadar yüksek son akışları okşayarak tamamladı.
O ben bıraktığı tüm yutma tamamlanması için beni emdi sonra o uzandı ve başımı yakaladı ve onun içine beni çekti ve derin bir cum batırılmış fransız öpücüğü için ağzımda onun dilini itti.
Sonra o şimdi Baby seni kendi, kulağıma fısıldadı ve yalamak ve göğüsleri emmek söyledi.
Ben hevesle yalama ve o devam etmemi talimat tuttu ve onu alt ve alt ön beni manevra olarak onun göğüsleri ve meme kapalı benim cum emmeye başladı.
O Jessie yarrak kapalı yükseltti ve onu ıslak am yalamak söyledi. Ben yaptım gibi o ben onun büyük yarrak bakıyordu nasıl gördüm ve o bunu seviyorum söyleyebilirdi söyledi.
O benim saç yakaladı ve onu am içine benim ağız ve yüz zorla, ve sonra geri aşağı Jessie yarrak başkanı onu düşürücü başladı. Ben o dediğini biliyordu sonraki şey, o Bruce emmek onun o yakışıklı yarrak emmek ve ben yaptım ve bu yüzden sevdim.
Sonra onun yarrak dibinde onu am konumlandırılmış ve bana onun yarrak dolu ağzıma onu am dudakları takip sahip, üst ve onun sert mili uzunluğu boyunca kaydırarak tuttu.
O, onun büyük mantar şekilli başında ona klitorisini vardı ve benim dil aynı anda her ikisini de alay edildi cum başladı Amca Jessie inlemeye başladı ve sağ.
O geldi ve onun büyük yükler ona klitorisini kapağı gördüm ve ben onun yarrak tüm yol geri ağzıma konumlandırılmış ve emdi olarak izledim ve yutulması gibi o aşağı bakıyordu /
Biz yapıldı sonra o biraz dinlen söyledi ve bu gelip onlarla ve daha çok eğlenceli ziyaret olacak çünkü ona ihtiyacım olurdu.
Ben de amca Jessie ile bir bi sözlü bazı sıcak bir zevk var. (Benim gibi) o cums ve ben onu ağzımda cum izin kez ben bağladım zaman o büyük yükleri vuruyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort