2 Erkekle Aynı anda Sikiştim

By

Mrb hikayexyz.xyz sex hayranları ve severleri. Ben ve kocam aynı iş yerinde birlikte çalışıyoruz. Kocamla burada tanışmış ve evlenmeye karar vermiştik. Zaten evlenmeden önceki hayatımız neyse evlendikten sonra da öyle oldu. Seks konusunda ikimiz de sınır tanımazdık. Seks hayatımıza değişik fanteziler uygulayıp renk katardık. Bu arada ben Buse Kocam da Rıza. Şu anda 35 yaşındayım. Kocam 33 yaşında ama ben orta düzey gösteren bir kadın olduğum için yaş konusunu hiçbir zaman sorun etmedik ne kocam ne de ben. Benim yaşımın büyük olmasından dolayı seks hayatımız daha iyi olabilir bile. Ben çok romantik bir kadınımdır. Genelde sevişme öncesi eşimle mum ışığında yemek yer daha sonra da yine mum ışığında sevişiriz. Kocamın seks konusunda doymak bilmemesi de sevdiğim başka bir özelliğiydi. Çünkü erken boşalan erkeklerden nefret ederim ki bu konuda çok şanslıydım kocam beni tatmin etmeden asla boşalmazdı.

baldiz sex resimleri

Ama her ne kadar iyi bir seks hayatımız olsa da zaman geçtikçe ikimiz de doymaz hale gelmiştik. Bu yüzden de değişik bir şeyler aramaya başlamıştık. Biz arayışımıza devam ederken bir gün eşim bir karar verdiğini ancak bunu benim de onaylamam gerektiğini söyledi. Bu kararın ne olduğunu ben de çok merak ediyordum. Bu gece bir arkadaşını davet ettiğini ve benim onunla sikişmemi istediğini söyledi. Hatta üçümüzün birlikte grup seks yapmamızı istiyordu. Bu fikir benim de çok hoşuma gitmişti. Zaten öyle bu konulara karşı çıkan bir kadın değildim ve kendimi hemen alacağım zevke adapte ettim. Hazırlıklarımızı yaptık ve en seksi kıyafetlerimi giydim. Akşam olup adam geldiğinde yanında alkol de getirmişti. Hep birlikte hem içtik hem de sohbet ettik. Gecenin sonunda ben sarhoş olmuştum ve bir yandan da azmıştım. Gidip üzerime seksi bir gecelik giyerek yeniden salona döndüm.

Geldiğimde adam hayretler içerisinde bana bakıyordu. O şaşkın şaşkın bakarken hemen Onu kaldırdım ve tekli koltuğa oturttum. Daha sonra da sikini dışarıya çıkartarak ağzıma almaya başladım. O dakikalarda kocam sadece izlemekle yetiniyordu. Adam zevk almaya başyalınca kafamı iyice sikine bastırmaya başladı. Artık boğazıma kadar alıyordum adam resmen ağzımı sikiyordu. Kocam da hemen arkama geçti ve göt deliğimi yalamaya başladı. Dilini göt deliğime sokuyor benim zevkimi iki katına çıkartıyordu. Ben o kadar iştahlı yalıyordum ki adam dayanamadı ağzıma boşaldı. Bir damlasını bile ziyan etmeden hepsini yuttum. Artık kocamı da tatmin etmenin zamanı gelmişti. Bu defa yer değiştirdiler. Ben kocamın yarrağına sakso çekerken adam da yarrağını göt deliğime sokmaya çalışıyordu.

En sonunda birden yüklendi ve benim çığlığımla birlikte siki göt deliğime girdi. Ben biraz alışınca da hızlı bir şekilde gidip gelmeye başladı. Bu zevkimi gören kocam da bütün döllerini suratıma doğru fışkırtmaya başlamıştı. Adam ikinci postayı da götüme atıkmasına rağmen yarrağı hala dimdikti. Bu defa biri amımı biri göt deliğimi yalamaya başladı. Biraz sonra aynı anda iki yarrağı birden alacaktım. Zevkten gözüm dönmüş sikin artık diye bağırıyordum. Kocam götüme adam da amıma yarrağını dayadı ve ikisi aynı anda köklediler. O an aldığım zevki size anlatmam mümkün değil. İkisi birden hızlı bir şekilde gidip geliyorlardı ve ben orgazm olmaya başladım. O kadar uzun bir orgazmdı ki bitmek bilmedi. Benden sonra onlar da biri amıma biri götüme boşaldı. Seks hayatımızda aradığımız değişikliği bulduk ve artık fırsat buldukça bunu tekrarlıyoruz.

Google Amca:

  • iki komşuyu aynıanda sikiş hikayesi

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

gaziantep escort