2 Genç Erkekle Beraber Oldum.. !

Ogünü unutmak mümkünmü beyler.. Amcığım hala yaralar içinde.. Birdahaki sefere götten vereceğim..

By

Kocam erken yaşta ölünce evde yalnız yaşamaya başlayan dul bir bayan olarak 49 yaşında menopoza girmek üzere ateşi iyice yükselmiş bir kadınım. Yaz aylarında evde sıkıldığım için mahallemizin sokaklarında kadınlarla birlikte sohbet üzere sürekli dışarıda olurum. Mahallenin gençleri ise özellikle hafta sonları top oynar, arabalarını yıkar ve kısaca hepsi sokakta olur. 20-25 yaşları aralığında olan gençlerin oluşturduğu topluluk gerçekten yaşlarının verdiği çekicilik mi yoksa ben mi azdım bilemediğim bir hoşlantı vardı.

yavas got sikme acisiz

Evde yalnız yaşadığım için menopoz sürecinde olan ateşli bir dul kadın olarak çıplak gezerdim. Boy aynasında kendime bakar ve ne kadar güzel olduğumu düşünürdüm. Bu güzelliğin boşa gittiğini düşünerek üzülmek yerine artık yeni heyecanlar yaşamam gerektiğini düşünüyordum. Mahallenin gençlerinden Ahmet aralarında en büyük olanıydı. 25 yaşında güçlü kollara sahip azgın bir erkekti.

Mahallemizde yardımlaşma oldukça önemli görülür. Bir gün marketten geldiğimde poşetlerime yardım etmek üzere Ahmet ve yine mahallemiz delikanlılarından olan Cenk’le poşetleri 4. Katta bulunan evime kadar yardımcı oldular. Fırsatı değerlendirmek için onları kahve içmeye çağırdım. Önce gelmek istemediler ama çok ısrarcı olunca bana dayanamadılar. Kahvelerimizi yapıp karşılıklı muhabbete başlayınca onlara erkeksiz olmanın zorluklarından bahsettim. Seks hayatının önemini anlatınca kısa sürede onlarda bu konudan rahatça konuşabilir hale geldiler.

Mahallenin en yakışıklı ve güçlü erkekleri evimdeydi. Tülleri ve perdeleri yıkamak üzere çıkaramadığımı ve gitmeden onları da çıkarmak için yardım etmelerini istedim. Ahmet adeta beni sikecek gibi bakıyor ve onlara olan arzulu hallerimi seziyordu. Ama henüz Cenk bana o gözle bakmıyordu. Benim istediğim ise ikisine birden vermekti. Ahmet perdeleri çıkarırken Cenk sandalyeyi tutuyor düşmemesi için bekliyordu. Bende Cenk’i nasıl etkilerim diye düşünürken sandalyeye yardım ederken Cenk’in ellerine dokundum. Kalçamı Cenk’e yasladım. Cenk bir adım sağa geçerek iyice arkama yerleşti. Sevgili Erhik.com okurları Bir anda penisinin kalktığını arkamda hissettim. Eteğimden içeri geçen sıcaklık beni daha da azdırmıştı. Ahmet aşağı indiğinde gözünün kenarıyla bize inceden bir süzdü. Bu arada aşağı inerken sandalyenin devrilmesiyle yere düşmek üzere olan Ahmet’i tutarken Ahmet elleriyle göğüs bölgeme sarıldı. Cenk arkamdan belimi kavrarken Ahmet’in iki elleri memelerimi sıkıyor ve istediklerim oluyordu. Mahallenin iki azgın genci beni kanepede siktiler. Cenk arkamdan kavradığı gibi kanepeye oturdu. Onun kucağındayken Ahmet önden amıma taş gibi olan sikini sokunca altta Cenk’in götümü boydan boya avuçladığını hissediyor zevkten dört köşe oluyordum.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort